TRONovská holka

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:404
Počet zobrazení:6 835

Vzhledem k celkem nedávnému pokračování k filmu TRON z roku 1982, jsem si řekl, že bych mohl přeložit další video od The Key of Awesome. Tentokrát ho nenapsal Mark Douglas, ale režisér Tom Small. Porovnejte sami, jestli je kvalita textu srovnatelná. END OF LINE. Pozn.: Columbine se odkazuje na incident z Columbinské univerzity, kde oběti šikany zabily 13 lidí a poté spáchaly sebevraždu. České titulky:   Anglické titulky:

Přepis titulků

Je to tu zas, je to tu, hej. Je to tu, hej. Au, au, to fakt bolí, au, au Teď vážně, přestaň, bolí to, au. Korby milujou střední, ale pro mě je to lapák. Musíš mě vždycky prudit, zrovna když močím? Vím, že jsi namakaný a vím, že jsem zženštilý. Ale neobejdem se jeden den bez toho, abys mě spláchnul? Nebudu kňourat, ani to neudělám jak v Columbinu.

Ale nebudu se s tebou párat, až budeš online. Jo, jasně, v normálním životě mě položíš na hubu. Ale v kyberprostoru se s tebou s*át nebudu. Radši si dej bacha v kyberprostoru. Zmizíš a nezanecháš stopu. Rozdrtím tě na s*ačku v kyberprostoru. Sám si určuju pravidla ve svém virtuálním místě. Jsem textový procesor a ty jsi průpis.

Já mám pevný disk a tvoje disketa je zvadlá. Páni, mrkej na ty vektory, tu bych si rád prohlíd. Bez šance, pane Penále. Znám všechny kličky a všechny klávesové zkratky. Ty jsi Commodore 64, já Power PC. Tak upaluj domů, ať si ho můžeš vyhonit Počkat! Reset! Control - Alt - Delete! Tenhle neurománek rozpaluje mou základní desku.

Narvu ji nějaké nové RAMky do rozšiřujícího slotu. Digitální rafinerie, její číslice jsou binární. Řekla: "Jdem se líbat." já na to: "Bože, konečně!" Ustup stranou, synu, nenapínej profesora. z jejího vzhledu budu potřebovat přepěťovou ochranu. Tahle dominatrixa seřadí mé pixely, konečně se někdo dotkne mého ptáka. Zatímco prosíš holky, aby šly k tobě domů, já budu mít virtuální styk v kyberprostoru.

Kazišukovat svého kámoše v kyberprostoru. Nakopu ti prdel, ačkoli virtuálně. Každý sám za sebe v kyberprostoru. Jsem zaseklý v tomhle obleku a musím močit. V kyberprostoru mi říkala hrdino, ale zpět v normálním životě jsou z ní jen jedničky a nuly? Můj počítač je zavařený a já jsem tu zaseklý.

A chci jít zpátky do kyberprostoru. Chce jít zpět do kyberprostoru. Možná by měli zkusit mluvit s normálníma holkama, místo vymýšlení těch virtuálních světů. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je úžasný jak se tady všichni vybavujou o kdejakejch pičovinách a nikdo tu ještě nepochválil tu kundici ve videu. Gentlemen, thumbs up for Lauren Francesca!

221

Odpovědět

Co odstranil? Normálně to jede.

180

Odpovědět

Zikato: Asi si autora urazil ,protože už to odstranil :D

180

Odpovědět

JaaJ: Lepší než se chodit vychlastávat do hospod ? To je právě to, tyhle lidé nechodí nikam, nemaj žádnej program, jen seděj doma u počítače a plněj položky v imaginárním diáři. Tím že nikam nechoděj nejsou schopný najít nebo udržet kamarády, na tož pak nějakou tu slečnu. Znám takové případy dva, a tohle video jim naprosto přesně odpovídá. :D

185

Odpovědět

xzibitusak: já ti řeknu proč je to přeložený tady i když je to už jednou na youtube. protože překlad na youtube je vážně na zblití a dělal ho nějakej negramot. Proto je potřeba aby tu byl nějakej překlad co je dobrej, a to tenhle na videacesky je.

180

Odpovědět

Vtipy: s tím vůbec nesouhlasím. Vzhledem k tomu, že znám mnoho lidí co pracuje ve firmach co se zabyva počítači, tak to jsou ti snad nejlepší borci. Lepší než se chodit vychlastávat do hospod .

180

Odpovědět

Největší zabijáci na internetu jsou ve skutečnosti ti nejvíc ubozí. :)

182

Odpovědět

Jenom drobná poznámka k překladu PowerPC neznamená nabušený počítač, jedná se o mikroprocesorovou RISC architekturu. Takže ty jsi Commodore 64 já Power PC by mělo být správně.

180

Odpovědět

jenom malý upozornění k překladu powerpc není nabušený pc ale procesorová RISC architektura

180

Odpovědět

Gorkan: Oh snap! :D

180

Odpovědět

Naštěstí je Cyber doba :D a ted už si to všichni usnadní přes pc

180

Odpovědět

Na TRONa jsem se kouknul, protoze me zaujalo, jakym zpusobem to natocili - nejdriv to natocili cernobile a pak to chudaci animatori ctverecek po ctverecku rucne dobarvovali. Ale ten vysledek stoji za to.

180

Odpovědět

Ghost: A kam chodis?

180

Odpovědět

Ja som videl Trona v škole, na MU. Na začiatku hodiny nás tam bolo asi tak 50, na konci asi 8. :D

180

Odpovědět

Karotka : tak to asi nejsi na stejne fakulte informatiky jako ja :D

180

Další