Joe se vydává na premiéru TwilightJoe Goes

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:5 217

Joe Goes... je občasník youtube kanálu TheBadgeOfShame a jak už název napovídá, "moderátor" Joe se vydává na různé kulturní akce, na různá místa a dokonce i za děvčaty, aby svým osobitým způsobem zdokumentoval dění a zprostředkoval divákům atmosféru daného místa. Jako první jsem vybral epizodu, kde se Joe vydal na světovou premiéru posledního dílu filmové série Twilight, aby zjistil, jak jsou fanynky smířeny s tím, že jejich epická lovestory končí.

Přepis titulků

Před Nokia Theatre kempují tisíce fanynek Twilightu, aby viděly premiéru posledního filmu podle knih. Promluvíme s nimi, abychom zjistili, co je vedlo k této životní události. Joe se vydává na premiéru Twilight Do jakýho patříš týmu? Edward.

Jedině tým Edward. Já jsem v týmu Radši čtru dobrý knížky. Pozor spoiler: Je to trapárna. Ne, to teda není. - Chcete vidět mou recenzi Twilightu? - Jo, jasně! Proč tady táboříte? Kvůli Twilightu. Kvůli Edwardovi! Miluju ho! Opustíte kvůli němu manžela?

Ve fantaziích, ano. Kolikrát jsi políbila tenhle přebal? Jen jednou nebo dvakrát. Určitě miluješ i 50 odstínů šedi. To teda jo. Miluju 50 odstínů. Píšu vlastní verzi. 50 odstínů rudé. Co se vám líbí na Twilightu?

- Jacob. - Chci vidět Taylora Lautnera. Chci vidět Roberta Pattinsona. Ten je tak sexy. - Budu fanynka s tebou. - Paráda, to se mi líbí. Holka, ten Edward je fakt zajda. Jo, je sexy. Lovestory je úžasná. Jejich láska je tak silná.

Dávají lásce naději. Ukazují nám, co je to láska. Kdyby četli Twilight moji rodiče, nerozvedli by se. Bože, to je tak smutný. Prej je tam lovestory s vlkodlačím miminem. Je tam. Dáme si nějaký dialog z filmu. Zdar, Bello, jak to šlape?

To by Edward nikdy neřekl. Já česnek nežeru, proč mi ho cpeš? Takhle to neni v souladu s kánonem, musí se to sladit s předlohou. - Upíři se netřpytí. - Miluju to. Co je na tom špatnýho? Všechno. Všichni jse tu teenageři, že jo? - Jo. - Proč nečtete raději Dunu? Cože?

Bude Twilight někdy tak dobrej jako Pán Prstenů? Mě Pán Prstenů moc nebavil, ale... Ne, to ne! Můžeme to ještě slepit. Slepíme to. Jak velcí fandové jste? Celkem dost. Dost na to, abychom tu přespávali. Takový, že se pět dní nesprchujem. Očividně. A já co to tu smrdí...

Jo, taky jsem se divila. - Odkud jsi přijela? - Z havajského Oahu. Přijela jsem z Floridy. - Z Heoustonu. - To je šílený. - Trošku jo. Jaký to je tady tábořit? Celkem drsný, je fakt zima. Můžete si udělat táborák z knih. Ne!

Ráno tu prej jsou Twilight rozcvičky. Ano, byly tu rozcvičky, ale my na to kašlaly, nemáme sprchu. Nechtěla jsem zasmrádnout. - Bella, Bella, Bella! - Tak nějak. Tak nějak. Doufám v pár fotek a podpisů. Chceme vidět herce, kvůli tomu tu jsme.

- Podepíšu ti to, jestli chceš. - Tak jo. Robert Pattinson. Uvidíme Stephenii Meyer, Jacksona Routhbonea, Nikki Reed a Ashley Greene. Třeba ukořistíte i jejich vlas. Nevím, co bych s jejich vlasem dělala. Chceš posunout moje hranice. Jsem divná, ale tak moc ne.

Já na hranice nedám. Píšeš Twilight povídky? Píšu, ale nejsou mládeži přístupné. Měla bys napsat o tom, jak skončí Jacob s Edwardem. To už existuje. Celý to končí, jsi smutná? Naprosto, před pár hodinami jsem to obrečela. Už jsem brečela a na červeném koberci budu brečet zase.

Proto to tady tak klouže. Slzy fanynek. Asi jo. Srdce se mi naplnilo radostí. Celý to konči, to se asi zabiješ. Ne, budu si pouštět videa. Děláš si řiť? To je konina. Miluju tě, jsi má oblíbená. Tak sladký, milujeme tě.

Ty vogo. To je hukot. LOL! Mám zlost na otce. Velmi strategicky umístěné oči. Ne, je to skvělá kniha. Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten borec je asi vyznavac adrenalinovych sportu, roztrhat tma tu knížku :D Se divím, že se z tama ještě dostal :D :D

230

Odpovědět

Whats wrong with sparkling vampires?
Everything.

Nejlepší část videa :-D
A jeden hlavních důvodů, proč tolik lidí Twilight nesnáší.

210

Odpovědět

ze by novej serial ? budete davat joe pravidelne?

201

Odpovědět

Mě překvapilo, jak to tam braly ty holky s humorem. Ať si každý obdivuje, co chce, pokud jsou takhle v pohodě a nenaštvou se, když jim tam o tom řekne něco špatnýho.

380

Odpovědět

Přesně tak.
Myslím, že už ta nenávist ke všem tady těm věcem, co se stali nějak oblíbenými u části diváků, trochu přehání.
Ano, přiznávám, prošla jsem si v 15 fází, kdy jsem půl roku Twilight žrala. Poté jsem ho asi rok až dva totálně nenáviděla. Dnes už to beru v pohodě a neutrálně. Filmy jsou prostě typicky zaměřený na příliš romanticky zaměřené puberťačky, které sní o tom svém "rytíři na bílém koni"... Tak jim to neberte. Zatím všichni lidi, co jsem znala, že tuto ságu žraly, z toho nějak poté vyrostli a nechali to za sebou, neboť když už je vám 20, tak přece jenom vás všechny ty středoškolské lovestory s náctiletými kluky, nějak přestávají bavit :D. Stejně tak je to s knížkami. Prostě je to taková moderní pohádka, nic víc. Každá holka, která není úplně blbá (a ono upřímně, moc blbých holek zrovna do Twilight není, neboť to by prvně museli taky přečíst knížku/knížky, což není zrovna oblíbený koníček u méně inteligentní mládeže), ví, že je to nesmysl, že takový romantický vztah s klukem nikdy neexistuje (upíry dejme stranou, teď fakt myslím tu lásku).
To, že to zneužívá téma upírů... jako bohužel, stalo se, zkousněte to, žijte dál. Vzhledem k tomu, že já upíří knihy četla vždycky, i dávno před Twilightem, tak jsem rozhodně narazila na mnohem větší paskvily než Twilight. Jenže upřímně - on ani Dracula od Stokera není nic úžasnýho, mnohem radši si přečtu knihy o Vladu Draculovi od Jenny Nowak, která alespoň trochu má své knihy podložené reálnými historickými událostmi středověkého Rumunska, že vám to spíš přijde, že čtete historickou knihu, než o upírech :)
Jinak ještě mimo téma - pokud chcete nějakou velmi kvalitní knihu o upírech, zkuste Sen Ockerwee od G.R.R. Martina :)

183

Odpovědět

V prváku mě vytáhly spolužačky do kina. "Stmívání! To je o upírech, úplně boží!" říkaly... a já na to.. proč ne! Nějaká akční hovadina jako Blade nebo tak... No když jsem vlezl do sálu, došlo mi že to nebude tak v pohodě jak jsem si myslel... v CELÉM narvaném sálu... byli 3 muži. Já, znuděný čtyřicetiletý pán s dcerou vedle... a můj homosexuální spolužák v zadní řadě (no offense, znám málo gayů co mají rádi twilight, takže žádné předsudky :D)... když mi tedy došlo že to nebude akčňák, smál jsem se při každém třpytění apod (jako jediný).. takže mi došlo že to není ani komedie o upírech... to už jsem byl sakra zmatený. Pak už jsme spolu nikdy do kina nešli... :D Příště zajdu na to hardcore-p***o 50 Shades of Gray, určitě už to bude v pohodě! :))))

180

Odpovědět

And even more stares!!!!!!!!!!!!

182

Odpovědět

Naštěstí tak velký fanda ničeho nejsem, abych čekal na premiéru 5 dní před kinem. To si radši počkám na 2. den po premiéře

182

Odpovědět

Jinak mi nevadí Stmívání nebo Justin Bieber - prostě je ignoruju, ale vadí mi ty hardcore fanoušci, kteří si neuvědomují, že se to někomu může i nelíbit.

181

Odpovědět

Osobně téhle nenávisti vůči Twilightu moc nerozumím. S takovou intenzitou napadat a za každou cenu se filmy/knihy snažit zesměšnit a zahanbit společně s fanoušky mi přijde dost ubohý. Moje představa o upírech je sice někde úplně jinde, protože jsem vyrůstal na WOD a Stokerovi, ale to neznamená, že budu urážet lidi, co mají rádi něco jiného. Pokud jde o střet zájmů, tak se dá zesměšnit úplně všechno. Např. můj oblíbený Pán Prstenů. Taky by se mi mohl někdo vysmát, že neustále dokola čtu knížky a koukám na filmy o nějakém strašně cool temném pánovi, který si hned v první bitvě nechá useknout prstýnek, a pak zbytek filmu už dělá jen bububu jak jednooký šnek, dokud mu dva homosexuální kloučci nepřinesou prstýnek zpátky, až mu z toho praskne bulva. Nehledě na Dianu Kobzanovou, která lukem sestřelí třicetimetrového slona a tak podobně. Samozřejmě, kdyby mi tohle někdo řekl do ksichtu, asi bych si s ním neměl dál o čem povídat, protože mám Pána prstenů rád. A nevidím důvod, proč nedopřát to samé fanouškům Twilightu, kteří se tak nakonec ukazují jako mnohem houževnatější fanoušci, když i přes posměšky svých starších spoluobčanů jedou čekat někam pět dní pod stan. Zatímco být fanouškem Pána prstenů je brnkačka, když to baští každý.

1816

Odpovědět

Moc dlouhý....

1829

Odpovědět

+vega15Omlouvám se, ale v anglofonních zkratkách a smajlících, jak je dnes zvykem, jsem to vyjádřit nedokázal. Původně jsem chtěl sice napsat pouze -- OMG :-D --
Ale pak jsem si řekl, že svému komentáři vdechnu i nějakou tu myšlenku.

213

Odpovědět

+vega15Ach ta dnešní negramotná mládež

1911

Odpovědět

Do půlky jsem si myslel že to píše holka.. Není to urážka :DD

185

Odpovědět

+MLMburnKdybych byl holka, nezvolil bych si za přezdívku Hus v plamenech, nýbrž Husa v plamenech :-)

213

Odpovědět

Hus v plamenech: Naprosto s tebou souhlasím, pokud někdo něco takhle bezdůvodně nenávidí, tak by měl hledat problém spíš u sebe, než u fanouškům, kterým to očividně něco přináší (i když to druzí nemusí chápat).

191

Odpovědět

Nehorázne pobavilo! Povedal by som, že dokonca lepšie video, než Conanove reportáže. Viac, prosím!

186

Odpovědět

nic moc...podle mě ten blonďatej hobit neuvyžil potenciálu jakej to mělo...určitě by to bylo zajímavější kdyby tam šel ten maňasek Triumph

186

Odpovědět

Aj ten truhlík Guillermo by to tam lepšie poriešil

180

Odpovědět

pozrela som si videa z navstevy finska a svedska a dobre som sa zasmiala- hlavne ti fini su strasne sympaticki.

180

Odpovědět

Smát se nebo plakat nad hloupostí těch lidí tam?

181

Odpovědět

Vypadalo to spíš jak nějakej sraz obézních lidí..

183

Odpovědět

Neurážej tlusté lidi :)

187

Odpovědět

No hope for the human race.

184

Odpovědět

Neví někdo co je to v závěru za písničku??
teda pokud to je z Twilightu, tak to ani vědět nechci:D

1832

Odpovědět

tje dost hloupe, nemyslis?:ú

195

Odpovědět

+smallshadySpíš dětinské...

192
Další