Tref to obloukem

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:5 541

Partička z kanálu Rocket Jump si tentokrát vzala na paškál netradiční způsob střelby z filmu Wanted.

Přepis titulků

Vystřel na terč. Ne. Odsud. - Cože? - Tref ho obloukem. - To je nemožné. - Soustřeď se. Věř svým instinktům. Zakřiv dráhu střely. Tak jo. Tref to obloukem.

- Já... - Zvládneš to. Vítej v programu. Chci to zkusit znova. - Co druhou rukou? - No... Ty jo! Dokončil jsi trénink. Byl jsi skvělý. - Zvládnu to líp. - Prosím ne. - Mám nápad.

- Přestaň. Proroctví předpovědělo příchod muže, jenž dokáže zakřivit dráhu střely jakýmkoliv směrem. To bylo úžasné. Je mi ctí mít tě v naší organizaci. A teď poslední krok... Craigu? Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I actually wanted to make a simple remark to be able to say thanks to you for these pleasant instructions you are giving out on this site. My incredibly long internet investigation has at the end of the day been recognized with pleasant suggestions to exchange with my companions. I would assume that many of us website visitors are unquestionably blessed to be in a magnificent website with many perfect individuals with insightful guidelines. I feel pretty lucky to have seen your entire webpages and look forward to plenty of more fabulous times reading here. Thanks again for a lot of things.
https://usawriters.org

00

Odpovědět

What an entertaining Board game is this. I have a great interest in this and always forced my friends too, that come here at this platform https://mahjongconnectonline.com and get set to play this without pay or without Download.

00

Odpovědět

kdyz ho zastrelil, mohl aspon na chvili zadrzet dech na ty zemi :D

141

Odpovědět

Věděl jsem, že ho nějak omylem zastřelí, ale ten konec mě úplně dorazil :D :D :D

101