Tobuscus - Get Bloody

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:383
Počet zobrazení:4 999

Po dlouhé době tu máme video od Tobuscuse. Tentokrát je to parodie na song Get Lucky od Daft Punk z prostředí hry Happy Wheels, kterou spousta z vás jistě zná. Přáli jste si něco z Tobyho tvorby, tak doufám, že budete spokojeni.

Vyhrávám, synu. Charlie Sheen. - Narážka na velmi častou Charlieho hlášku 'winning'.

Přepis titulků

Vždycky jsem snil o BMX. Ha! Už nemám čas jenom snít. Moje bývalá manželka odmítla hlídat našeho devítiletého syna Timmyho. - Ne, tati. Já nechci... - No tak. - Já nechci jet. - Jedeš. - Já fakt nechci. - Buď zticha, synu. - Nepotřebujeme auto...

- Tati, to je útes. - Stačí jen držet mezerník. - Jedeš moc rychle, tati. Respawnuju se na startu, Moc daleko jsme se nedostali. - Ale to nikdy, tati. - Drž hubu, synu. Jezdím na kole se svým synem, vždycky se parádně bavíme. Ne, nebavíme. - Teda pokud se nesetkáme s minama. - Tati, miny! To je potom trochu krve.

Jezdím na kole se svým synem, někdy jezdíme přes lahve. Někdy se vyhýbáme střelám z harpun. - Někdy se musím zbavit Timmyho. - Cože? Někdy se musím zbavit Timmyho. Aby se Timmy proletěl, stačí stisknout C. Myslím, že je čas na trochu krve. - Myslím, že je čas na trochu krve. - Ale ne! - Tati, přestaň.

- Nemůžu, synu. - Vzdej to, tati. - Nevím jak. Už to prostě není zábava, tati. Ha! Takže přiznáváš, že to zábava byla! Je těžké zůstat naživu. Tahle dráha je nemilosrdná. Ne, tati! Pochybuju, že se to zahojí. - Tati, měl bys jít do nemocnice. - Nemám pojištění. Synku, drž řidítka pevně.

Tati, co to děláš? Vyhrávám, synu. Charlie Sheen. Panebože. Už jsme se dostali moc daleko, na to, abychom vzdali tuhle trať. Nesouhlasím. Nepotřebuju svoje ruce, - od toho mám přece syna.

- Ne, tati! Zpomal! Jedeme vstříc obrovskému skoku. Letíme v popředí slunce. Konečně máme výhru na dosah. Myslím, že jsme si vítězství opravdu zasloužili. - Zvládli jsme to! - Skvělý. - Chceš jet znovu? - Ne! Víš, co teď udělám? - Nasadím si svou vítěznou helmu.

- Vypadáš jako robot. Vítězný robotický tanec. Jsem nezodpovědná máma. Myslím, že bych tu měla být taky. On si jezdí na kole s naším synem. Nechci se prát o péči o něj. Jsme celkem ráda, že je pryč. Mám sama další dvě děti. A naše zabití by bylo už moc.

Pokud to teda nebude mimo záběr. To se povedlo, synu. Přeložil: Pamis www.videačesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čo takto preložiť nejaké Tobuscus Adventures videa? :) nie je ich veľa, ale myslím, že by stáli za preklad :)

280

Odpovědět

Drž hubu synu :D

290

Odpovědět

pokud nevíte o co se jedná tak tady se můžete vyřádit :D

http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php

231

Odpovědět

What...the hell...was..that ?! :D

210

Odpovědět

Hello once again audience :D

230

Odpovědět

Bless yo face! If you sneezed during this video, bless you! Peace off

210

Odpovědět

+pizipieBooop!

210

Odpovědět

Není to /úplně/ špatné, ale pod "dalším videem od Tobuscuse" jsem čekal něco s jeho komentářem, jelikož on zrovna mluví celkem chytře, a ne nějakou písničku.

194

Odpovědět

Tak nějakej tip?

240