Planeta bažinTroopers (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 648
Počet zobrazení:18 103

Je tu opět sobota a s ní i další díl seriálu Troopers. V dnešním díle se bude řešit původ jednoho z dvojice hlavních hrdinů a uvidíte, že to pro něj je opravdu citlivé téma. Přeji příjemnou zábavu... Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde. P.S.: Další díl bude možná až za dva týdny. College Humor vyhlásil dvoutýdenní pauzu a nejsem si jistý, jestli nahrají nový díl už v pondělí.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Stihneš... - Jo, mami. Stihnu přijet na každoroční slavnosti. Už mám zamluvenej raketoplán zpátky na Deloran. - Mám tě ráda. - Já tebe taky. Pozdravuj ode mě Lauru. Pozdravuj ode mě Lauru. Haló? Haló? Jo, típla to. Počkat, počkat, počkat. Ty jseš z Deloranu? Ano, jsem.

Panebože! Já makám s někým z Planety bažin? Proč jí tak každej říká? Je to planeta s jednou nebo dvěma slavnejma bažinama. - Jaký to bylo, vyrůstat v chatrči z bláta? - Máme i jiný ekosystémy. Hory, pole, obchoďáky... Jak jsi jezdil do školy? Na kánoi z kůry? - Na špinavým slimákovi? - Ne, jako všichni ostatní. - Ve vznášedle. - Je pravda, že kladete vejce? - Sundej si kalhoty.

- Nebudu si sundávat kalhoty! - Ha! Máme tady příšeru z bažiny! - Hele, ty pocházíš z Triotie. Máte tam poušť. Je to snad Planeta pouští? Skoro jsi mě tou svou bažinnou logikou dostal. - Vyřiď svýmu žabímu císařovi, žes zklamal. - Není to žabí císař. - Byl zvolenej v demokratickejch volbách. - Stanice 39, podejte mi hlášení. - Opatrně, příteli, nebo pocítíš hněv bažiňáka. - Hej... - Hned jdem na to.

- Jo, jasně. - Nazdar, bažiňáku. - Uklidni se. Uklidni se. Vím, že vám z bažin musí bejt tohle normální oblečení proti srsti. To ty! Ty nesnášíš tohle oblečení. Strašně to svědí. Sundám si kalhoty. Nikdo si tady nebude sundávat kalhoty! - Meleš samý blbosti! - Promiň, Richi. Řeknu to ve tvý mateřštině. Takhle ale nemlu... Takhle nemlu...

Nikdo... Nikdo z mý planety... Sklapni! Sklapni! Sklapni! Před padesáti lety přistáli Dreadtroopeři na naší planetě a z mně neznámého důvodu se nesnažili prozkoumat jiný místo. Kdyby ušli jednu míli doleva, našli by nádherný plážový vily. Ale oni nikam nešli.

A teď jsme "Planeta bažin". Jak si myslíš, že mi asi je? - Já... - Radši už nic neříkej. Prostě dneska poobědváme v tichu. - To je mech? - Je to delikatesa! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je mech? Tak tohle jako né.. :-D

270

Odpovědět

ta jeho mateřština :DD podle Lerryho :DD

190

Odpovědět

Ten mech to zabil xDD

230

Odpovědět

tk jo no to s tim mechem mně fakt dostalo

231

Odpovědět

to Wulw: ale tohle není Vader :D navíc, si ji sice nechal, ale pokud vím tak posádka hvězdy smrti:1. není 501.(501 má označení na helmách a navíc je jen na boje a piloti, základny moc neobsluhovali)
2.patřila Moffu Tarkinovi(posádka ne hvězdasmrti :D)

181

Odpovědět

;-)

180

Odpovědět

to ježura: já jsem někde četl, že si Vader nechal 501 klonovou divizi, ale jinak máš pravdu.

180

Odpovědět

Is that moss? :D

180

Odpovědět

Bere: když ti to připadá tak trapné,tak se na to nedívej a máš klid :) nevim proč daváš ke každemu dílu koment když to stejně nikoho nezajímá a každý má svůj názor ;-)

180

Odpovědět

Hlavně to berte, že tohle není originální StarWars, jen parodie, nemusí se držet úplně všech faktů, i kdyby stormtroopeři byli kloni.

180

Odpovědět

Moor8 ne nejsou to všechno kloni, kloni skončí zároveň se starou republikou, protože klonovači nechtěli klonovat Impériu, později(je to v knížkách) Boba Fett vedl Stormtroopery aby dobyli Kamino, i když měli spoustu klonhů impérium je rozdrtilo protože měli jen pozemní jednotky
Jinak díl byl výbornej:To je mech? Je to delikatesa! :D

190

Odpovědět

I love this serial :)

180

Odpovědět

Výbornej díl, jako všechny předešlý, není o nic slabší!!! :D Troopers válej 10/10

180

Odpovědět

Volá mámě? Je z jiné planety než ten druhej? Neměli by to být všechno kloni? :D tenhle díl byl slabší, ale už se těším na další :)

184

Odpovědět

suverene nejslabsi dil

185

Další