Ztraceno v překladuTroopers (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 650
Počet zobrazení:17 745

Po týdenní pauze je tu nový díl seriálu Troopers a kromě našich dvou oblíbenců se v něm objeví i jeden ještěří zajatec. Ještě že jeden z trooperů dokonale ovládá jeho řeč a může tak přetlumočit každé jeho slovo. Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Hele, drž hubu! - Ale no tak, Larry! - Co je? Hrozně řve. Ty jseš takovej ignorant. Jen ho zajímá, kam ho vedem. - Tys mu rozuměl? - Měl jsem na škole ještěrštinu za 2 kredity, takže jo. Rozuměl jsem mu. Moc rád bych se napil vaší krve. Vidíš?

Má žízeň. - A vysál vám morek z kostí. - A hlad. Ale nejdřív bych si nechal vaše zlomený páteře jako trofeje. A moc se mu líběj naše páteře. To ani není pro náš druh typický. Jsem prostě zvrácenej. - Přijde mi, že nám vyhrožuje. - Ne, ne, ne, ne. Nevyhrožuje nám. Jen říkal, že nás respektuje jako válečníky. Řeknu mu, že byl ctihodný protivník. [Žádná slova.] Není...

Není ti nic? Stýská se mu po dětech. To je... To je smutný. - Nepožírá jeho druh náhodou svý mladý? - Larry, nech si ty hnusný předsudky. Měl by ses stydět. Teď bych si klidně pár mladejch dal. Já vím, já vím. Je to idiot. - Za co ho vůbec zabásli? - Znásilnění. Páni!

Prý byl zajat, když chránil svou povstaleckou rodinu před celou četou debilních Dreadtrooperů. Boj trval několik dní. Nakonec se vzdal, aby mohla jeho rodina uprchnout. - Říkal jsem znásilnění. - Celej náš vojensko-průmyslovej komplex mi přijde... Co? Co to dělá? Hele! Asi jsme se skamarádili! Až uprchnu, tebe znásilním jako prvního, kecale. Taky mě moc těší.

- Bude to trvat několik dnů. - Já vím, chtěl jsem to sehnat v jiný barvě, ale dělaj jen bílý. Přijde mi, že tady jsou ty pouta trochu volnější. Kdybych jen... Ano, i já vám přeji bohatou sklizeň, vznešený pane. Už to bude. Kéž by ten druhej neměl zbraň. Larry, polož tu zbraň na zem. Urážíš ho. - Richi, zrovna mi ji vrátili. - Ne, vážně, polož ji. - Ale zrovna mi ji vrátili...

- Dolů. Teď ho dvakrát obkroužíme a uctíme tím bohy Salamandronu. Už jsou ty bohové uctěný? - Až se z těch pout dostanu, oba vás zabiju. - Teď už jsme přátelé, takže nejsou pouta nutný. - Richi, myslíš, že je to dobrej nápad? - Neboj se. Teď jsme jako bratři. - Richi, ne! - Ne, ne, ne, ne. To je dobrý. - Jen mě objímá jako svý dítě. - Ne, neobjímám. - To ne! Střel ho! Střel ho! - Už jdu na to! Jdu na to! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tak podle mě zatím nej díl :D

190

Odpovědět

BugHer0 : Proboha, aby ses nezbláznil.

2116

Odpovědět

Jblack: Nauč se nejdřív anglicky, než se tu budeš snažit citovat věty z videa. ;-)

2422

Odpovědět

No, I not :D

1831

Odpovědět

některý díly jsou vážně dobrý. :)

181

Odpovědět

lidi prostě tohle se libí jen lidem kteří chápu tento typ humoru.... samozřejmě se to nemůže libit všem.... jen pro ty co toto nemají rádi prostě se na to přestantě dívat... přestantě to komentovat a je to.... nechápu proč někdo musí kritizovat každej díl když ví že se mu to proste nelibí..... to je pak trošku demence a provokace..... bežte si jinam... jinak podle me je každej díl naprosto super... tenhle typ humoru miluju.. :)

180

Odpovědět

8/10, supr, jako každej díl.

180

Odpovědět

Tenhle díl byl hodně dobrej 10*

180

Odpovědět

Tento kolísá za ostatníma!

199

Odpovědět

Koukam, ze tento serial ma natolik skalni fanousky, ze kdokoliv, kdo vyjadri jen sebensi kritiku, je okamzite uvrzen v nemilost.

1811

Odpovědět

fajne těším se na další :)

180

Odpovědět

Teda strašně rád se na to podívám :) ,ale už mi to nepřijde tak vtipné ,zlaté První díly :)

180

Odpovědět

Mhahaha ten konec :D:D

180

Odpovědět

Tak buď jsem to nepochopil nebo to vážně nebylo k smíchu...typoval bych 2.možnost

1813

Odpovědět

Nesmál jsem se, slabý díl

186

Další