Nový měsíc: Píseň Belly

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:3 649

K dnešnímu tématu přidám ještě píseň, týkající se druhého dílu ságy Stmívání. V hlavní roli úžasná Michelle Nunes. Podle mého názoru nejlepší parodie na Nový měsíc. No posuďte sami, pánové.

Přepis titulků

Tak osamocená. Tolik se toho změnilo. Edward je pryč, ale city k němu tu zůstaly. Jsem nadržená, a vždy jsem byla. Teď řídím tuhle motorku, a mám na sobě tyhle tanga.

"Miluju Edwarda" Jsem kovbojka, a osedlala jsem si upíra. Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Jake je milý, až do té doby než mě začne balit.

Všichni lidé, které potkám, mi chtějí vždycky vysát žíly. Cožpak nevidí, že jsem zadaná? Můj prsten se třpytí jako jeho tvář. Teď už toho mám dost. je čas to tady rozbalit. Jsem kovbojka, a osedlala jsem si upíra.

Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Jsem kovbojka, a osedlala jsem si upíra. Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Procházím se ulicemi, v čele vlčí smečky.

Eddie má zemřít, takže je čas vzít si ho zpátky. Jsem v Itálii, kde Volturiové pořádají chlapskou párty. Chystají se nás propustit, protože nejsme jako ostatní. Jsem kovbojka, a osedlala jsem si upíra.

Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Nežádaná, nemrtvá nebo živá. Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zhruba od druhý minuty my až nebezpečně připomněla Faith z Buffy the vampire slayer i když myslím, že to byl asi účel co? :D
http://images1.fanpop.com/images/photos/1300000/Faith-buffy-the-vampire-slayer-1301802-600-932.jpg

180

Odpovědět

Jasnej Team Edward :D

180

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

inak tato spevacka sa mi zda, hrala v nejakom klipe Key of Awesome, alebo aj viacerych, ale nema toto chybu :D

180

Odpovědět

:D Jake je bezvadnej :D:D

180

Odpovědět

Fakt dobrý. Jacob mě prostě dostal. :D

180

Odpovědět

xDDD dobre to je ..

180

Odpovědět

He! O čem, že to bylo?! :D

180

Odpovědět

Tahle buchta tam měla hrát (a zpívat), kaubójka jedna.

180

Odpovědět

Jinak hodně povedení. Koukám, že jsme udělali ze Stmívání téma dne. :-D

180

Odpovědět

A co dámy? :-D

180