Výběr kostýmu pro přitepleného synaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:8 018

Jim a Tracy v dnešním TodayNow! představí Annu Stephensonovou. Ta vám poradí, jak správně vybrat kostým pro vašeho zženštilého syna.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Pokud jste rodiče příliš zženštilého chlapce, je důležité vybrat ten správný halloweenský kostým, abyste se vyhnuli ponížení při koledování. Naštěstí nám tento problém pomůže vyřešit náš dnešní host. Jime? Díky, Tracy. Toto je Anna Stephensonová, autorka knihy Vlastně je to kluk.

Příručka pro rodiče zženštilých chlapečků. Rádi vás tu vidíme. Díky za pozvání. Jsem rád, že tu jste. Můj osmiletý synovec Derek se začal neustále chichotat. Můj bratr je vzteky bez sebe. Bojí se ho pustit večer samotného, zvlášť když lidé chodí v převlecích.

Hodně lidí se toho bojí, Jime. Ale když ho zamknete doma, obleče se podle sebe a uteče. Převlečený za balerínu. Najdete ho na něčí verandě, jak dělá piruety sousedům na očích. Noční můra. Dobrá zpráva je, že s trochou kreativity jsme schopní chlapečka obléknout jako normální dítě.

Ukažte nám jak na to. Pojď sem, Travisi. Vypadá to, že tu máme malého vojáka. Tohle je Travis. - Pozdrav, Travisi. - Ahoj, Travisi. Travis má zbraň a děsivý nůž. Pokud chcete vybrat kostým dominantní mužské profese, dejte si pozor na kostýmy, které se objevují v gay komunitě.

Například hasič, policista nebo kovboj. No jasně. Pak by vypadal jako striptér. To je fakt. Teď se podíváme na Bena. Pojď sem, Bene.

Sci-fi svět je skvělý zdroj při hledání násilných a divokých postav. Takže jsi děsivý robot, co? Asi jo. - Tenhle kostým nazývám Vzpínač. - Vzpínač? Je pro syny, kteří chodí půvabně místo normální chůze. Udělej pár kroků, Bene. Podívejte na to.

Problém je pryč. Chtěl jsem být pekař, ale ona mě nenechala. Dívejte. - Jsem robot, jsem robot... - To je skvělá funkce. Hlavně když ztrácíte nad situací kontrolu. A teď je tu Lance. Jak ti v tom je, hlavoune? Lance má dlouhé řasy. A pořád si namotává své blond kudrny na prst.

S touhle hlavou to už tak lehce nepůjde. Jsem velký a starý medvěd. To teda jsi. Ta hlava také tlumí jeho šišlání. Tak to je kostým přímo pro mého synovce. To by mohl být. Skvělý nápad. A teď je tu Christian.

- Je upír vážně správná volba? - Ano. Upíři se sice hezky oblékají, ale jen proto, aby svedli ženu. No jasně. Je mužný a nebezpečný. Chci vám něco ukázat. No páni. - Čím víc krve, tím děsivější bude. - Fuj, co to děláte? - Vážně hrozivý kostým. - Můj kostým! - Vážně mužné.

- Fuj. To se občas stává, zlato. Teď už jdi. To je skvělé. Doufám, že rodiče, kteří mají přiteplené syny, si tyto skvělé rady vezmou k srdci. A teď se vrátíme zpět k Tracy. Ta vám řekne, jak efektivně koledovat, abyste z toho nakrmili rodinu na celý týden. JAK BÝT SQUATTEREM V DOMĚ, ZE KTERÉHO VÁS VYSTĚHOVALI

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Say hello Travis ! Travis : Hello Travis :D ..

00

Odpovědět

tyto videa jsou ztráta času :p hovadiny na eNtou

12

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli si ty děti uvědomovali, co to vlastně hrají.

251

Odpovědět

Kdo říkal, že to hrály ? :D

60

Odpovědět

Jsem si chodím vždycky pro rady do života... :D

470

Odpovědět

:D

90

Odpovědět

+freak thinkerto je poprvé, co se někdo vydává za mě (co jsem odhalil)... jsem poctěn :)

00

Odpovědět

Say hello Travis!

272

Odpovědět

Hello Travis!

191

Odpovědět

První ! :D

615

Odpovědět

Předpokládám, že to říkáš i při sexu.

554

Odpovědět

+Kyjaksřekl panic :-*

627

Odpovědět

+Klára KlátilováPanictvi je cenna komodita! To se nedava jen tak nekomu na potkani !

151

Odpovědět

+Klára KlátilováTady je někdo těma panicema přímo posedlej. Máš v zásobě i jiná slova? :D :D

10

Odpovědět

+Pavlík:-* to si piš

01

Odpovědět

:)

21

Odpovědět

Nekrmit!

21

Odpovědět

+Uživatelto si jen myslíš ;)

00

Odpovědět

už delší dobu tu mám přezdívky hovado,auto a další ale tohle je můj nejoblíbenější nick

00