Tobuscus - Virální song

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:399
Počet zobrazení:5 154

A máme tu další song od Tobyho Turnera alias Tobuscuse, ve kterém si malý Tim Tim láme hlavu s tím, jak napsat song, který se bude lidem líbit a Toby mu ochotně pomůže.

Přepis titulků

Sledujte malého Tim Tima, jak se snaží napsat virální song. Asi mu došly nápady. - Nejspíš bych mu měl trochu pomoct. - Tak co máš, Tim Time? - Moje dveře! - Toho si nevšímej, Time, přišel jsem ti pomoct, nebudeš toho litovat! Jen se řiď receptem a připrav si ingredience! Vyber si téma, o kterém lidé mluví. Neporušuj smluvní podmínky, nebo ti video smažou.

A hlavně napiš chytlavý refrén. Něco, co se dá opakovat. Kočky, kočky, smějící se děti, padající lidé, krásné, krásné ženy, spící štěňata, tancující děti, koťátka, opičky, další krásné ženy. Dej co nejvíc slov do jednoho verše. Dávej pozor na výslovnost. Zpívej ve více vrstvách, to pomůže při animaci. - Co myslíš tím "animaci"? - Co tím myslíš, co jak myslím? - Řekl jsi "při animaci," Cos tím myslel? - To jsem určitě neřekl. - Jo, řekl jsi to!

- Ne, to bych si to musel pamatovat. Určitě jo. A co jsi teda řekl? Myslím, že něco v tom smyslu jako; Kočky, kočky, smějící se děti, padající lidé, krásné, krásné ženy spící štěňata, tancující děti, koťátka, opičky, další krásné ženy. Dej co nejvíc slov do jednoho verše. Dávej pozor na výslovnost! Řekni něco výchovného, aby to rodiče dětem schválili. Věděli jste, že kešu pocházejí z ovoce? Co?

V-v-v-věděl jsi, že kešu pocházejí z ovoce? K-k-k-kešu, kešu, o-o-o-ovoce! - Cože?! - V-v-v-věděl jsi to? Nevěděl. Věděli jste, že kešu pocházejí z ovoce? V-v-v-věděli jste, že kešu pocházejí z ovoce? K-k-k-kešu, kešu, o-o-o-ovoce! V-v-v-věděl jsi to?

Řekl jsem, že ne, nevěděl... Ne. To je v pořádku, Time, nikdo tě neobviňuje. Většina lidí neví pravdu o oříšcích kešu. Ale teď už to víš, a až příště půjdeš na hřiště, všechny svolej a řekni jim, co tě tvůj dobrý přítel Tobuscus naučil! Řekni jim to! Věděli jste, že kešu pocházejí z ovoce? - Přesně tak. V-v-v-věděli jste, že kešu pocházejí z ovoce?

K-k-k-kešu, kešu, o-o-o-ovoce! V-v-v-věděli jste to? - Neeee! - A všichni! Kešu, kešu pocházejí z ovoce. A znovu! Kešu, kešu pocházejí z ovoce. Nahlas! Kešu, kešu pocházejí z ovoce.

- V-v-v-věděli jste to? - Ne! Dobře, a teď to odsud všechno odnes. - Ne, Time. To tys chtěl pomoct. - Já se tě o pomoc nep... Nemusíš mi děkovat. Padám odsud a jdu to nahrát na iTunes. - To měl být můj virální song. - Tys myslel, že... Ne, nebude virální. Je hroznej. Jen jsem ti ukázal, jak na to. - A proto si účtuju 500 dolarů. - Nedohodli jsme se na 500 dolarech! Tvůj hlas je tak otravný.

Strašně otravný. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co je kešu?

619

Odpovědět

+ZlopánTo mi moc nepomohlo.

155

Odpovědět

+ZlopánV tom připadě musíš bejt naprostej retard, kterej byl celej život zmraženej v ledu

2315

Odpovědět

+ZlopánTo od tebe nebylo hezký :(

184

Odpovědět

Se svou odpovědí může za retarda považovat Zlopán možná tak sám sebe. Když už odpovídá, mohlo by to být alespoň k věci, než se někomu vysměje.

Třeba ti trochu napoví toto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ledvinovník_západní

Kešu
jsou podobné arašídům. Chroupají se celkem stejně a i v obchodě je najdeš ve stejných baleních (solené, pražené).

90

Odpovědět

Konečně další Tobuscus!!! Více Tobyho :D

401

Odpovědět

Get Bloody je lepšie :D

69

Odpovědět

Je to vtipný, Tobyho styl miluju. Okamžitě jsem si vygooglil, a kešu fakt pocházej z ovoce.

272

Odpovědět

wut? na tom sem moc málo zmaštěnej na toto

79

Odpovědět

Právě jste udělali ohromnou radost jednomu malému TheAcenturovi :-)
http://www.videacesky.cz/o-webu/vzkazy-a-pozadavky/comment-page-1#comment-241281

121

Odpovědět

Aspoň někdo si všimnul!! Jsem dojat :D

60

Odpovědět

Ano, stačí chytlavý refrén a máte virální píseň.
Ale tohle pořád není dotažené k dokonalosti.

Dokonalost vytvořili Daft Punk písní Around The World.
Vytvořili píseň pouze tím, že dokola opakovali refrén :D

138

Odpovědět

Věděli jste, že kešu pocházejí z ovoce?

205

Odpovědět

Kdyby jen to, ale na obrázku to vypadá, jako kdyby tomu "jabku" lez ze zadku bobek, přičem bobkem je právě to kešu...
http://oko.yin.cz/34/kesu-orisky-proti-malarii/kesu.jpg

93

Odpovědět

na to, že to má být virální, tak nic moc.

631