Tommy Edison: Jak vybírám oblečení

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:5 089

Dnes bude Tommy povídat o tom, jak vybírá oblečení, jak ho pere, organizuje a pozná.

Přepis titulků

Další dopis od diváka, který se ptá: "Ahoj Tommy, jak kupuješ a vybíráš oblečení? A jak poznáš, jestli ti oblečení ladí?" To si děláte legraci. Ladící oblečení. Sranda je, že musím oblečení kupovat s někým. Teda když nevím, jaké oblečení přesně chci. Když chci přesně tuhle košili, v téhle barvě a téhle velikosti. A tyhle kalhoty. Když vím přesně co chci, tak to zvládnu sám.

Jinak musím jít s někým. Alespoň trochu ho znát a důvěřovat mu. Asi bych mohl požádat prodavače. "Mohl byste mi najít nějaké kalhoty a k tomu nějaké triko. Prostě mi vyberte, co na sebe, díky." Ladící oblečení Máma mi kdysi dávno prozradila... a nejspíš toho dodnes lituje.

Řekla mi: "Všechno se hodí k modrým džínám." Takže dost často nosím modré džíny. Protože se k nim všechno hodí. Takže když si třeba peru, tak dám všechny džíny k sobě, protože je to tmavé. Košile jsou zpravidla světlé, takže jdou k sobě. A potom spodní prádlo a ponožky - všechno bílé. Takhle to poznám. Takže si můžu prát.

A všechno k sobě celkem ladí. Řazení oblečení Když je vypráno, tak se musí všechno uklidit. Všechno musí vždycky přijít na svoje místo. Všechny trička bez nápisu na levou stranu šuplíku. Všechny s nápisem na pravou. Pak všechna trika s límečkem, ty jsou pohromadě. A pak všechno na ramínkách přijde do skříně. Všechno, co má knoflíky. Tak to dělám.

Pak ještě kalhoty. Všechny džíny k sobě. A budu doufat, že v nich nejsou díry. Společenské oblečení Když jdu do společnosti a musím se obléknout formálně, tak vím, že mám nějaké oblečení, které jde k sobě a vypadá dobře. Tahle košile, tyhle kalhoty a tohle sako. Poznám je po hmatu a mám je u sebe. Někdy i na stejném ramínku. Aby byly pohromadě a připravené. Co se s tím párat.

Jaký máš styl? Nevím, jestli mám nějaký styl. Jde mi hlavně o pohodlí. Nějaké oblečení mám rád, protože je příjemné na dotyk. Některé košile jsou příjemně měkké a strašně dobře se nosí. Košile jsou různě těžké a z různého materiálu. Je to dobře, protože pak je poznám a snadno najdu. Je to takhle zábavné. Mám košili, na které je ještě cedulka z obchodu.

Taková ta věc, co vám ustřihnou u pokladny. U téhle ji nějak zapomněli ustřihnout. Ale tu košili mám dlouho a mám ji rád, protože ji díky té visačce snadno poznám. Je to skvělé. A je to dobrá košile. A vždycky je o čem si povídat. - "Kámo, víš že tam máš pořád cedulku?" - "Jo, já vím." Mám tu košili rád.

překlad: MBlast www.videacesky.cz Měl bych dotaz. Jakto, že přestali dávat cedulky na oblečení? Co se děje? Kdyby nebylo knoflíků, tak už vůbec nevím, jak si to obléct.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak popisuje společenské oblečení v čase 1:56. Překladatel přeložil "pants" jako džíny. Jednak to jsou prostě "kalhoty" a hlavně...mluví o společenských hadrách, tak to tě MBlaste netrklo, že džíny to rozhodně nebudou? :D Teda být ženská, tak se tě na plese apod. vyhnu obloukem :D

181

Odpovědět

Ano, máš samozřejmě pravdu :) chybička se vloudila O:-) už je opraveno ...a ano, co se ohozu týče, tak občas plavu, ale na ples v džínách se mi ještě přijít nepodařilo :D

181

Odpovědět

Pořád jsem nějak doufal ve vtip : "Nalevo dávám černé košile, napravo bílé košile a tak zpoznám co si oblékám. Například dnes mám bílou košili." :D

183

Odpovědět

Kosile jsou zpravidla svetle.... on asi nevi jakou kosili ma na sobe co? :D

193

Odpovědět

Připadá mi to spíš jako triko s límečkem :)

1827

Odpovědět

+SvarecPokud ti to připadá spíš jako triko s límečkem, tak sií asi ještě nikdy neviděl košili ...

183

Odpovědět

+SvarecPokud ti to připadá spíš jako triko s límečkem, tak si asi ještě nikdy neviděl košili ...

1821

Odpovědět

On říkal, že ta košile, co má na sobě je "sváteční" a má jí společně se sakem na jednom ramínku.

1832

Odpovědět

+marqueczAni jednou se nezmiňuje o tom, co má zrovna na sobě.

192

Odpovědět

Hlavně má na všech videích převážně tmavé košile.. Takže si asi myslí, že jsou světlé a pere je pospolu, ale protože jsou tmavé, tak to v podstatě vyjde nastejno :-)

180