Tobuscusova animovaná dobrodružství #1

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:4 424
Máme tu první díl animovaného mini-seriálu Tobuscusova animovaná dobrodružství od Tobyho Turnera alias Tobuscuse a Gaba Hohreitera jako Gabuscuse. Neosporin - lék pro prevenci proti infekcím a urychlení hojení ran

Přepis titulků

Nudím se! Pojď něco dělat, Gaybuscusi. Co to vůbec děláš, čteš? Vole, je to Gabuscus, fakt to musí být moje přezdívka? Jasně, co je špatného na Gaybuscusovi? Gabuscus! No dyť!

Gaybuscus! Gab-uscus! Je tam pomlka. Víš, že nemám čas na pomlky, můj mozek pracuje moc rychle. Hej, co je tohle? Kámo, kupón na Mr Ostrov, dvě noci za 30 dolarů! Mr Ostrov? To není ani 15 dolarů na noc.

Ve skutečnosti je to přesně 15 dolarů na noc. "Ve skutečnosti je to 15..." Zní to zajímavě. Na žádnej ostrov s tebou na dovolenou nejedu. Stevene, jedeme na Mr Ostrov! - Počkat! Ne, ne... - Objednej letenky! Zvládli jsme to! Pořádně si to tu užijeme! Jasně.

Hurá. Jak je, kotě? Co děláš? Dáváš si šlofíka? Skvěle. Tady je moje číslo. Opravdu chodíš okolo s předem napsaným číslem? Jo. - Jak jinak. - Nazdárek! Někdo tu nepoužívá ústní vodu. Bez urážky.

Jsi sexy. Moment, tady na plakátu je "Mrtvý ostrov." - A? - Tohle je mrtvý ostrov! - Jako v tý hře, kde jsou zombíci? - Jo! - A všichni zemřou? - Ano! Není divu, že to stojí 30 dolarů. Zdrhej! - Ale hothothothothot... - Žádný hothothot, zdrhej! Dobře, nemusíš hned řvát.

Bože. Koukej, co jsi udělal. Neosporin! Neosporin! Říkal jsem, ať zdrháš. Měl jsi... Neosporin? Ne, nejdřív mě zbav jí! Kámo, díky. Zatracený zombíci. - Nemám pravdu? - Jasně. Nemůžeš s nimi žít a oni nemohou žít.

Protože jsou mrtví. Gaybuscusi! Jmenuju se Gab-uscus! Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proc kurna neprekladate ty jeho super recenze :(

71

Odpovědět

Tie príbehy moc nemusím, ale zato hudobné videoklipy od Tobuscusa sú fakt pecka :D

100

Odpovědět

někteří se chováte, jako kdybyste se museli dívat na všechny videa, co se na téhle stránce objeví a pak už je snad ani neumíte hodnotit..
toby je dobrej youtuber a mě by tu nevadilo víc jeho videí

204

Odpovědět

Stále čekám, kdy už místo retardovaných přihřátých pubertálních pseudolidí začnete překládat mnohokrát naslibovaného oblíbeného TotalBiscuita/CynicalBrita.

1111

Odpovědět

Proč když ho kousla do levé strany krku má zranění na pravé straně. Tato série je pro mě už nyní mrtvá !

920

Odpovědět

Nebylo by od věci začít překládat věci, které mají alespoň nějakou hodnotu. Tyhle skeče snad ani překlad nepotřebují.

GMM vychází skoro denně a občas příjdou i s něčím, co může obohatit více, než 10ti sekundový úsměv u kresleného skeče.

https://www.youtube.com/rhettandlink2

64

Odpovědět

Toby je jak na cracku, denně vyprodukuje několik videí a ve všech je tak hyperaktivní, že si občas říkám jak dlouho mu to tímhle tempem vydrží.

180

Odpovědět

Jak by řekl Homer Simpson: http://www.youtube.com/watch?v=Sa9AGQHRj0s

810

Odpovědět

stačilo mi pár sekúnd...väčšiu sprostosť ste sem už ozaj nevedeli dať...

1227

Odpovědět

nedelali nahodou i videa jako je toto o minecraftu http://www.youtube.com/watch?v=QU8xWKvPJvw I kdyz to je drsny video ale zabavny a stalo by za preklad.

16

Odpovědět

Tohle asi od Tobuscuse není, ale např. tohle je jeho hitovka: http://www.youtube.com/watch?v=eN7dYDYfvVg

30

Odpovědět

Ti co to nechápou, tak ať to radši nehodnotí :D

1921

Odpovědět

nebylo to špatný :D

4010