To nejlepší od Joe GoesJoe Goes

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:7 975

Joe Goes je YouTube kanál, ve kterém Joe Henson navštěvuje různé akce a natáčí z nich reportáže v odlehčeném stylu. V této kompilaci nejlepších okamžiků se podíváte na fantasy con, na erotický con nebo na festival slimulí.

Přepis titulků

- To je snídaně pro Wiz Khalifu? - Ano. - Kolik jste za to utratil? - Něco přes 800 dolarů. Uvidíme se na Výčitconu. Gratuluji, konečně jste žena. Jo, dnes mám první menstruaci. Chci, abys řekl svým divákům, jaký jsi úchylák! To už vědí. Vy půjdete do penetrační stanice?

Penetrační stanice. Nevím, jestli tam chceme jít. Umím jen jeden trik s provazem. Autoerotickou asfyxii. - Nemám tušení, co to je. - To nechcete vědět. - Jste Hispánka a podporujete Trumpa. - Jsem Hispánka a podporuju Trumpa. Takže se nenávidíte? - Milujeme Donalda, milujeme ho. - Milujeme Donalda, milujeme ho. Připravte se na Hitlerovu mládež.

USA byly skvělé, když na věcech stálo: "Vyrobeno v USA." Ale tahle vlajka je z Taiwanu. Je to jen malý zkurvenec. Vyhýbal se odvodu. Páni, Santa je nasraný. Opustil bys Daily Show a byl mým zpravodajem? To záleží. Co bys mi nabídl? Zatáhl jsi mě do své debilní série. - To kvůli tobě je debilní.

- Ne, kvůli tobě! Kvůli tobě! A pak takhle. Jde ti to. Zvládáš to. Připadám si jako porouchaný robot. Trefa! Pořád lepší než Hawkeye. To je tak sprosté. Sem na CatCon zapadám.

Každý sem zapadá. Jsem proti zabíjení lidí. - Jsem pro druhý dodatek ústavy. - Ale to se vylučuje. Co? Autogramy od Joe Goes. Joe Hensen z kanálu Joe Goes. Jmenuju se Debbie Blond. Do zadku si strkám máslo, strkám si tam ruku, strkám si tam nohu.

To je nejúchylnější říkačka od Dr. Seusse. - Je super, že někdy na to jdeš pomalu. - Já vím. Často děláte motorboating. Může tě sjet na vodních lyžích? To je obří vlna. Jste na LinkedInu? Ne. Vždy jsem chtěl link na Lincolna na LinkedInu.

Zlato, jak je? Trochu se bojím. Když ho chlap vytáhne, říkáš tomu Brexit? Jsem pro Brexit. Miluju zbraně. Řeší veškeré problémy. Samozřejmě. Napsala jsem dvě knihy a novelu. Já napsal pouze fanfikci My Little Pony pro dospělé.

Můžete říct: "Jsem perrrverzák." Jsem perrrverzák. Jsme na Politiconu, proč nejsi oblečený jako tvůj oblíbený senátor? Řeknu ti to takhle. Oblečení ve stylu Teda Cruze tomuhle tělu nesedí. Vy máte být Barack Obama? Hodně zestárl. Ne. Donald Trump.

Placák. Ne, ne, ne... Tohle mě nebere. Přesvědčily jste mě. Teď volím Bernieho Sanderse. Jo. Boží! Proboha, Donald Trump právě dorazil! - Volil by Trumpa Ježíš? - Nejspíš ano. - Vy nechodíte do travesti barů? - Rozhodně ne! - Chcete tam jít?

- Ani náhodou. Rozhodně ne. Každý s něčím nesouhlasí, ale... - S tím souhlasím. - Vážně? Organická kočičí tráva. Je to indica, nebo sativa? - Necítíte se teď bezpečněji? - Už ne. Každý ví, že mě kopíruješ a imituješ. Kopíruju Joea.

Dosáhl jsem průsvitnosti, kterou by měli brouci. A co tahle průsvitnost? Bojujete za Jih. Co je na otroctví nejlepší? Já otroky nevlastním. Otroky tu nemáme. Jde nám spíš o práva státu... Černošští diváci budou souhlasit. Tady lidem nabízíme lidem horkou koupel za 25 centů.

Kolik by stálo špehování koupajících se žen? Pane, mám tu zbraň. Tak... Slyšel jsem, že lidé slimule líbají. - Jistě. - Tolik možností a jedna horší než druhá. Vypadají jako panenky, které vyrostly a staly se děvkami. Jo, ale jsou vyrobeny v Číně. Je to první interaktivní virtuální simulátor sexu.

Je tam sex s hologramem 2Paca? Ne, to by nikdo nechtěl. Chodil byste s pornoherečkou? Kdyby byla možnost, kdyby ano, tak ano. Kterou byste chtěl nejvíc? Nevím, to nevím. Rona Jeremyho? Ne, ne, ne, ne, ne, ne...

Líbí se mi jen ženy, jen ženy. - Dáme mu paruku. - Ani náhodou! Jen ženy, jen ženy. Napsal jsem seriál Super Joe a Tanya Tates. Joe, s těmi svaly jsi tak sexy. Díky, Tanyo, to nestojí za řeč. Proboha. Co je třeba k tomu, abyste byli dobří ve WoW?

Nemít život. - Lincoln nebo Trump? Koho byste volil? - Rozhodně Trumpa. Jste zhulený natolik, že vám přijdu vtipný? Možná. Zlato, vím, že jsme se sotva potkali, ale cítím mezi námi spojení. Chvilku mi to bylo dost nepříjemné. Je vaším novoročním předsevzetím randit s malými bělochy s brýlemi?

Možná jo. Dneska jdu za chlapa, který byl na YouTube populární před 4 lety. - Co nejsprostšího vám někdy někdo řekl? - Jdi se zabít. Postavte zeď! Postavte zeď! Nevíme, kdo ji zaplatí. Nevíme, kdo ji zaplatí. Rasismus, placák. Nesnášenlivost, placák. Sexismus, placák.

Není to o bradavkách, je to o rovnosti pohlaví. O desexualizaci ženského těla. Desexualizují ženské tělo tím, že všem přivodí erekci. Ten chlap se vyhýbá narukování. Chcete říct, že byl zlobivý? Jo! Každá moje tělesná tekutina má rozdílnou nadpřirozenou moc. Vždyť víš, která léčí otravu.

Vím to, Joe. Bradavkopody, aktivujte se! Na Rotten Tomatoes máme 28 %. Pořád lepší než 27 %. Nesnáším tě! Jižané byli uctiví. Nikdy jsme nebyli neuctiví k rodičům, nikdy jsme nebyli neuctiví k našim matkám...

Nikdy nebyli neuctiví k jejich otrokům. Ty si vážně koleduješ o zastřelení. S radostí bych tě pověsil. Snažíme se republikánům přiblížit svět LGBT. Možná bychom měli republikány donutit ke zkušenosti s gayi. To by byla sranda. Mému kanálu by pomohlo, kdybyste se přiznal, že jste gay. Je to Polar Pout Plunch.

Obléknete se do šílených kostýmů a naskáčete do ledové vody. Copak není můj penis už tak dost malý? - Možná, co já vím. - To bychom se museli podívat. Můžu ti ukázat fotku svého penisu? - Jistě. - Ano. Pokud si ho budu moct představit tady... - Do toho bych šla. - Je nádherný. Vykouřila bych ho. Čekala jsem ho menší.

Je podprůměrný. Nelíbí se mi. Zbav se těch chlupů. Drží se v nich spousta pachů. Asi jsi našla nový spořič obrazovky. Tohle bych si nastavila jako spořič obrazovky. Chceš vidět fotku mého penisu? Ne, ne, v pohodě, v pohodě. Jen ženy, jen ženy. - Propána!

- Umíte to říct německy? Malý Bob je jednou z nejznámějších koček. Když udělám tohle, ženám to nepřijde roztomilé. To ne, no. Bobe! Jediným vedlejším účinkem trávy je, že lidé nemůžou přestat spontánně rapovat. Proboha, to jo. Tady nemají pivo, ale to je v pohodě, brzo bude nový rok.

Mám v rukávu spoustu es, doufám, že dneska zasuneš. Nevychovával tě Dr. Dre? Baví mě to. Vidím, jakou radost to přináší... mentálně zaostalým lidem. To je mé publikum. To znám. Musíme zastavit kapitána Zármutka, než opět udeří. Rychle! Do Kozomobilu! - Hillary Clinton, placák.

- Já volím Trumpa. - Hillary Křivák! - Hillary do vězení! - Koho podporuješ. - Každého, kdo mi nevběhne do záběru. - Miluju tacos. - Zní to jako pakoš. Neříkejte "mazlim", vyslovuje se to "muslim". - Táhni, Trumpe! - Je to nafrněný tupec. To je sprosté. Pozor na tu nevymáchanou pusu. Na zdraví. Na otroctví! Ne, na svobodu.

- Ne na otroky? - Ne. - To je těžké, doktore. - Můžeš to říct německy? Když se vzrušíte, jak rychle se objeví Gandalf? Okamžitě. Kolik špeků mám kočce dát? Opustil jsem Los Angeles, abych pařil na zamrzlém jezeře. To byl blbý nápad. Proč nevyrábějí máslové žvýkačky?

- Jste krásné. - Díky, ty taky. Máte rty jako slimule. Co to meleš? Před 3 lety jsem vytvořil tričko inspirované Blizzconem. Mohu ti ho ukázat? - Jasně. - To je boží! Vrzcon. To je přesné. Tady se s lidmi pořádně pobavíš. - Kde ho koupím? - Districtlines.com/ZnackaHanby. Jak se to leskne na tom písmenu.

Jako by to říkalo: "Dobrá práce." - Sedí. - Sedí. - Miluju Vrzcon. - Miluju Vrzcon. Miluju Vrzcon. - Můžu taky mluvit sprostě? - Jen do toho. Páni, ta prsa jsou hustá. Takhle mluvíš sprostě? To jsou komické genitálie. Komi...

Genitálie? - O čem mám rapovat? - Rapuj o svém penisu. Všichni tvrdí, že je můj penis hrozný, všichni až na Venus Lux. Tvrdí, že jsem sračka a že žiju na hajzlu, ale fotku mého péra se jí líbila. Je to perfektní desítka, ráda spí se ženami i muži. A protože tu se mnou pořád je, možná na to pak skočím s transkou.

Boží. Jo, máš fakt koule. Co je to furry? Furry je někdo, kdo miluje antropomorfní umění a zvířata. To není ta divná sexuální úchylka? Ne, možná pro pár lidí ano... Ve tvém kostýmu nevidím žádní otvory.

Mám tu slova nějakých hitů, můžeš je zazpívat hlasem Elvise? Ne. V hip hopu máš rozehřívače. Můžeš přečíst báseň a já budu tvůj rozehřívač? To by šlo. Vstoupil jsem do IOA, netušil jsem, jaká země tu je. Když se nyní ohlédnu, měl jsem plno výmluv. Udělám cokoliv, abych si zasloužil svou mzdu. Mzda!

Prachy! Bernie Sanders. Placák. Ne! Je to komoušský hajzl. Pardon, socialistický hajzl, komoušem ještě není. Sakra, to je Donald Trump. Ne, nejsem. Musíte přiznat, že je roztomilý. Není, je hnusný.

Neznáš všechny okolnosti. Kdyby ano, věděl bys, že je to velký problém. Uděláte: "Ho, ho, ho? "Ho... Ho, ho. Koukám, že máš cosplay Bernieho Sanderse. To byl Joe, kostlivec na metamfetaminu. Žádná další možnost. Žádná další možnost. Vláda mi sebrala právo nosit zbraň, tak teď mám rybu.

Těšíte se, až zemřete na záchodě? Ne, žádné orgie! Pokud zeď postavíme, nebojíte se, že ji prorazí panáček Kool-Aid? Poe Dameron je nejbližší připodobnění latinoameričana ve vesmíru. Pokud chcete oslovit mé publikum, jsou to 20letí kluci bez přítelkyně. Nebudou s tebou mít sex, kámo. Koukej vstát od počítače. Jak mám reagovat?

Dva, jedna! Je tu opět Joe Goes. Jaký je to pocit být na bezcenné minci? Myslíš si, že Trump deportuje Supermana, protože je to ilegální cizák? Přesvědčuji mladší gaye, čerstvě dospělé gaye, aby milovali pana Trumpa. V Minnesotě srnce nesnášíme. Na konci Bambiho jsme brečeli, protože to přežil.

Jo, jednoho jste minuli. No tak, jsem roztomilá. Dal jsem vám svou hlavu, tak mi to můžeš oplatit. Tohle je Joe, kterého známe a milujeme. Pokud chcete být cool, odebírejte Joe Goes. Moji diváci nechtějí být cool. Pokud chcete být naprostí nerdi, odebírejte Joe Goes. To je sranda.

Pokud zůstanete myslí v přítomnosti, to je štěstí, to je duše. To je život. Další skvělá rada od Ježíše huličů. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pár poznámek:
U nás se bežně používá pojem Hitlerjugend, Hitlerova mládež se moc často nepoužívá.
Pro-life znamená proti potratům.

92

Odpovědět

13:09

Neříká spíš "No more chants"? Dává to větší smysl.

20

Odpovědět

11:47 - "Give a head" znamená také někoho pokouřit, trošku tam unikla ta pointa :)

100

Odpovědět

Tak toto ma rozsekalo :D Mám rád takéto rozhovory :D

263

Odpovědět

On má doopravdy na sobě čepici s nápisem Praha? :)

150

Odpovědět


Odpovědět

+Denní dávka autismuNo skvělé, já měl pracovat a teď díky tomu jsem ztratil asi 3 hodiny koukáním na různé díly.

130

Odpovědět

+Denní dávka autismuPokud se nepletu tak video s čepicí Praha je celkem o dost starší než video z Prahy samotné

00