Tyler, The Creator - She feat. Frank Ocean

Thumbnail play icon
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:466
Počet zobrazení:5 834
Po minulém týdnu, kdy jsem se nedostal k počítači a nestihl přeložit nic do okénka Urban music, se k vám opět vracím. Dnes jsem na přání svých kamarádů vybral dosti kontroverzní písničku od mladíka, který si říká Tyler, The Creator. Tyler je nadějný objev se zábavnými, někdy trochu drsnými texty a momentálně představuje významnou ikonu na scéně a hýbe rapovým a hip hopovým světem. Vede alternativní rapový kolektiv OFWGKTA (Odd Future Wolf Gang Kill Them All), který se skládá výhradně z mladých nadějných raperů s jiným pohledem na svět. Písnička She vypráví o Tylerově alter egu (Wolf Haley), které po nocích šmíruje jedno pohledné děvče. V textu najdete nevídaný kontrast mezi romantickými větami a urážkami toho nejvyššího kalibru. Tak prostě Tyler píše a navíc je to jeho alter ego, tak buďte trochu shovívaví. ;) První sloku a refrén zpívá člen Odd Future, Frank Ocean, zbytek už je hlas Tylera.

Přepis titulků

V kapsách mejch riflí XXL kondomy. Za pasem připravenej černej glock. Na blok se přistěhovala nová holka. A už si dělá zálusk na mý hnědý péro. Minulou noc jsem u ní spal. Při sexu jsem zaslechl, jak vzduchem zašustil meč, tak jsem ho z ní vytáhl, překulil se, rychle se otočil a něco jsem spatřil.

Na prostěradle krev, nejspíš z mojí rány. Koukl jsem se z okna a viděl, jak si to mažeš po trávě. Opravdovej ninja s ostřím a maskou. Se svejma zlatejma hvězdama a červenejma nunčakama od Supreme. Teď se mi to tady snaží ošetřit, ale holka, já si chtěl akorát vrznout. Jestli je to tvůj bejvalej, měla by sis radši pořídit pistoli. Ale moudřejší by asi bylo dát se s ním zpátky dohromady.

Žaluzie máš otevřené, aby se na tebe ve tmě mohl dívat, jak spíš. Celá nahá, zrovna jsi vylezla ze sprchy. V pozdních hodinách si to děláš sama. Ve svý ložnici nesmíš mít žádnýho chlapa, a tak spíš v posteli sama. Podívej se k oknu. Stojí u okna. Slunce zapadne a z pusinek jsou kousance.

Jsem usedlej negr se špatnýma úmyslama, přesně tak. Jestli budeš mít kecy, skončíš dneska v hrobě. Ale udělala bys mi hroznou radost, kdybys mi dala šanci. Můžeme se jen tak válet a já budu předstírat, že nechci píchat. Můžeš se svěřit se svýma problémama a kecat o nich pro sebe. Ale i pro mě, protože jsi holka, kterou chci. Nechci vypadat jako cucák, kterej dělá, že z tebe není hotovej. Když jsem s kámošema, nahodím masku.

Ale když jsem ve svým kumbále, píšu o nás písničky. O nás jako o mně, o tobě a třech našich dětech. Moje hudba i srdce buší ostošest, abych pravdu řekl. Jsi moc hezká coura a patříš mezi nejlepší trojici věcí, který jednou "udělám", takže... Přijď v 10 k jezeru, vlez nahatá do vody a pak už můžeme začít předstírat náš vztah, chci bejt jako Finn z Adventure Time. Žaluzie máš otevřené, aby se na tebe ve tmě mohl dívat, jak spíš. Celá nahá, zrovna jsi vylezla ze sprchy.

V pozdních hodinách si to děláš sama. Ve svý ložnici nesmíš mít žádnýho chlapa, a tak spíš v posteli sama. Podívej se k oknu. Stojí u okna. Raz, dva, jsi holka, kterou chci. Tři, čtyři, pět, šest, sedm, kurva, osm kulek schytáš, když mě po tomhle všem necháš.

Prostě jsem to nemohl vydržet, jsi tak kurevsky krásná. Krásná, zlato, jsi tak krásná. Klidně bych si odtáhl tvoji mrtvolu do lesa a smilnil s ní, protože tě miluju, kundo. Chci si akorát povídat a konverzovat, protože obvykle mi zbyde tě jen šmírovat a masturbovat. A konečně jsem dostal odvahu na to, pozvat tě na rande, tak prostě řekni ano a nech to v rukách osudu, kundo.

Chci si akorát povídat a konverzovat, protože obvykle mi zbyde tě jen šmírovat a masturbovat. A konečně jsem dostal odvahu na to, pozvat tě na rande, tak prostě řekni ano a nech to v rukách osudu, kundo. Ty vole, kde máš ty svý běhny? Jo, kde jsou ty roštěnky? Ani hnout, zmrde!

Žaluzie máš otevřené, aby se na tebe ve tmě mohl dívat, jak spíš. Celá nahá, zrovna jsi vylezla ze sprchy. V pozdních hodinách si to děláš sama. Ve svý ložnici nesmíš mít žádnýho chlapa, a tak spíš v posteli sama. Podívej se k oknu. Stojí u okna. Žaluzie máš otevřené, aby se na tebe ve tmě mohl dívat, jak spíš.

Celá nahá, zrovna jsi vylezla ze sprchy. V pozdních hodinách si to děláš sama. Ve svý ložnici nesmíš mít žádnýho chlapa, a tak spíš v posteli sama. Stojí u okna. Raz, dva, jsi holka, kterou chci. Tři, čtyři, pět, šest, sedm, kurva, osm kulek schytáš, když mě po tomhle všem necháš.

Prostě jsem to nemohl vydržet, jsi tak kurevsky krásná... Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nepochopím, lidi něco zkouknou, nic o tom ani neví, ani to nedokoukají a šupnou koment a hodnocení. Prej "hip hop mam rad a proto nemam rad taylora a jeho vlci smecku primitivu." Primitivů? Pokud jsi to nepochopil tak jsi primitiv ty. Všechny věci od OFWGKTA jsou uplně nad rámec hip-hopu a proto to konzumetni komerce a často nechápou.

220

Odpovědět

to nwoo: Přesně tak a když už jsme u těch dceruškách tak Givin' Up The Nappy Dug Out by taky nebyla nazmar :-)

Nechápu ale to malý hodnocení. Tyler je na svůj věk strašně kreativní a originální interpret a jeho kontroverzní projev je už prostě jenom součástí jeho inteligence.

210

Odpovědět

Tak nevim buď většina lidí co si to pustila má doma dceru nebo neuměj brát věci s nadsázkou :D Nebrte ten život tak vážně :D

200

Odpovědět

OFWGKTA ! swag !

190

Odpovědět

trosicku mi to pripomina reznika, jinak zrovna mne ten jejich styl celkem sedí. Pro příště z nezávislých bych klidně bral i Trouble gang, z mainstreamovejsich MacMillera

210

Odpovědět

Swag!

200

Odpovědět

Tohle by se taky mohlo přeložit :-) http://www.youtube.com/watch?v=e_C1K54lySQ

183

Odpovědět

A hodilo by se ještě dodat, že 90 % toho, co Tyler píše, bere sám s nadsázkou. ;-)

210

Odpovědět

hodilo by se dodat,že Tyler si to video i sám zrežíroval,jako všechny který kdy udělal. a určitě u toho neměl starosti,jestli bude policajt černej nebo bílej)

190

Odpovědět

Super překlad :))) byl bych rád kdybys ještě zkusil něco dalšího od Tylera třeba Yonkers nebo Trouble on my mind.

190

Odpovědět

@platan:nebudu ti tady vyjmenovavat naky jmena to nema smysl rekneme ze sem music lover to postaci

190

Odpovědět

vsichni co nadavaj na text neumej ani zble anglicky aby zjistili ze jejich oblibenci rapujou o stejnejch a jeste vetsich hovnech, a to intro je neskutecne brutalni, zadnej trapnej beat jakej si dovoli delat vetsina hh kapel, proste tohle je tak dobry ze se vam z toho sesypal svet, je mi vas lito!

190

Odpovědět

moc dík za překlad)).. lidi tomuhle nerozuměj.. ale o překladu yonkers urcite zauvažuj))

190

Odpovědět

Ty vole, fakt chčiju z těch komentů tady :D u půlky je vidět, že to ani neposlouchali a zabalili to hned na začátku :D to není o žádným gangstrovi co schytal osm kulek, ale o šmírákovi co si ho honí u okna :D A jinak je to fakt psycho, nemohl bych to poslouchat každej den, to se ani nedá, pokud nejseš úplnej psychopat, ale je to zas něco originálního, tak budte trochu tolerantní. Rozhodně se nedá říct, že by ten borec nic neuměl... už jen kvůli těm instrum. Taková perla na závěr z wikipedia.com: "Tyler has been criticized for his use of homophobic slurs, in particular, his frequent use of the epithet "faggot" in his lyrics and on Twitter. He has denied accusations of homophobia, stating "I'm not homophobic. I just say 'faggot' and use 'gay' as an adjective to describe stupid s**t,""

201

Odpovědět

hip hop mam rad a proto nemam rad taylora a jeho vlci smecku primitivu.

1813

Další