The Settlers: Informace o nové hře

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:5 516

Nedávno bylo oznámeno vydání v pořadí osmého dílu dnes již kultovní herní série The Settlers.

Přepis titulků

Zdravím vás, já jsem Shannon Morse, jsem tady s Volkerem, který mi řekne víc o The Settlers, hře, která byla oznámena na Gamescomu. Řekněte mi o této hře více. The Settlers byl zlom v mé kariéře, před 25 lety jsem pracoval na prvním díle The Settlers, teď jsem zpátky při tvorbě zcela nové hry, což je velmi vzrušující. Je tu budovatelská strategie, takže to nebude o rychlém klikání, jedná se spíše o relaxační klikačku.

Nemusíte se uklikat k smrti, je to spíš o sledování, přemýšlení a o správných rozhodnutích. Řekněte mi, co od této hry očekávat a jak se bude hrát? V The Settlers většinou budujete silnou ekonomiku a pak se snažíte přemoct nepřítele. V té nové hře k poražení nepřítele nebudete muset používat jen armádu. Můžete nepřátele přesvědčovat jinými způsoby.

Jedním ze způsobů je cesta cti, což znamená, že vycvičíte bojovníka, ten půjde na turnaj, kde bude spousta lidí, fanoušci obou bojovníků. A když vyhrajete, přesvědčíte lidi o své síle, ti se vzbouří a přidají se k vám. Řekněte mi něco o herním enginu, vypadá to, že to bude velice silné. Používáme engine Snowdrop, který lidé znají ze hry The Division, kde byl použit poprvé, tento engine je opravdu silný. A když se podíváte na náš trailer, uvidíte hru s nádherným světem, jsou tam takové detaily, jaké v The Settlers nikdy nebyly, je to skvělé.

- Ještě musím vědět, kdy hra vyjde? - Vyjde na podzim roku 2019. Takže vlastně za rok. Také jste oznámili spuštění The Settlers Alliance. Je to tak, když byla hra oznámena, také jsme spustili webovou stránku, která se nazývá The Settlers Alliance. Tam mohou fanoušci získat nové informace o vývoji hry. Ještě jste oznámili vydání historické kolekce, můžete mi o tom něco říct?

Zní to vážně skvěle. Ano, BlueByte a Ubisoft vydají kolekci, která bude obsahovat všech sedm her. Takže si je můžete koupit jednotlivě, nebo dohromady, datum vydání je 15. 11. 2018. Budou fungovat na Windows 10 a některé mají i další vylepšení, například 4K mód, v některých bude možné hrát multiplayer. Settlers 1 je možné stáhnout už teď, ale na 2. až 6. díl si musíte počkat do 15. listopadu. Jsem velice nadšená z této hry, nemůžu se dočkat, až příští rok vyjde.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě byla klasika dvojkoví Settlers (už pár let uvažuju o tom si zahrát 10th Anniversary edici) a úpak čtyřkoví.
Dvojky pro mne vlastně vylepšené jedničky a trojky byly jen předvzvěst čtvrtého dílu. A dál to byly už úplně jiné hry. 5ku jsem taky dost hrál, ale už to nebyly Settlers, žádné území atd.

Ale stejně nejlepší byly dvojky, kde byly omezené cesty a musely se dělat všude faborky a oslíci a zabíralo to místo. Ve 4ce to bylo zas hodně o ekonomii, ale už ne tolik o logistice.

00

Odpovědět

Bubeník a princezna The Game

24

Odpovědět

dvojka bol posledný zábavný settlers...Ešte aj trápny Banished je lepší, ako tie ich nové srajdy

35

Odpovědět

Musím se přidat. Ta free to play mobilová, musíš čekat 2h než se ti postaví budova nebo zaplať 10 krystalů, grafika se mi taky moc nezamlouvá... Kam se to hrabe na rytíře a kupce staré dekádu.

31

Odpovědět

Ale o online verzi tohle video není, to bylo jen takové škobrtnutí mezi sedmičkou a osmičkou :D Přirovnal bych to k 9. sérii Červeného trpaslíka, lepší o ní nemluvit.

41

Odpovědět

Knight and Merchants: The Peasants Rebellion fanmade HD remake + mutliplayer a HD předělávka Settlers 4.
Horší než CNC:Rivals to bejt nemůže. Settlers 2, věčná legenda, stejně jako HD HoMaM 3:SoD, Pharaoh, Caesar 3, Zeus a Emperor:Rise of Middle Kingdom s Rise of Nations, Age of Mythology, Age of Empires 2.
4k? Pěkný,hmm, nevypada to tak špatně, i na ten mobil,ale bez Petera Ohlmanna je to asi jako CNC bez Kanea.

00

Odpovědět

Už se těším, když sme před 20 lety začínali s dvojkou neskutečně nás to chytlo.

71

Odpovědět

Tjn, ale já jsem se přes jednu misi nemohl dostat bez cheatů :D když jsem porazil dva silný k****y, tak jsem zjistil, že ještě jeden silnější k***t na mě čeká...a už jsem neměl žádný zdroje. V tomhle byla ta hra pěkně naprd. :D

10

Odpovědět

+BiftaJe fakt, že bez zlata se člověk tehdá zasekl... Ale o to to bylo zajímavější, že se muselo i ekonomicky uvažovat.

00

Odpovědět

"... kdyz se podivate na trailer tak uvidite hru z nadhernym svetem"

Jo no, kdy byl rok 2010 ...

59

Odpovědět

prečo? povedal nádherným nie realistickým

50

Odpovědět

+ReKeepAwayjenom výmluva pro Lidy kteří si nejsou o hodni priznat že ta hra vypadá jakoby byla namalovalo malím dítětem.

18

Odpovědět

+meh23malým delfínem

11

Odpovědět

+meh23vyzerá to rozprávkovo a práve v tom je tá hra výnimočná

51