YouTube vyzývá k natočení "dobrého" videaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:337
Počet zobrazení:4 504

YouTube nabízí 100 000 dolarů uživateli, který jako první zveřejní "dobré" video, ale sami pořadatelé soutěže zůstávají skeptičtí ohledně jejích výsledků.

P.S. Na obrázku vidíte novou záložku s kategorií "opravdu dobrých" videí, pro kterou zatím nebyl nalezen žádný obsah. Komentář dole: YouTube doufá, že soutěž začne napravovat škody, které dosud existence YouTube přinesla.

Přepis titulků

Internet žije novou přelomovou soutěží, v níž YouTube vyzývá uživatele ke zveřejnění "dobrého" videa. Detailní reportáž má pro vás Jeff Tate z rubriky Technické trendy. Díky, Nicole. YouTube na dnešní tiskové konferenci vyzval veřejnost, aby "natočila video, které stojí za zhlédnutí", odměnou pro vítěze bude sto tisíc dolarů. Jediným kritériem pro vítězné video je, aby se na něj dalo dívat a aby alespoň trochu povabilo i někoho jiného než jeho tvůrce.

Protože je myšlenka vytvoření kvalitního videa pro většinu uživatelů nová, zveřejnil YouTube seznam doporučení, která zahrnují: "Mějte k natoční videa jiný důvod než to, že vlastníte kameru." "To, co natáčíte by mělo být v záběru vidět a natáčejte střízliví." Na YouTube se objevily stovky videí v nichž uživatelé oznamují svůj vstoup do soutěže, toto je například Tamela Kleebert z Michiganu.

Můj pes dost srandovně prdí. Možná to zkusím natočit a přidám hodně zvukových efektů. Soutěž inspirovala i Johna Malkina, který dosud zveřejnil desítky špatně nasvícených videí o ničem. Nikdy mě nenapadlo natočit něco dobrého. Ječení přímo do kamery je dost těžké samo o sobě, a teď si mám ještě pamatovat, co mám říkat? Desetičlenná porota z YouTube bude hledat video, které udrží jejich pozornost, ale ne proto, že je tak stupidní, že se nemůžou přestat dívat.

Při rozhodování nebude porota zohledňovat hodnocení a komentáře veřejnosti. Nenecháme se ovlivnit soudy, že video je cituji "suprácký" nebo "nejlepší, co kdy bylo natočený", nebo naopak, že je "teploušský, nestojí za nic, jdi do háje, retardovaný".

Pokud kdy nějaké video vyhraje, bude umístěné na YouTube pod novou záložkou "opravdu dobré". Nicméně nyní je tato sekce prázdná. Je velmi pravděpodobné, že soutěžící předloží jen samé hovadiny, dosud tomu alespoň nasvědčují všechny informace. Pro zprávy stanice Onion, Jeff Tate. YouTube také odmítl zadat jakýkoliv termín konce soutěže.

Chce tak motivovat soutěžící, aby měli čas na promyšlení a editaci videa, místo toho aby jako dosud, video zveřejnili, aniž si ho předtím pustí. Dále uvidíte: Nová studie zkoumá, zda jsou adolescenti méně citliví k násilí, které páchají. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz NEROZHODNÍ VOLIČI UŽ TEĎ NEVĚDÍ, PRO KOHO BUDOU HLASOVAT V PŘÍŠTÍCH PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V čase 00:38 je malá chybka. Místo „pobavilo“ je tam „povabilo“ .

193

Odpovědět

a v 1:00 je tam zase "vstoup" místo vstup

190

Odpovědět

BugHer0 : máš naprostou pravdu hlavně videa s Justinem Bieberem :D to jsou kardinální humáče :D

191

Odpovědět

No, já myslím, že je to docela přesné. Když kolikrát hledám na YouTube videa, co bychom mohli přeložit na web, musí člověk projít spoustou plevelu, kterej má 95 % palců nahoru, i když jde o úplnou blbost.

202

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=KGrQcQ9fWLc přelož tohle, po medojedovi to určitě bude slavit úspěch.

1914

Odpovědět

+TaanDoufám ,že to byl sarkasmus...

194

Odpovědět

+TaanNe, ale jsem rád, že tu máme arbitra vkusu, který mi vysvětlí, které video je nebo není vtipné. ;)

1817

Odpovědět

Dobře nebylo top 10.

Ale závěrečné dodatky mne opět rozsekali.

"Nerozhodnutí voliči už teď nevědí koho budou volit."

200

Odpovědět

Onion už měl lepší videa, ale tohle také šlo. :)

PS: V čase 0:40 je povabilo místo pobavilo.

190

Odpovědět

Tak to bylo ze slabšího soudku

1861