Michael Bay šokuje USAThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:5 239

Ač všichni známe jeho megalomanské filmy, tentokrát režisér Michael Bay překvapil úplně všechny...

Přepis titulků

Sledujete zpravodajství stanice The Onion. Tomahawk upřímnosti v lebce lží. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Vítejte zpátky u FactZone. Za chvíli se podíváme na medicínský průlom, který rodinám umožní udržet staré, slepé a artritické mazlíčky naživu o několik let déle. Kalifornie se stále vzpamatovává z nedávného útoku na mezinárodní letiště v Los Angeles, kterého se dopustil režisér Michael Bay.

52 lidí bylo zraněno následkem řízené exploze, jíž Bay poslal helikoptéru přímo do cisterny s palivem, která se převrátila a zřítila z dálničního nadjezdu přímo do třípatrového skleněného průčelí letištního terminálu 2, načež z ní exploze udělala ohnivou kouli. Po zjištění dalších detailů radní L.A. Ron Detero prohlásil: "Policie, FBI i Ministersvo vnitřní bezpečnosti jasně zaspali. Filmy jako Transformers a Ostrov Bay jasně říkal: Podívejte se, co chystám.

Zastavte mě." Bayovo studio bylo zaplněné nesčetnými sešity zachycujícími děs nahánějící scénáře útoků na významné památky. Podle Bayovy osobní asistentky Mii Burke režisér trávil klidně i 14 hodin denně zavřený v této maličké temné místnosti, kde sledoval záznamy havárií a explozí. Sedával tam s editorem posedlý tím, kolik vteřin je na obrazovce ohnivá koule. Vždycky prosil, ať to pustí ještě jednou, zpomaleně.

Bay v současnosti pobývá ve vězení s nejvyšší bezpečností. Bachaři jsou ve střehu kvůli podezření, že Bayův film Skála mohl režisér stvořit jako raný návod k útěku.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

MORE EXPLOSIONS !!!!!

190

Odpovědět

nejvíc mě pobavila ta Skála :) jsem rád, že Onion zvolil z trochu jiného soudku, i když byl díl slabší, mě se líbil

190

Odpovědět

"Tomahawk upřímnosti v lebce lží" je tak krásný přirovnání, že ho asi začnu používat. :)

190

Odpovědět

jako obvykle onion nezklamal !! :D :D

190

Odpovědět

BOOM! :D

190

Odpovědět

Miluju "Skálu" :)

182

Odpovědět

Sice to vybočuje ze zde umístěných Onion, ale i tak je to výborné :)

192