Ovládání mysliTroopers (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 342
Počet zobrazení:27 225

První díl seriálu Troopers u vás sklidil obrovský úspěch, tak jsem zvědav, jak se vám bude líbit díl druhý... Dnes uvidíte krátký skeč s troopery Larrym a Richem, kteří spolu proberou ovládání mysli. Přeji příjemnou zábavu. Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Přepis titulků

A najednou řvou: "Nahoď ochranný štíty!" "Nahoď ochranný štíty!" A já říkám: "Cože?" - Jo. - Protože je tam plno hluku, když na nás útočej. Jo, jo, jsme na vesmírný lodi. Čteš si už hodinu v kuse, Larry. Co to máš? - No...

to nic. - Ukaž to. Ovládání mysli? Co to... Kdo ti to dal? Dobře... Víš, jak jsme minulej tejden propouštěli toho galaktickýho mága? Toho dědka, co si schovával jídlo do vousů? Jo, jo, hele... Zjistil jsem, že vede takový semináře. Tys byl na semináři o galaktický magii, kterej vede jídlovous?

Jo, byl jsem tam. Richi, hele, říkám ti... že na tom něco je. Okamžitě zvedni mou čutoru. Svou myslí, Larry. Svou myslí. Levitaci se budu učit, až ze mě bude stříbrný strážce. Tak stříbrnej strážce. Chápu, jasný... Hele, kolik tě to stálo? - Je to starodávný náboženství.

- Jasně. - Předává se z pokolení na pokolení. - Jasně. - Tady nejde o... - Tak kolik? 800 kreditů. Ale dostal jsem k tomu i svůj vlastní laserovej meč! Tak jo. Ten je... kaput. Hele, ten chlap je fakt třída. Dokáže naprosto ovládnout každou slabší mysl.

Jo, já ti věřím. Říkám ti, že tahle galaktická magie fakticky funguje. Galaktická magie fakticky funguje. Teď se poplácáš po hlavě. Teď se poplácám po hlavě. No páni. To je síla. Ku*va! Necháš mě vyspat se s tvou snoubenkou.

Ty vole, co to ku*va meleš? - Necháš mě vyspat se s tvou snoubenkou? - Jen jsem to hrál! Prober se! - S Delanou? Vážně? - Omlouvám se. - Vždyť jseš můj svědek. - Byla to blbost. Jsem hroznej kretén. Delana je úžasná žena a vám dvěma to moc přeju. - Stačila by mi s ní jen jedna noc. - Nech toho! - Nebo 45 minut. - Ne! Ano...

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (99)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Plííís, Admine, nejede to!

00

Odpovědět

Už jede. ;-)

00

Odpovědět

+BugHer0Poděkování a hubičku od nějakého mladého děvčete .-)

00

Odpovědět

A tohle už taky nejede.

50

Odpovědět

Tak hlavně že mám hlasitost na minimum a hraje to jak kdybych to měl na full zvláštní :P

00

Odpovědět

Mhhh.... Co mám dělat abych viděl nový videa?

00

Odpovědět

Jen první video by mělo být "staré", respektive z Legendárních videí, ostatní by měla být na úvodní stránce normálně seřazena podle data vydání. Nemáte jako druhé video Proslov Johna Greena?

00

Odpovědět

To je ale krásný nový web. Určitě se všem líbí a nikoho neodradí od jeho budoucích návštěv. Nikoho. Hlavně ne mě. Papa

33

Odpovědět

Děkujeme za projevení až bezbřehé důvěry, vážíme si toho! Kéž by jen všichni návštěvníci vnímali náš nový web stejně a společně s námi se těšili na jeho krásnější a lepší budoucnost!

První a poslední (ironický) komentář. :-)

32

Odpovědět

Mám rád diskusie tohto typu aj v reálnom živote :D Dobre som sa zasmial :)

00

Odpovědět

Mě se to líbí, jen tak dál :)

10

Odpovědět

Ahoj, videa mi nefungují (mám sice ESET, ale ten je podezřele klidný [navíc jsem ho už i vypnul]). Předpokládám, že na tom zrovna pracujete, asi máte špatně nastavený CORS.. hodně zdaru, sám jsem si s tím užil spousty legrace..

01

Odpovědět

To byl jenom výpadek na youtube....

40

Odpovědět

+aleskrizAha :) Jop už to jede..

00

Odpovědět

Nefunguje a půlka videí také ne.

10

Odpovědět

No je to môj názor, ale ten nový web je otrasný..pôsobí 5 korunovým dojmom

75

Odpovědět

Stejně jako třeba google..ale funguje to :)

11

Odpovědět

+aleskrizSorry, ale tohle s Googlem snad vůbec nemůžete porovnávat. Buďte soudní. Jako designer vám klidně vypíchnu milion věcí, co je tu designově zle a Google by to tak samozřejmě nikdy neudělal :)

21

Odpovědět

nefunguje why?

20

Odpovědět

nefunguje :/

20

Odpovědět

damn propichování šprcek.. xD svině

191

Odpovědět

yeeeeeeees

220

Odpovědět

No...YEEEEEEEES :D:D:D:D: To mě rozsekalo totálně nejvíc :D

241

Další