Tommy Edison: Proč se bojím přírody

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:5 439

Spousta lidí má strach z pavouků, hadů či různého hmyzu. Tommy se taky bojí ale z trochu jiných důvodů, o kterých dnes bude mluvit.

Přepis titulků

Tohle je můj názor na přírodu. Bavte se. Kvůli mé slepotě mám z přírody strach. Děsí mě. Nikdy bych nemohl jít na romantický piknik v trávě. Okolo je spousta zvířat. Bzučící a kousající hmyz všude kolem. Co když mi něco vleze do jídla nebo bodne, vlítne do uší nebo očí nebo mě kousne. Nerad sedím v trávě. Sezení u stolu venku, to je něco jiného. Když jsem venku a okolo jsou třeba rackové a tak.

Ptáci, těch se bojím. U ptáků nikdy nevím, co se stane. Můžou v klidu přiletět a vzít mi jídlo. Víte, co bylo děsivé? Jednou mi do místnosti vletěl pták. Seděl jsem v obýváku a najednou slyším: Mávání křídel. Panebože! Odleť pryč, prosím. Nevěděl jsem co dělat, byl jsem paralyzovaný. Utekl jsem do ložnice, zabouchl dveře a čekal, až přijde domovnice.

Schovával jsem se v ložnici. "Co mám dělat? Co mám dělat?" To je asi nejděsivější: Když příroda útočí. Ano stanice Fox, můžete z toho udělat pořad, ale chci ho moderovat! Pláže jsou zajímavé. Záleží na tom, jaká pláž to je. Třeba sladkovodních se k smrti bojím. Protože je to stojatá voda, nehýbe se. Třeba jezero nebo tak. Mám pocit, že je voda plná želv a různých věcí... pijavic a co já vím čeho. V oceánu se ale cítím trochu líp.

Tam se všechno hýbe. Když nad tím přemýšlím, tak bych se v oceánu neměl cítit bezpečněji. Ale cítím. Čelisti. Čelisti. Zrovna když jste si mysleli, že oceány jsou zase bezpečné. Čelisti 2. Samozřejmě že už mě párkrát bodla včela. Šel jsem bos přes kuchyni, cítil jsem něco pod nohou a sebral to.

A bodla mě včela! Ale já nevěděl, co to bylo. Mohl to být pavouk, cokoliv. Hodil jsem to do koše a bylo to. Ale musel jsem jít k sousedovi. "Omlouvám se, můžete se na to kouknout a říct mi, co to je?" "Vypadá to jako bodnutí." "Dobře." To je příroda. Včela mi vlétla do domu. Domy jsou pro lidi, ne pro zvířata. Copak já lezu k vám do úlu?

Samozřejmě že ne! Co to má znamenat? Padej z mého domu! Pryč! Překlad: MBlast www.videacesky.cz Takhle se cítím asi celý život. Děsí mě to, protože prostě nevím, co je okolo. Je to neznámé. Vždycky se bojíme toho, co neznáme. Představte si, že všechno, co nevidíte, je neznámé. Takže celý svět je neznámý. To je moc. Strašidelné by bylo slyšet takové ty pavoučí kroky: "Co to je?"

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To myslíte jako fakt vážně s vašimi příspěvky? Proboha.. co je to tady dneska za lidi. Jestli se vám tak dá vůbec říkat.

00

Odpovědět

Řekl bych, že neviděl ani Jaws ani Jaws 2

182

Odpovědět

srab

1824

Odpovědět

preafektované a samozrejme bez ,,subscribe,, by to neslo...aspon nech si da okuliare.

1855

Odpovědět

Je to bezcharakterní a cynický obchodník, přiživuje se na svém neštěstí! :)

187

Odpovědět

+SvarecTak asi je lepší bejt slepej a mít peníze než bejt slepej a ještě k tomu chudej.
Na druhou stranu je spousta chudých lidí co nejsou slepý a stejně jsou chudý.
A brát slepotu jako nějakou výhodu ke zbohatnutí to je trochu crazy.

182

Odpovědět

+SvarecPříště radši napíšu, že je to ironie :D

181

Odpovědět

fap fap fap fap fap- Opravdu to bylo mávání křídel, nebo spolubydlící :D

185

Odpovědět

Je si opravdu jistý, že to bylo mávání ptačích křídel? Mně to znělo jako něco trochu jiného...

184