Toy Story 3: Školka volá

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:4 006
Jelikož patří Toy Story 1 a 2 mezi mé nejoblíbenější animáky, připravil jsem si pro vás překlad videa, které by vás mělo na třetí díl Příběhu hraček pořádně nalákat. Film míří do českých kin již dnes, takže můžete do komentářů rovnou psát, jak se vám líbil. Já se na něj bohužel půjdu podívat až příští týden.

Přepis titulků

V Toy Story 3 se Andy vydá na vysokou školu. A budoucnost hraček je velice nejistá. Nesnáším ten pocit nejistoty! Nikoho z nás nevyhodí, jasný? Jedno nedorozumění vede k dalšímu... a hračky skončí ve školce. Nové hračky! Okamžitě je přivítá takový růžový medvídek, který voní jako jahody, jménem Objímáček Lotso.

Říkejte mi Lotso. Vítejte v Sunnyside, přátelé! Hraje ho Ned Beatty. Podle mě je přátelský, protože se rád objímá. Ze všeho nejdřív bych vám rád řekl... že miluju objímání. Lotso je tam provede a hračky se začnou cítit jako doma a poznají plno nových postav...

Kene? ...včetně... Hned jsem dole, Lotso. ...Kena. Z páru Ken a Barbie. Takže, kdo je připraven na Kenovu úžasnou prohlídku? Napadlo nás, že to uděláme tak, že Ken ještě Barbie nikdy nepotkal. Přátelé, pokud chcete...

Ahoj. Jsem Ken. Barbie. Neznáme se odněkud? To bych si pamatoval. Ken je naprosto dokonalý. Jeho obočí je fantastické a oblečení neodolatelné. Ken je velice zábavný, protože je v podstatě jen takovým doplňkem.

Je vlastně něco jako kabelka nebo pár bot. A jak to asi nese? Nejsem hračka pro holky! Nejsem! Proč to pořád říkáte? Bylo nám jasné, že Kena musí hrát expert s citem pro komediální načasování... jako Michael Keaton. Život Kena je jeden velký kopec srandy! Je fantastický.

Ne, já toho chlapa fakt zbožňuju. Není to jenom doplněk, i když ho plno lidí přesvědčuje o opaku, ale já říkám, že není doplňkem. Barbie, pojď se mnou bydlet do mého domečku. Vím, že je to šílené, protože jsme se sotva poznali, ale když se na tebe podívám, zdá se mi, jako bychom... - byli stvořeni jeden pro druhého. - Byli stvořeni jeden pro druhého? Hned první den se naprosto sžil s postavou. Je zábavný v každé scéně.

Přátelé, něco vám řeknu. Tady v Sunnyside máme... V podstatě všechno, co si hračka může přát. Hračkám to bude připadat jako utopie... Je to tu tak krásné. ...protože tam děti nikdy nevyrostou. Jen je každý rok nahradí nové, takže si hračky myslí, že se tím vyřeší všechny jejich problémy. Hraní!

Opravdové hraní! Už se nemůžu dočkat! Ale brzy zjistí, že to není tak bezchybné, jak si myslely. Děti si se mnou budou hrát! Rexi? Pojďte k taťkovi. Uvědomí si, že možná udělaly chybu. Mizíme odsud. Skoro jsem zapomněl, jak působivé filmy Pixar dělá. Ten příběh vás naprosto pohltí.

Teď musíme táhnout za jeden provaz. Nejde jen o vizuální stránku, která mě vždycky oslní. Jedem! Tohle je filmový skvost. Je to jako jízda na horské dráze. Prostě se pořádně chytnete a vyrazíte na cestu. Musíme pádit jako o život! Woody!

V ČESKÝCH KINECH OD 17. ČERVNA Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

opravdu skvělá práce daberů, která se tu na Primě Cool jen tak nevidí ;-)

180

Odpovědět

Skvělej film, ale 3D se s 2D porovnávat nedá. 2D mírně postrádalo atmosféru, navíc je v horší kvalitě a u Španěla Buzze a jeho scének, který jsou ve filmu skvělé, nejsou ve 2D v kinech titulky...škoda, ale film je jinak výborný a určitě jděte radši na 3D pokud můžete ;)

181

Odpovědět

Jen tk :D

180

Odpovědět

CHUCK: proč?

180

Odpovědět

nemůžu se dočkat(:

180

Odpovědět

Bydlí tu někdo v Litoměřicích ?

180

Odpovědět

V sobotu na to jdu do kina. Je super že udělali 3D.

180

Odpovědět

Cau kluci, prelozil jsem tohle video http://www.youtube.com/watch?v=Q5im0Ssyyus
preklad
: http://uloz.to/5122165/charlie.txt
ale
neumim casovat a tak, tak to nekdo udelejte a dejte to semka a kdyz bude zajem prelozim i dalsi dily ;) Dik

180

Odpovědět

MILUJU, LEGENDA...
Nemuzu se dockat az to uvidim v kine...
Miluju Toy Story ;)

180

Odpovědět

super vzpomínky, ještě ted si vzpomínám že sme se o prvním Toy story v první třídě bavili mnohem zaníceněj než pozděj o Matrixu, Pánovi prstenů a nové serii STAR WARS dohromady

180

Odpovědět

krasny vzpominky, kdyz jsem na predchozi dily byl jeste se skolou v kine :)

180

Odpovědět

Do kina na to asi nepůjdu, ale podívám se rád. Předchozí díly byly super.

180