Ublinkla jsem si do pusy!

Thumbnail play icon
49 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:634
Počet zobrazení:7 055

Píseň Stříknul jsem si do trenek! od tria The Lonely Island určitě všichni znáte. Co možná neznáte, je ženská verze tohoto hitu vytvořená skupinou Pantless Knights. V hlavních rolích se představí Kate SiegelMichelle Nunes, kterou jste mohli na našich stránkách zahlédnout v roli Belly. Nezapomeňte v komentářích zmínit, která verze je podle vás lepší. Z vašich odpovědí následně poznáme, zda chodí na náš web více mužů nebo žen.

Přepis titulků

Blbečků je plný klub. Holky mají párty a šáňo už bouchá. Šmíruje mě skrz jeho drink. Šamponský styl a nechybí mrknutí. Vylovím prsten ze své skrýše. Vyšvihnu prostředník do jeho tváře. Chci se vyhnout tvému pohledu, tak opouštím bar. Jdu na parket, teď je čas tancovat.

Nevadilo mi, že ses za mě připlazil, do té doby než se tvůj ocas ocitl na mých šatech. V klídku se na mě přilepíš a zašeptáš, že sis možná stříknul do trenek... a já si ublinkla do pusy! Polkla jsem to, teď potřebuju oddych. Navíc jsem řekla, že se budu vdávat. Odvrátím zrak a ty špulíš rty...

a já si ublinkla do pusy! Zničils mi večer a jícen mě bolí. Už jsi zjistil, že jsem nepřišla flirtovat. Seřaďte se holky, je čas si zařádit. Já si musím vyčistit zuby. Mám 15 minut zpoždění na cvičení jógy. Prorazím dveře a jsem pěkně v prdeli. Zbývá už jen poslední místo.

Soustředím se, dýchám, teď je čas na oooooohm. Potom si všimnu chlápka za mnou. Docela smrdí, na to, jak je malý. Flekaté triko nasáklé potem. Výraz jak při orgasmu, horší už to být nemůže. Zachrochtal a otočil se. V rozkroku se mu objevila trvalá... a já si ublinkla do pusy!

Vzhůru nohama je to ještě horší. Synu Šivy, jaké kudrnaté prokletí. Pomozte mi, prosím, budu potřebovat ručník, protože... jsem si ublinkla do pusy! Proč chodí tihle chlápci na jógu? Nenuceně sledují má prsa. Přestaňte na mě zírat, když jsem na kolenou. Navíc vousatý chlapi by neměli nosit capri. Minulý týden jsem byla na síti.

Myslím, že to byla sociální síť. V posteli a s kouskem toastu. Koukla jsem na zeď a viděla tvůj příspěvek... a ublinkla jsem si do pusy! Válím se ve vaně jako zas.aná královna. Potřebuji relaxovat a cítit páru. Objevila se bublina, která mi tě připomněla... a já si ublinkla do pusy!

Další den jsem si oblékala džíny... a ublinkla jsem si do pusy! Otevřela jsem lednici, vykutálelo se ovoce... a já si ublinkla do pusy! Poté, co jsem viděla Toma Cruise ve Valkýře, tak... jsem si ublinkla do pusy! Pila jsem kombuchu... a ublinkla jsem si do pusy!

- Právě jsem cítila...- Ublinkla jsem si do pusy! Opravdu, holky? Začíná se mi dělat nevolno. Ublinknu si do pusy vždy, když jsi poblíž mě. A když mě začneš balit, tak je to naprostá katastrofa. Jsi prvotřídní pitomec, tak nevím, proč se mě snažíš okouzlit. Zapomeň na gumu a běž si udělat vasektomii, protože... jsem si ublinkla do pusy! Ublinkla jsem si do pusy!

Překlad: Brousitch Korekce: Klozikwww.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja mam rad obe verze :D obe sou vtipne :D

201

Odpovědět

Stříknul jsem si do trenek! je lepšíííí!!!

242

Odpovědět

strik sem si do trenek je urcite lepsi tohle je jenom slabsi napodobenina ikdyz taky to neni spatne :)

203

Odpovědět

never mind maybe next time

180

Odpovědět

je to dobrý když to nečteš česky :D a ženský nejsou blbáý ty blbečku :d

1815

Odpovědět

Kluci si delaj srandu sami ze sebe a z nas...No a co udelaj ženský...ty sou moc hrdé a blbé a tak si delaj srandu z chlapů...To je trapná parodie...ženský sou moc trapné a pyšné aby si taky udelali srandu ze sebe :-(

297

Odpovědět

Máš sakra pravdu, vidím to úplně stejně.

00

Odpovědět

je to celkem dobré..:)..ale nechápu, jak někdo může parodovat The Lonely Island..:DD

203

Odpovědět

Tohle je super ale TLI jsou prostě nejlepší!!

183

Odpovědět

Mám strašně ráda The Lonely Island a myslim si že originál je lepší ae dámy byly taky dobré :)

185

Odpovědět

mne sa paci viac to od lonely islnad :D baby nic v zlom

180

Odpovědět

Zpivat s lonely island by měli a vošukat s e:D

180

Odpovědět

měli by zpivat s lonely island :D

185

Odpovědět

Takove kocky..radeji si striknu do trenek, nez videt holku blinknout si:)

190

Odpovědět

Originál je lepší, toto není špatné, ale ten první nápad se cenní víc.

180

Odpovědět

Taky pěkný, ale originál je prostě zabijáckej

180

Další