Přidat do sledovaných sérií 30
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:9 528

James Corden a Tom Cruise předvádí to nejlepší z Tomovy filmové kariéry. Od Top Gunu až po sérii Mission: Impossible.

Přepis titulků

Dámy a pánové, kluci a holky, vítejte zpátky. Dnešní večer bude oslavou filmové kariéry jedinečného muže: Toma Cruise! - Jak ti je? - Dobře. - Připraven? - Ne. Ne. - Ty na to nejsi připraven? - Ne, nejsem, ale jdu do toho. Pojďme. - Tak pojďme začít.

- Jdeme na to. Letím líp, - letím líp než šíp! - Letím líp než šíp! BOUŘLIVÉ DNY - I když jsi v podmínce, vrať se na dráhu a nabourej doprovodný vůz. - Co? - Nabourat doprovodný vůz? - Jo, nabourej! - Proč? - Protože všechno ostatní jsi už naboural. Chci, aby to bylo perfektní! - Deset minut, než začne Wapner - To stihneš. - Nechci zmeškat, nechci...

- Raymonde, to stihneš. - 10 minut do Wapnera... - Raymonde, Raymonde. TROPICKÁ BOUŘE Sleduj. Pořádně to rozjedeme a už si nebudeš muset zapisovat nalítaný míle. Hráči, hráči, hráči... VÁLKA SVĚTŮ - Rachel!

- Tati! - Rachel! - Tatiii! - Rachel! - Tatiiiii! Tak jo. Takže tu máme... bílého muže, přes třicet let, je podezřelý z... zdá se, že má falešný britský přízvuk, postavu sněhuláka a téměř žádné svaly. Jak žádné svaly?

- Já mám svaly! Chápu, co děláš... - Je to moje kariéra. Dáme další film. - Pokračujeme. - Pořád dokola. Pojď. Páni. Tahle scéna je nerealistická. To přece není možný! MISSION IMPOSSIBLE – NÁROD GRÁZLŮ Dobře, chci se ujistit, že jsi připravený. Tady to je. - Ukaž mi prachy.

- Ukázat ti prachy. Ne, ne, ne! Ne, ukázat tobě, ale mně. - Ukaž mi.. ukaž... - Ne, takhle: Ukaž. - Ukaž... - mi... - mi... - mi... - mi... - prachyyyy! - prachyyy! Ukaž mi prachyyyy! Co to děláš? - Jen přehrávám scénku...

- Přehráváš? - Přehrávám tvou... - Když už musíš, tak mě to nech udělat pořádně. Ukaž mi prachy. Ukaž mi prachy. - Ukaž... - Ukaž... - mi... - mi... - ty... - ty... - prachyyy! - prachyyy! Ukaž mi ty prachyyy...

Gratuluju, pořád jsi můj agent. NAROZEN 4. ČERVENCE NAROZEN 4. ČERVENCE - USA! - USA! - USA! - USA! INTERVIEW S UPÍREM Pro tebe. Můžeš předstírat, že je to víno. Heslo, prosím.

Fidelio. - To je naprosto správně. Skvěle. - Děkuju. - Brilantní. Fantastické. PÁR SPRÁVNÝCH CHLAPŮ Plukovníku Jassupe, naří... Plukovníku Jassupe, - nařídil jste rudý zákon? - Chcete znát odpověď? - Myslím, že si to zasloužím. - Chcete znát odpověď? - Já chci znát pravdu!

- Vy pravdu nezvládnete! - Nařídil jste rudý zákon? - To si piš, že nařídil! KOKTEJL POSLEDNÍ SAMURAJ Věříš, že člověk může změnit svůj osud? Věřím, že člověk dělá, co může, dokud není jeho osud odhalen. VANILKOVÉ NEBE - Žijeme ve snu, lásko.

Ve snu. - Opravdu sním. Pamatuj, že jsi to chtěl. Přestaaa... - Budeš v pohodě. - Víš ty co? Tome, ten film byl tak skvělý, že si myslím, že byste měli natočit pokračování. Jsem rád, že to zmiňuješ. Protože jsme natočili pokračování, Jack Reacher: Nevracej se.

A v pátek 21. října jde do kin. NA HRANĚ ZÍTŘKA Nejsem voják, já... Dobře. Prosím. Já nejsem voják. No tak. Já opravdu nejsem voják. Prosím, nedělej to. Přestaň. RISKANTNÍ PODNIK Dámy a pánové, pan Tom Cruise.

Jack Reacher: Nevracej se jde tento pátek do všech kin. Je to nářez. Běžte se podívat. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak ja toho nevtipného tlustoprda neznášam...

45

Odpovědět

no to bolo celkom fajn, chcem sa opýtať , nebolo by možné preložiť aj iné ? s Tom Hanksom či Arnoldom S.?

92

Odpovědět

Když vás o to bude stát víc, tak proč ne?

40

Odpovědět

Náhodou je to dobrej nápad. Vtipnější než Lip Sync battle od Fallona. Určitě by si ještě některá scénka zasloužila šanci a třeba se to tu víc chytne. :)

191

Odpovědět

Jo, mi se to taky líbilo, jinak bych to nepřekládala ;-)

80

Odpovědět

To je docela milé že lidi s downovým syndromem mohou mít v USA talk show :)

1324