Ztracená členka sesterstvaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:9 293

Těžkou situaci zažívá Ohjiská univerzita. Poblíž této školy se ztratila jejich studentka Jessica Haganová. Policie vyhlásila po Jessice pátrání a prosí veřejnost o pomoc. 

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Policie z Columbusu se neblíží nalezení Jessicy Haganové. Studentka Ohijské univerzity a členka sesterstva je už deset dní nezvěstná. Byl zveřejněn její popis. Naposledy na sobě měla tílko, vysoké boty a modré tepláky s nápisem "PINK" na zadku. Policie zaznamenala přes 13 tisíc ohlášení, které je zavedly ke stejně vypadajícím studentkám.

Policie vypracovala podrobnější popis, aby zúžila okruh pátrání. Jessica má vybělené zuby, zdržuje se v barech poblíž školy a na noze má vytetovaný malý kříž, i když není věřící. Tohle nikomu nepomůže. Uvádí se, že se slečně Haganové říká Jessica, Jess, J-mrcha, J-coura a nesnáší, když jí někdo říká Jessie. Tyto informace omezily počet hlášení na 12 386 a pomohly policii vytřídit stovky dívek, které si myslely, že jsou Jessica.

Ve zprávách říkali, že hledají dívku studující nutriční terapii, má sestříhané vlasy a sleduje Amerika hledá topmodelku. Tak jsem zavolala na policii a řekla, že jsem v pořádku. Pořád myslím na to, že jsem to mohla být já, víte? Sesterstvo již promluvilo k reportérům, aby ztracenou sestru podpořilo.

Jessico, milujeme tě, ty mrcho! Díky několika svědectví byla Jessica viděna se studentem z Ohijské univerzity. Je to buď tento, tento, tento, tento, nebo tento muž. Policie doufá, že pátrání pomůže zveřejnění kompletního vzorku DNA. Je to jediná šance, jak Jessicu najít a určit, zda je to ona. Dále uvidíte, jak má Huffington Post v novém výtisku útržky z jiných novin.

Californie prohlásila Oregon za svůj stát ve státě.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neznamená ten závěrečný vtip ("California names Oregon its state state") spíš to, že ho doslova prohlásila za svůj "státní stát" -- jako je státní znak, státní dravec (Konec světa a lekce v demokracii) apod.?

50