Schránka návrhůTroopers (S01E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 437
Počet zobrazení:24 506

Nejsledovanější seriál na našem webu se konečně vrací! College Humor včera vydal po dlouhé pauze 12. díl a já vám ho dnes přináším s českými titulky. Troopers se podle mě vrátili v hodně dobré formě, tak doufejme, že začnou další epizody vycházet častěji než jednou za dva měsíce. V dnešním díle chce vyjít Dreadlord Sinister vstříc svým zaměstnancům, a proto zřídí speciální schránku návrhů, která by mu měla poskytnout nápadité podněty k zavedení případných změn na jeho vesmírné stanici. Vše ale není tak pozitivní, jak se zdá... Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Přepis titulků

Sakra, musím vyřídit plno vesmírnejch věcí a... Jo, dobře. Zdravím! Koukám, že jsi použil schránku návrhů. Ne, já jsem šel jen chodbou kolem. Neboj se. Je to naprosto anonymní. Stejně ani nevím, který ze všech těch lístečků je od tebe. Dobrá, tak se na to podíváme.

Je důležité mít v týmu dobrou morálku. "Víc bramborové kaše v jídelně." Pane, občas tam prostě není nic k jídlu a... Co si o sobě kurva myslíš? - Je po něm. - Jo, já vím. Sklapni. Jsem moc rád, že to děláme. Je důležité, abyste si nepřipadali jako trubci. Hej ty, trubče! - Já?

- Nechceš přispět do schránky návrhů? - Ne. - Ne, ne. Jistě, rád. - A hotovo. - Ukaž mi to. "Odvádíte skvělou práci." - Opravdu. - To ale není žádnej návrh! Jejda. - Je tohle možný? - Dreadlorde Sinistere, pane... - Je skvělé, že přijímáte návrhy.

- Ano... Skvělé. Já jsem skvělý. Ale zabíjíte každého, kdo něco navrhne. Nerozumím. Hele, chodící mrtvola. Myslel jsem si, že to bude anonymní... Jistě. Dobrá... Kurva!

- Ani jste si nepřečetl jeho návrh. - Jsem si jistý, že za moc nestál. "Méně nahodilých vražd." Vidíte? - To je k smíchu. - Proč jste vůbec zřídil schránku návrhů? Navrhl mi to jeden vážený zaměstnanec. Nechť odpočívá v pokoji. Promiňte, můj pane, ale pokud chcete, aby vás vaši zaměstnanci respektovali, tak jim musíte trochu naslouchat. Nebo je aspoň nezabíjet, chápete? - To se k šéfovi přece nehodí.

- Páni! - Máš pravdu. - Děkuju. Takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlel. - To víte, já jen... - Opravdu výtečný návrh. Srandovní je, že jsem... A kurva. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to super díl, ale jsem si jistý, že už jsem ho viděl před léty. Rozhodně to není novinka.

00

Odpovědět

Video vyšlo v sekci Legendární videa, kde každý den připomínáme super videa z minulosti webu. Rozhodně se netváříme, že je to novinka. I datum publikace příspěvku uvádí rok 2011, nehledě na množství dobových komentářů ;-)

00

Odpovědět

+Xardassale chtelo by to nejak oznacit. treba barevnym ramcem a napisem "legendarni videa" aby to bylo poznat

00

Odpovědět

That is not a suggestion! - Perfektní tón hlasu :D

240

Odpovědět

0:43 az 0:44, me dostava jak to rika, si to musim poustet dokola

180

Odpovědět

Srandovní je, že jsem... A k***a! xD to mě nejvíc rozsekalo :D

240

Odpovědět

si rikam kdy uz zacnou kometare tipu: Kdy bude dalsi dil? ;)

180

Odpovědět

to HDT: ale ma pravdu :-D

180

Odpovědět

jsem nucen dat tomuto dilu nejnizsi mozny pocet bodu pro serial takoveho kalibru :) 10* !

181

Odpovědět

poslitomne: najdi si na youtube Annoying Orange, episodu o trollech... to to vystihuje dokonale :-D

182

Odpovědět

Prostě nejlepší seriál na webu (po The Guild,Lenore a Legend of Link)

183

Odpovědět

Výbornej seriál.
Nemá chybu.

180

Odpovědět

Tenhle seriál je úžasnej, když ho někdo nezná, tak mu to pošlete a za 30 minut co zkoukne všechny díly je z toho člověka na 95% další fanoušek :D Už chci 13. díl nemůžu se dočkat!!! :D

180

Odpovědět

přizdisrač: :D toto je uz 12 dil
to uz koukas na 12 dil serialu který te nebaví jsi normalní? :D

190

Odpovědět

To už asi další díl nebude což?? :-D :-D

181

Odpovědět

Přizdsráč: Co si jako dokazes tim ze mu das malo hvezd kdyz se ti to nelibi tak to nech byt a nekaz ty skore vecim ktere jsou pro vetsinu lidi vtipne ;) a radeji se pochlub tím co jsi udelal ty a nehraj si tu na velkeho kritika ^^ :)

180

Odpovědět

Mam tam is on to som si vsimol skusil som to zapat aj vypad stale tam mam is on ale nejdu stale

180

Další