Tobuscus - Depresivní song

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:484
Počet zobrazení:6 372

Další skvělá parodie od Tobuscuse, tentokrát na skladbu Say something. Ve videu se také objeví pár známých YouTube tváří!

Přepis titulků

Tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval. A až skončí, budeš potřebovat kapesníček. Mohla jsi se usmívat, to jsi si přála. Tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval. A nyní začínáš řvát. Ale přeješ si, aby jsi nežila. Naprosto bezdůvodně.

Ale proč stále posloucháš? Akorát jsi pak smutná. Nemůžeš se toho zbavit. Tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval. A až skončí, budeš potřebovat kapesníček. Mohla jsi se usmívat, to jsi si přála. Tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval.

A já nebudu spokojený, dokud každý na tomto světě neuroní slzu. Protože tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval! A až skončí, budeš potřebovat kapesníček! Mohla jsi se usmívat, to jsi si přála. Tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval. Tuhle skladbu jsem napsal, jen abych tě deprimoval.

Dal jsem ji i na iTunes. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aj by som dal lepšie hodnotenie. Tobuscusa ako YouTube vlogera mám celkom rád, ale TÚTO neznesiteľnú pesničkču (myslím originál) musím počúvať každý deň 3x (ráno v aute cestou do práce, na obede v bufete a ešte aj počas cesty domov). Toto je jasný dôkaz toho, ako celkom dobrú pesničku dokáže úplne skaziť obohranosť.

62

Odpovědět

OMG, Taryn je tak sexy.

102

Odpovědět

Potřeboval jsi po zhlédnutí kapesníček?

801

Odpovědět

Tenhle song mě nerozbrečel, ba naopak rozesmál :D Velice povedené. Líbí se mi jak tu píseň prožívají

142

Odpovědět

vždyť je to perfektní parodie a kritika na tyhle ubrečený písničky ;) nevím, proč s tím máte lidi takový problém :D

301

Odpovědět

První jsme si pustil originál a musím uznat, že ta parodie prostě graduje až do nádherné absurdity původní verze. Palec nahoru :)

140

Odpovědět

"to jsi si přála" ... Really?

127

Odpovědět

Lidem kteří neznají originální song tohle silně nedoporučuju. Protože já ho neznal a při sledování tohodle jsem nudou málem zolovnatěl.
Nicméně hodnotit nebudu, jak řikám, originální song neznám.

143

Odpovědět

Já originální song neznám, ale stejně to miluju :D Tobuscus je prostě bůh, málem jsem uronil slzu :D

1110

Odpovědět

Co máte s tím hodnocením? Vždyť je to boží! :-) Ano viděl jsem lepší parodie, ale úsměv to na tvář přineslo. ( Resp. To hodnocení by bylo adekvátní, pokud by hvězdičky fungovaly ve VideaČesky komunitě normálně a ne: Víc jak 8,5 = dáme tomu šanci, míň jak 8,5 = zapomeňte že byste tu od tohoto tvůrce ještě něco viděli :-D )

704

Odpovědět

To, že je někdo dobrý autor, automaticky neznamená, že všechna jeho práce je skvělá. Pokud to srovnáš třeba s jeho dramatickou písní, tak tohle je jen slabý odvar.

1311

Odpovědět

Také mne pobavilo.

Jinak s tím hodnocením: hodnotím nejčastěji podle popisku u hodnocení. Toto bylo podle mne dobré video, tedy 7 a je to ode mne dobrá známka, vyjadřující, že se na něco podobného rád v budoucnosti podívám. Většina lidí zřejmě hodnocení nadsazuje.

Paradoxně tak videa, která mne zaujmou vlastně "trpí" tím, že jsem se na ně díval a že se mi líbila dost na to, abych se obtěžoval hodnotit. Protože jim obvykle dám 7 až 8 a jen výjimečně víc.

61

Odpovědět

Teďka už to není tak hrozné, ale po ránu (asi 50 hodnocení) to bylo kolem 6,5. I proto jsem tak reagoval :-) Teď (7,8) bych řekl že to sedí i na poměry VideaČesky ;-)

41