Zabavená zbraňTroopers (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 600
Počet zobrazení:24 048

Festival fantazie už skončil a já jsem se konečně vrhnul na překlad nového dílu Troopers, který minulý týden vyšel. Uvidíte v něm Riche a Larryho, Chase, Dreadlorda i princeznu. Co víc si přát? :-) Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Vrátili nám naši zbraň. - Jo. - Ukaž! Ukaž mi ji! Ne, Richi, já... - Larry... - Ne. Ne! Kvůli tobě nám ji zabavili. To teda nevím. Takže vám vracíme střelnou zbraň na zkušební období. Bože můj...

Richi, vrátili nám bouchačku. Jo, teď budem žít věčně! Věčně... No tak, Richi, to bylo jen jednou. Jednou? Vážně? A co to s princeznou? Vždyť mě svedla! - Princezno, chceš vidět můj kvér? - Klidně. - Hrozně mě chtěla. - Zabila asi 10 strážných. - Jsem v tom až po uši.

- Zranila asi dalších 25. Když potkáš tu pravou, tak to prostě cítíš. Trvalo dva měsíce je pohřbít. - Cítím se s ní živě. - Dost lidí se kvůli ní cítí mrtvě. Víš co? Ty taky nejseš dokonalej. Vidíš? Říkal jsem ti, že to okno trefím. Naval prachy! Nejdřív jsem ti nevěřil, ale... měl jsi pravdu.

Ale ne, mý prachy. Teda, bouchačku nám zabavili už hodněkrát. Jo, tak dvaadvacet... nebo třiadvacetkrát? - Jo, třiadvacetkrát. - Stejně, prostřelit s ní okno není zdaleka tak zlý, jako dát ji princezně. - Tos mi už vyčítal. - Myslím ten druhej případ. Dobrá, princezno, učinil jsem pár dobrovolných zaopatření a tuhle zbraň už mi znova nevezmeš.

- Vážně? - Ani náhodou. - Vážně? - Máš smůlu. - Vážně? - Ne. Vážně? Teď musím... Jasně, já jsem ten zlej. Do hajzlu s Larrym. - Jo, do hajzlu s tebou. - A co třeba Chase? Jo, naše brnění je naprosto laseruodolné.

Klidně to zkus. - Vážně? Moc se mi to nezdá. - Dělej, Richi. Neboj se, o nic nejde. - Slyším tady poseru. - Dobře, jdu na to. Teď mě. Vidíš? Oba jsme to podělali. Prostě na ni budem od teď dávat větší pozor. - Platí?

- Platí. - Platí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (128)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je nejlepší SW projekt co znám. Opakovaně se k němu vracím. Tuhle originální verzy mám radši než tu dabovanou.

00

Odpovědět

Oh yeah, like I'm so bad. Like f**k me, f**k Larry!. Yeah, F**K YOU! Tak to je moc :D

230

Odpovědět

Ehmmm.. Try me! xD

270

Odpovědět

Podle mě úplně NEJ díl :D

240

Odpovědět

agreed :-D

231

Odpovědět

Ten reprák na tý zbrani.. :-D

230

Odpovědět

3441: Trvej si na čem chceš. Jak to asi máme vědět, když ten seriál netočíme a jeho tvůrci nikde nic neuvedli? Už jsem to tu psal několikrát.

233

Odpovědět

Ahojte všichni chtěl by jsem se zeptat kdy vydá collegehumor další díl troopers tenhle byl totiž nejlepší co jsem zatím viděl na odpovědi trvám co nejrychleji

1868

Odpovědět

Pinkass: To nikdo neví. College Humor nevydal žádné oznámení, takže se pořád čeká... Doufejme, že začnou někdy v září vydávat pomyslnou 2. řadu.

180

Odpovědět

hele kdy bude další díl?

180

Odpovědět

Hej mam pro vás video které je na podobné téma od collegehumor http://www.youtube.com/watch?v=xV7Ha3VDbzE&feature=BFa&list=SL&lf=list_related

180

Odpovědět

dojedu z dovolene ... nic tady :D uz to sou 2 mesice co jim tak trva ?? :D

180

Odpovědět

Teď mě :D dost dobrý

180

Odpovědět

Už by to chtělo nový díl :) Poklona překladateli :) good job :)

180

Odpovědět

Now we are live forever !! Forever.... :D to je moc :D

180

Další