Žena vytvořila nový rekordThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:6 869

The Onion dnes přichází s opravdovou kuriozitou. Linda Johnsonová trhla rekord v mluvení. A o čem to mluvila? Především sama o sobě. Jak dlouho vydržela mluvit a co ji donutilo přestat? To vše zjistíte v dnešním TodayNow!

Přepis titulků

Teď to bude opravdu zábava. Linda Johnsonová se minulý čtvrtek zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Dokázala totiž mluvit 4 dny, 16 hodin a 22 minut. - Úžasné... - Ahoj, lidi, ta sedačka je skvělá. Podobné mám doma v krémové. Ladí mi pěkně k barvě stěn. Teď něco o tom rekordu. Lidé vám určitě říkali, že mluvit o sobě tak dlouho je nemožné. To ne, ale taky říkají, že jsem vysoká.

To ale nejsem, ne? Kdybyste mě viděl na ulici, řekl byste, že jsem vysoká? - Jste vysoká. - Mám dobré držení těla. Na co jste myslela, když jste... Na Camille, jednu známou, kterou její manžel Tray údajně podvádí. Na čas jste nemyslela? Vždyť se jmenuje Tray. To je jasný. Chcete mluvit o mužích? Ten můj zvládá bojová umění. Musím jezdit na všechny jeho zápasy a je to hrozně úmorné.

Jsem člověk, co víkendy nutně potřebuje. Po dobu rekordu s vámi byl zástupce, aby ověřil rekord, že? Máme nahrávku. Říká se, že smůla se lepí na paty. Nedávno jsem byla na pohotovosti. Byl tam doktor, co vypadal jako George Clooney. Vymkla jsem si kotník na hodině jógy. Myslela jsem, že je zlomený, ale nebyl.

Budu končit, nechci být jednou z těch, co volají ve frontě. Grepy miluju, ale na můj žaludek jsou moc kyselé. To je na nic, protože grepy zbožňuju. Myslím, že bych byla hezká černoška. Ve frontě někdo smrděl. Nevím, jestli je mi zima nebo teplo. Asi se neumí umýt. Děti prý smrdí všechny. To je lež. Než jdu po fitku do obchodu, tak se osprchuju.

Toto je skvělé. Máme nahraný moment, ve kterém byl vytvořen nový rekord. Mezi náma, všichni ve sboru zpohodlněli, hodilo by se... - Bože, Lindo. Omlouvám se. - Čas. Páni, gratulujeme. Chtěla jsem ten sbor ještě probrat, ale krvácela jsem. - Děkujeme za návštěvu, Lindo. - Díky. Za chvíli vám poradíme, jak nemovitosti...

Nemovitosti? Co potřebujete? Manžel pracuje v realitce a mohl by vám dobře poradit. Lékařská prohlídka potvrdila, že John Boehner je z hlíny. Zůstaňte s námi pro více zpráv. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěst na konec :D

41

Odpovědět

Ten pocit, když si uvědomíte, že takového člověka znáte...

154

Odpovědět

Ten pocit, když se divíte tomu, že se pořád používá fráze "ten pocit". ;)

76

Odpovědět

Takové lidi nesnášim.. nikoho jejich život nezajímá. Vrchol narcismu.

101

Odpovědět

Moc se mi to nezdá reálné. Zprávaři ji dokázali několikrát přerušit. -_-

312

Odpovědět

vsak jsou na to skoleny, aby tak nejak dokazali smerovat debatu...

22

Odpovědět

Tolik liků? :) Asi si nikdo z vás nevšiml, že to už "nemluvila" a jen se komentoval záznam. :)

13