Vesmírná improvizaceTroopers (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 729
Počet zobrazení:18 456

V dalším díle webseriálu Troopers se tentokrát můžete těšit na kompletní sestavu všech postav. Dreadlord se pokusí zastrašit princeznu hrůzostrašným činem a asistovat mu samozřejmě budou Rich a Larry, kteří vám předvedou skvělé herecké výkony. Tato epizoda má navíc přes 3 minuty, takže je zatím ze všech nejdelší. Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

 

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Přikaž povstalcům na Alaře, aby se vzdali, nebo Dreadcruiser zničí celou jejich planetu. - Ne. - Nevěříš, že to můžeme udělat? Možná by se teď hodila malá ukázka naší moci. - Střelče, zneškodni měsíc planety. - Provedu. To je všechno? Co prosím?

Odkráglovali jsme vám měsíc. No tak. Příště to může být vaše planeta. To je děsivé. Ani ne, když to člověk nemůže vidět. Jasně. Chybí tu okna. - To je celý? - Ty nevíš, jak strašlivé to bylo? Představ si obří laserový... zelený smrtící paprsek.

- Já myslím, že je bleděmodrej. - Já měl za to, že je spíš azurovej. Azurovej? To zní děsivě. Odbíháme od tématu. Richi, pojď sem. Dobrá. Já jsem Dreadcruiser a ty jsi měsíc, který jsme právě zničili. Dostali jste mě. Co to děláš? Ne, jsi měsíc.

Měsíce nemluví. - Krucinál. Larry! - Jo. Naklusej sem. Jo, dobře. Jen se trochu protáhnu. Uvolním se. Dobrá. A... akce. Teď vybuchuje tvé lávové jádro. Ano, výtečně.

A teď... Dobře. Oba dva předveďte Alařany, kteří jsou zdrceni ztrátou svého cenného měsíce. - Ale ne, náš měsíc... - Ale ne, náš měsíc! Bez měsíce budou naše přílivy úplně pomatený. Naše lány polí budou zaplaveny. Princezno, proč?! Proč ses zřekla svého přítele, farmáře? Jo, já žádný farmáře neznám.

Ano, ale jsi přece princezna. Musí ti na nich záležet. Jo, oficiálně asi jo, ale jinak mi jsou volný. Zničte povstaleckou planetu. - Pane, laser už jsme použili. - No a? Použijte ho znovu. Ten laser se nabíjí třináct hodin. To je zlé. - Stejně jsme vám oddělali měsíc. - Pane, ten... - Měsíc jsme minuli.

- Vy jste... Vy jste minuli... Jak můžete minout mě... To je jako minout bok deseti miliard stodol vedle sebe. No tak, Sinistere. Musíš něco vymyslet. Nuže dobrá, princezno. Jestli se do třinácti hodin nevzdáte, všichni Alařené zahynou. No jo, já jsem lhala.

Ta základna je jinde. Cože? Ty bys mě nechala vyhodit do povětří 4 miliardy Alařanů? To je kruté. Fakticky, i na mě je to silný kafe, a to jdu hned teď zabít toho mizernýho střelce. Bolestivě. Před zraky jeho přátel. No do háje. Jseš drsná. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aubrey vypadá v tomhle díle skvěle ;)

230

Odpovědět

aplet: Opraveno.

180

Odpovědět

Toto video nejde

180

Odpovědět

oww zrovna díl s princeznou nefakčí....

191

Odpovědět

nejde :/// pls opravit dik

180

Odpovědět

video nejde :/

180

Odpovědět

Prej, ,,Sakra, seš drsná", to je vůl ten Sinistr"

222

Odpovědět

Nevíte někdo kde by se dali stáhnout title k tomuhle seriálu??

190

Odpovědět

Princezna je právě takhle dobrá :D taková kamenná tvář, o zábavu se tam staraj ti dva troubové :DD

200

Odpovědět

no do haje ta je drsna :D

191

Odpovědět

Je drsná :D
Hned du zabít toho střelce PS : Bolestivě :D

180

Odpovědět

to David Hořínek: chybička se vloudila :D stane se no=)

180

Odpovědět

oni minuli :D :D :D

180

Odpovědět

Ta princezna je právě jedna z nejlepších :D Teda je fakt, že tam jsou všichni nejlepší... :)

180

Odpovědět

Reigen: ja myslim, ze se princeznicka tvari zcela v souladu s vtipnosti tohoto videa :-)))) a to ze na konci utece to jen cele dokresluje:-)))

181

Další