Zlověstná hudba děsí celou AmerikuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:10 340

Je všudypřítomná hudba nevkusný žert nebo předzvěstí pohromy? Přesně na to se nyní ptá každý americký občan. Právě tato hudba vyvolala v celé zemi obrovskou paniku. Ve zpravodajství Onion TV se dozvíte více. 

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Nyní budeme pokračovat v reportáži o zlověstné hudbě, která budí paniku v celé zemi. Napínavá hudba byla zaznamenána v celé zemi v 3:10 odpoledne. Občané i vláda jsou v neustálém pozoru. Cítím, že se stane něco zlého. Novinky nám z Pentagonu hlásí Jane Carmichaelová. Zdravím, Andreo.

Jane, už se ví odkud ten zvuk přichází? Média tvrdí, že za zlověstnou hudbu může mladý novinář, který pročítá ukradené vládní spisy. Před chvíli zveřejnil New York Times článek, podle kterého za hudbu můžou bohatí absolventi střední školy, Užívají mládí a jezdí v červeném kabrioletu, ve kterém křičí a smějí se. V tuhle chvíli přesně nevíme.

Policie také rozjela celonárodní pátrání po hezkých dívkách, které se samotné toulají. To ano a experti tvrdí, že šance na zmasakrování dívek maniaky vzrostla o 600 % od chvíle, co hraje ta hudba. Pardon, Jane, ale máme záběr na jednu z nich. To musí dělat Joey, jen si z nás střílí. No tak Joey, už toho nech. Není to vtipné, Joey.

Přestaň! Zajímavé. Jane, jsou telefony pořád sledovány? Ano jsou. Úřady vyzývají, aby lidé nenechali telefon zvonit podezřele dlouho. Nejspíš to bude neškodný hovor od souseda či přítele, ale po zavěšení buďte ostražití. To nejhorší totiž přijde až po tom, co si oddychnete. FEMA se snaží hudbu ukončit vyřčením několika osvědčených frází, ale zatím neúspěšně.

Živý vstup z Cedar Rapids v Iowě. No tak, bude to sranda. Počkejte na mě. Co je ten stín ve vodě? Když jsem to nebyl já a ani ty, tak kdo? Teď uvidíš jak to dělá chlap. Zatím vůbec nepokročili.

Jane, můžeš potvrdit, že prezident Obama byl převezen do nezveřejněné oblasti? Víš Andreo, zatím to nikdo nepotvrdil, ale Bílý dům... - Můj bože! - Jane? - Bože! - Jane? Zdá se, že jsme ztratili spojení. Nadále vás však budeme informovat. A nyní, nová pilulka na erekci má snížit očekávání u žen.

IBM MÁ NOVÉ POČÍTAČE, KTERÉ NENÁVIDÍ SVOU PRÁCI

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborné = dle mého soudu. A titulky na konci ještě "nakopnou!" :)))

00

Odpovědět

VDAKA

01

Odpovědět

Nejlepší je poslední titulek:
"IBM MÁ NOVÉ POČÍTAČE, KTERÉ NENÁVIDÍ SVOU PRÁCI"

162