Tommy Edison: Hlouposti, co mi lidé říkají

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:8 199
V dnešním krátkém videu uvidíte Tommyho Edisona a jeho výčet hloupých frází, dotazů a poznámek, se kterými se během svého života setkal. Poznámky: Vůně ženy - americký film o zatrpklém slepci, s Al Pacinem v hlavní roli Daredevil - opět americký film, tentokrát o slepém právníkovi, který má super-citlivé ostatní smysly Umělec (The Artist) - nový francouzský němý film

Přepis titulků

Znáš Boba? Je taky slepý. Jak dlouho už to takhle máš? Hele, jak poznáš, kdy máš přestat utírat? Jsem přímo tady, rád vás poznávám. Tak to musíš mít nějaké nadpřirozené schopnosti, ne? Proč je na drive-through bankomatech Braillovo písmo? Vidíš ve snech? Taky jsem znal jednoho slepce, byl to bezdomovec. Jak poznáš, kde právě jsi?

Tak ráda bych s tebou chodila. Už bych se nikdy nemusela malovat. Můžeš mi podat tamten modrej ručník? Koukal jsi včera na Lettermana... vlastně, poslouchal jsi včera Lettermana? Kdybych byl slepý, tak bych pořád ohmatával holkám obličeje. Že byl Al Pacino úžasnej ve Vůni ženy? Jsi snad slepej?! Můžu ti říkat Daredevil?

Proč ho držíš za ruku? Jste teplouši nebo co? Jsi pro mě velkou inspirací. Jsi vážně slepej, nebo jen zhulenej? Máš od doktora potvrzený, že jsi slepý? Poznáš, když se blíží tornádo? Jako to umí zvířata? Viděl jsi Umělce? Nepomáháš policii s řešením zločinů nebo tak? No, alespoň že nejsi hluchý. Kdybys viděl, tak budeš skoro normální.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je celkem vtipný, jak má ty brejle :D

180

Odpovědět

Prej hlouposti, kdyby nebyl slepoň, ale jednim z nás nepostiženejch, tak by se takle ptal taky. 80% těch dotazů sou normální logický otázky, žádný dementní výplody... S tim mě trochu nasral, ale jinak má dobrý videa...

1819

Odpovědět

Poznáš když se blíží tornádo jako ostatní živočichové ? - Tak to mě rozsekalo :D:D

180

Odpovědět

Jaká pěvěcká dvojice z České republiky je tvá nejoblíbenější? Bílá, Hůlka

199

Odpovědět

Ta otázka jestli vidí ve snech mi nepřišla zase až tak hloupá :)

198

Odpovědět

No ale vážně... jak pozná kdy se má přestat utírat?! :D

193

Odpovědět

Hmat, chuť, a čich mu pořád fungujou. :D

184

Odpovědět

+John Coffeychuť? :D

201

Odpovědět

Ty potřebuješ vidět na to jestli jsi mokrá? :D Ja se teda ještě nikdy nevival jestli jsem mokrý to citim tak na co bych se dival :D

188

Odpovědět

+lukasyPro ty hloupější: pravděpodobně myslel zadek a ne předek... Ale já jen tak.

190

Odpovědět

Dnes už jsou takové záchody, které ti zcela vyčistí zadek - často pro lidi na vozíčku, třeba má něco podobného :)

190

Odpovědět

Kdyby nenosil brýle jako normálně vidící člověk, tak by by mu takovýhle otázky nikdo nepokládal.

1833

Odpovědět

A jinak si připadám trapně, že bych byl schopný mu 2-4 věci z toho výčtu taky říct :D

192

Odpovědět

Ccc... Daredevil je především superhrdina a komiks, pak až ten jeden (mizerný) film. Mimochodem to vypadá, že by mohl mít v dohledné době nový, lepší filmovou adaptaci.

182

Odpovědět

are u really blind, or u just stone? najviac xDDDDD
inac respekt tomu cloveku:)
a tie sny slepy asi nemaju co?:D kedze vychadzaju vraj z podvedomia:)

1825

Odpovědět

Slepi ludia maju sny. Ti, ktori oslepli pocas zivota maju normalne sny, ako my vsetci. Ti ludia, ktori nikdy nevideli, maju sny v podobe zvukov a voni. :-)

181

Odpovědět

Hlavní je, že se dokáže smát. Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Mě by jen zajímalo, jestli si ten účes dělá sám. :-)

181

Odpovědět

Rada by som s tebou chodila - nemusela by som sa malovať...:D:D:D:D:D:D:D:D.....

1818

Odpovědět

super, takze jsi to video videl taky?

199

Odpovědět

No musím uznat, že některý věci by mě doopravdy zajímaly :D Třeba to vidění ve snech - vytváří si nějaké obrazce nebo dokáže si přiřadit nějakou texturu k objektům, na které si někdy sáhl? Nebo ty superschopnosti, jaké má zrovna on? A proč vlastně nesahá všem holkám na obličej? Tolik otázek, tak málo odpovědí...

187

Odpovědět

Lide co kdysi viděl a pak oslepli třeba už jen 1 měsic o narození mají žive sny a normalně vidí.Ti co se jako slepí narodili mají spíše abstraktni sny.Poznají podle hmatu tvar a podobně takže něco v tom smyslu.Ale jak si chodí po parku to asi ne :)


Nevím to jistě možná se uplně mýlim ale mam to takhle nějak vsugerovaný :)

182

Odpovědět

+WooDieWiczJá jsem měla spolubydlící na intru slečnu, která neviděla od narození. Samozřejmě jsem se ji na ty sny zeptala a řekla mi, že ani ve snu nevidí, ale ví, kde je, třeba že byla ve škole nebo se jí zdávaly noční můry o tom, že po ní lezou slimáci...vlastně to jen cítí, nevidí nic. A co se týče lidí, kteří oslepnou během života, tak říkala, že ve snu "vidí", ale že se to postupně vytrácí, ta paměť vizuální. :)

181

Odpovědět

Když je člověk slepí od narození tak ve snech nevidí, ale když přijde o zrak během života tak má sny jako normální člověk. ;)

188

Odpovědět

+blindprophet"normální" - definice normálnosti spočívá ve schopnosti vidět?

186