Roznáška kávyTroopers (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 160
Počet zobrazení:25 662

A je tu v pořadí již třetí díl seriálu, který si na tomto webu stihnul získat již neuvěřitelně početnou základnu fanoušků. Pokud mezi fanoušky patříte, určitě vás potěší, že je dnešní díl o minutu delší než ty předchozí. Děj se bude točit kolem obávaného Dreadlorda Sinistera a jeho vybíravých chuťových pohárků. Věřím, že vás ani tento díl nezklame... Na další se těšte zase za týden v 17:00. Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde. P.S.: Pokud se vám Troopers líbí, vřele vám doporučuji další video z dílny College Humoru se Star Wars tématikou Darth Vader ft. Leia – Galactic Empire State Of Mind. Přijde mi, že už trochu upadlo v zapomnění a to je škoda. ;-)

Zdroj: http://www.collegehumor.com

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Dreadlorde Sinistere, zde je vaše káva, pane. Cože? Já si žádnou kávu neobjednal. Ale ano, objednal, pane. - Před třemi dny. - Před třemi dny? Kristepane! Kde ses tak coural? Víte, pane, chcete jenom kávu z jihozápadního kvadrantu. To ano.

Julio ji dělá přesně podle mého gusta. Naše loď měří 2000 kilometrů. Je velká jako nějaká planeta. Julio sídlí doslova na druhém konci lodi. Je tam... Teď je tam noc. Víš, co by se k tomu hodilo? To malé křupavé cukroví od Julia. Takže chcete, abych se vrátil... na jihozápadní kvadrant, i když jsem vám řekl, že mi to zabere tři dny, abych vám přinesl cukroví, které uvidíte až za tři dny, protože ho chcete přikusovat k téhle kávě?

Byl bys tak hodný? Abych tě nemusel zabít. Ano, pane. O TŘI DNY POZDĚJI Vaše medvědí pracička, můj pane. Medvědí pracička?

Tu nemůžu jíst. Držím dietu. Jak dlouho? Už dva dny, kde jsi byl? Ztracen. V téhle obří vesmírné stanici. Víte o tom, že tu máme patro, kde není nic než strašlivé mimozemské příšery? Ano, Patro příšer. A? Prosím, pane, byla to dlouhá cesta.

Snězte to cukroví. Moc vás prosím. Jen když to na mě neřekneš. Vážně. Jestli mě práskneš, hodím tě do kvazaru. - Víš, co by se k tomu hodilo? - Prosím, ne. O TŘI DNY POZDĚJI Káva! K vaší medvědí pracičce, pane. K pracičce?

Já před třemi dny žádnou pracičku nesnědl! - Kdo ti to... Aha, tos byl ty. - Pane, kávu jsem donesl. Dobrou chuť! Přece nebudu pít samotnou kávu. Pane, já... Já už nevím, co mám dělat. Řeknu ti to. Dojdi k Juliovi pro kávu a cukroví, přines to sem a já ti dám pokoj. Tři týdny jsem nespal, takže budu mluvit velmi jasně... Já vám ty věci přinesu, i když to zabere poměrně dlouhou dobu, mezitím se najíte něčeho jiného, káva vám vystydne, cukroví nejspíš okorá.

Jen mi slibte, že to doopravdy chcete. Vždyť jsem tě o to přece poprosil, ne? Jdi... O TŘI DNY POZDĚJI Tadá!

Měl jste pravdu. Vážně chutná jako od Julia. Není to skvělé? Nechal jsem to nainstalovat před třemi dny. A dívej, je k tomu i trouba na cukroví. Já už nemůžu! Mám dost!

Mám dost! Ne, už nikdy! Potřebuju se vyspat. Kdo to byl? Nemám páru. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měl se vyspat ve výtahu. :D
Jsem čekal, že ho tam posílá schválně. :))

00

Odpovědět

Eror

00

Odpovědět

Legendární video. Jinak rok a půl nefunkční. Dobrá práce, ale co čekat...

11

Odpovědět

Měli u něj na YouTube zakázané vkládání. Musel jsem změnit link na video přmo z College Humoru. Opraveno. ;-)

30

Odpovědět


Odpovědět

nefunguje...

30

Odpovědět

Video nefunguje :(

60

Odpovědět

2:40, to je reakce, a potom je to fakt mazec, válel jsem se smíchy.

190

Odpovědět

Tak,druhej díl sice nebyl tak slabej jako ten první...ale třetí už si nepustim:)

1823

Odpovědět

HDT: On říkal, že tři týdny nespal, ale neřekl, že jen kvůli toho kafé.
Tak by mě zajímalo, proč v tom hledáte takové malé mouchy, které si k tomu ještě vymýšlíte

180

Odpovědět

To je snadný. Mě je 25, takže když průměr je 14 jemu bude asi ... :) Fakt dobrej text na tříletý skvrně :) Ale myslím, že s tím nepřišel Deadpool

180

Odpovědět

Deadpool: Můžeš mi říct z čeho soudíš, že tu jsou průměrem 14 letý děti. Mimochodem college humor není jen pro děti.

180

Odpovědět

co to je za blbost?

1818

Odpovědět

BugHer0:říkal že nespal tři týdny a tam a zpět se otočil... no asi přávě třikrát, znova si to pouštět nebudu abych to jen počítal, ale odpovídalo by to tomu, že cesta tam a zpět je dvakrát ty tři dny :o)

182

Odpovědět

Zatím nejlepší díl

180

Odpovědět

lilpower: Nikde tam neříkají, že 3 dny trvá cesta jenom tam. Říkají, že mu bude cesta trvat 3 dny (tj. než tam dojde a vrátí se).

180

Další