Záchranná miseTroopers (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 995
Počet zobrazení:18 989

Je tu další epizoda seriálu Troopers, ve které se představí hned dvě nové postavy. Na naši vesmírnou stanici totiž dorazí "opraváři" a Larry s Richem se dostanou do nezáviděníhodné situace. Podívejte se sami... Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Na ten únik chladící kapaliny se mrknete hned, nebo... - jak to uděláte? - Oni nejsou opraváři, debile! Vymysleli si to, abys je sem pustil. Přišli si pro princeznu. Já vím, jasný? - Tak proč se... - Mám problém s přiznáváním vlastních chyb. - Nemůžu za to. - Stanice 38... Ohlaste se, stanice 38.

Je všechno v pořádku? Hlásí se... Hlásí se vám stanice 38. Jsme v pořádku a děkujeme za optání. Rozumím, Larry. Slyším tě jasně a zřetelně. - Cože? Takhle přece vůbec nezním! - Trochu jo, když jseš vytočenej. Nezním... Nezním. Cely jsou zamčený.

Potřebujem velitelskej klíč. - Nikdy. Budete nás muset mučit... - Spíš někoho jinýho, protože my ty klíče nemáme. Aha, velitelský klíče. Jo. Ty nemáme. Pokud chcete klíč od jídelny, budete nás muset mučit. Dispečink... Jsem strašně neschopný a nejistý svou sexualitou, že jsem se zabouchnul mimo celu. Mohl bych prosím...

dostat velitelský klíč? Bohužel, Larry. Tenhle měsíc jsi tři použití už vyčerpal. - Ha! Zachránil jsem nás. - Tak trochu. Prosím! Určitě existuje něco, co bych mohl udělat. Potřebujem někoho, kdo by vydrhnul odpadní potrubí od hoven. Chilli pátek dal systému pořádně zabrat, protože všichni srali. - Ne!

- Udělám to. - Dobře ti tak. - A můj blbej kámoš mi pomůže. - Cože?! - Rozumím. Pošlem vám tam skafandry a sprejovací pistole. To je dobrý. Uděláme to v džínovejch šortkách a použijem můj kartáček. Rozumím, už posílám velitelský klíče. Prej to chtěj udělat v šortkách. Ne! Já si jsem svou sexualitou hodně jistej! A rozhodně nechci drhnout žádný chilli bobky!

Taky tu jsou nějaký povstalci! Vysílačka nevysílá, pokud nedržíš zmáčknutej knoflík. To jsem věděl. To jsem věděl! Taky bych rád políbil Lorda Sinistera na pusu. - Rozumím, 38. - Ne, to není pravda! To není pravda. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

me dostalo jak jim vrzaly ty helmy :D

202

Odpovědět

Tak tenhle díl byl skvělej :D

200

Odpovědět

Michal: Nauč se číst. Důvod jsem psal u posledního publikovaného videa, které bylo místo Troopers.

185

Odpovědět

kde to vazne? uz je 18h a dalsi dil nikde?

182

Odpovědět

hard diel :D chudák

180

Odpovědět

nejlepší díl od silového pole!

180

Odpovědět

hera: Stahování našich titulků nepodporujeme, protože pak často dochází k jejich zneužití.

190

Odpovědět

lamácka otázka: proč když to stáhnu nemám u toho titulky? popřípadě kde je seženu??

180

Odpovědět

Chudák Larry :D ale ja je miluju ty dva :D ♥

180

Odpovědět

konecne zasa poriadna sranda v tejto casti :D

180

Odpovědět

Musím říct, že jsem se snad poprvý u tohodle seriálu upřímně zasmál :D....

180

Odpovědět

Epic fail cely tento serial.

184

Odpovědět

Je to skvělý seriál! Masky jsou boží, je to vtipné a tvůrci dokážou do tak krátké délky nacpat opravdu mnoho.

180

Odpovědět

xD povstalci si můžou řict EPIC WIN :-)

180

Odpovědět

moc pěkný :D

180

Další