Uchazečka o práci

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:13 989

Mnoho lidí se pohovorů bojí, ale pokud se na něj řádně připravíte a budete šikovní, můžete celou situaci úplně obrátit. Schválně to někdy zkuste a dejte nám do komentářů vědět, jak jste uspěli.

Přepis titulků

POHOVOR S UCHAZEČKOU Slečno Carutová, vítejte. - Děkuji. - Posaďte se. - Děkuji za pozvání. - Nemáte zač. Musím říct, že na mě váš životopis udělal dojem. Tak to děkuji. Mezi námi, na účetní jste možná až překvalifikovaná. To je v pořádku, nehodlám pracovat nijak tvrdě.

Opravdu? Rozhodně, vlastně se tu ani nehodlám moc ukazovat, což je dobře, protože mám spoustu fakt hnusných návyků a hygiena mi nic neříká. Tak to si nemyslím, že jste ta pravá pro tuto pozici. Nic se neděje, dávám výpověď. To nejde, neděláte tu. Jako bych tu někdy pracovala.

- Jako bychom vás někdy najali. - Vážně? Vážně. I kdybyste tu pracovala, nestihla byste skončit, protože bych vás vyhodila. Nemůžete mě vyhodit, protože tady nepracuju. Pravda, jinak bych vás pěkně rychle vypakovala. Dokažte to. Fajn.

Bereme vás. Děkuji. Nemáte zač. A teď bych vám ráda sdělila, že... Končím. Nemůžete skončit. Vyhodila jsem vás. Ne, příliš pozdě, už tu nepracuji. Dobrá, zkusíme to znovu.

Máte práci a teď vás vyhazuji. Ne, nabídla jste mi práci, ale já ji nepřijala. Již jsem pro vás pracovala, a už mě to nebaví. Teď mě zase chcete zpátky. Byl by to krok zpět. Dobře. Co můžeme udělat, abyste se k nám vrátila? - Příplatek. - Příplatek? 200 dolarů na hodinu.

200 dolarů na hodinu? Fajn, když tu budete pracovat 10 sekund, to je asi 12 centů? A slibuji, že neodejdu. Slibujete, že počkáte, až vás budu moci vyhodit. Pokud na tom budete trvat. To si pište, že budu. Takže platí? Ještě ne.

Už jsem tu dělala účetní. Chtěla bych povýšení, něco lepšího. Co třeba viceprezident junior? Viceprezident junior. Za 200 dolarů na hodinu. Nebo spíš 12 centů. A slibujete, že neodejdete dřív, než vás budu moci vyhodit. Přesně tak. Výborně.

Práce je vaše. - Přijímám. - Skvělé. A nyní máte padáka. Nemůžete mě vyhodit, jsem viceprezident junior. Jsem vaše nadřízená. Ale to... to nedává smysl. A jako vaše nadřízená vám bohužel oznamuji, že máte padáka vy. Proč mě vyhazujete?

Nemohla jsem si nevšimnout, že jste v poslední době přijala podivného kandidáta za 200 dolarů na hodinu... místo mě. Co mám dělat bez práce? Otevíráme novou pozici, zajděte si na personální. Máte nějaké zkušenosti? Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video mělo dobrý nápad, ale špatné provedení.
1) Měla se tam někde válet pracovní smlouva kterou by jí ta ženská ve vzteku vecpala.
2) Měla jí povýšit na svou pozici. Je na hlavu že by měla pravomoc povýšit ji nad sebe.

161

Odpovědět

Ona ji nepovýšila nad sebe. Ona vyhlásila výběrové řízeni na pozici Vicepresident junior a pak ji přijala. Což v pohodě mohla pokud dělá na HR a vybírá kandidáty.

52

Odpovědět

kristova noho, to byla blbost. Takže když budu manažerem jednoho oddělení jedné malé divize na nějaké jedné zapadlé malé pobočce mezinárodního konglomerátu, tak zaměstnám ze své pozice nejlépe zrovna CEO celé společnosti (třeba někoho z rodiny), protože přece klidně můžu obsadit pozici mně nadřazenou. WHAT?? (Samozřejmě je mi jasné, že to není reálné a jde o absurditu, ale tohle je prostě čirá kravina).

96

Odpovědět

Ta snaha párování černochů s blondýnama v reklamách a jiné tv produkci je poměrně otravná, proč to nikdy není asiat nebo běloch s černoškou?

126

Odpovědět

Tak blondýna s černochem asi bude nadšená, ale černoška by z bělocha nebo asiata byla dost zklamaná :D

817

Odpovědět

+WattDaFAQJá někde četl (vlastní zkušenost s tím bohužel/naštěstí nemám), že nářadí nadměrné velikosti je spíše naškodu, třeba by zklamaná nebyla.

42

Odpovědět

+PatejlNeber to tak vážně. Byl to jen vtip.

53

Odpovědět

člověče, měl by ses už vykakat

65

Odpovědět

zvláštní jak si místo scénky všímáte toho kdo má jakou barvu pleti :D

92

Odpovědět

Asi budu za blbce, ale kde tam byla blondýnka a kde černoch? :)

50

Odpovědět

Zamestnat jen tak bez smlouvy? Povyseni jen potresenim rukou... rlly?

1510

Odpovědět

přesně tak, to jsem taky celou dobu myslel,že nic nepodepisovala takže to nakonec tolik zábavnější nebylo no :D

191

Odpovědět

V Texasu (a možná i jinde) stačí ústní dohoda a potřásání rukou. Ale tohle mám převážně z televize, takže mě neberte moc vážně

210

Odpovědět

+strykerCZNejen v Texasu. Ústní dohoda platí v pohodě i v ČR. Uzavíráte ji v podstatě každý den, když si kupujete v sámošce rohlíky. Případně při telemarketingu pokud vám po telefonu vnutí nějaký zázračný výrobek.

10

Odpovědět

Podobná videa - Počátek pracovních pohovorů :D

33

Odpovědět

Jo jo, to je téměř legenda! :-D

44

Odpovědět

To je doba, keď povýšenie sa uskutočňuje potrasením ruky, bez zmluvy alebo podpisov :D

200

Odpovědět

Vidím jistou spojitost v posledních 3 videích. Když vynechám to o psech, tak dokonce čtyřech... :D

90

Odpovědět

Taky mi to dneska došlo, že tenhle víkend mladým absolventům celkem dáváme! :-D

160

Odpovědět

+BugHer0,,Upleťte si oprátku, dokud máte z čeho!´´ Jen mi to tak připomnělo :D

70

Odpovědět

z tej ryšavky mi stoji péro

715

Odpovědět

Tak si ho hlaď a říkej mu Malej.

170

Odpovědět

+Kafka TamuraMalej Obr

21

Odpovědět

Neboj, to je jen tvůj přátelský kompas. Když jsou přátelé poblíž, tak ti tvůj malý kompas ukáže kde jsou. Ukazuje vzhůru, jelikož Ježíš je tvůj kámoš..

91

Odpovědět

skoda toho viceprezidenta to som hned vedel, ze bude nadriadena, inak vcelku pobavilo

161

Odpovědět

já teda čekal spíš to, že bude s 200$ na hodinu mít takový odstupný že bude zajištěná do konce života :D kdyby pracovala 6 hodin denně 5 dní v týdnu tak to je měsíčně cca 120 *3 měsíce (nevím jak oni ale my máme 3 měsíce odstupný) ...to je 120 * 200 * 3 * 25 (převod z dolaru na czk) ... necelý 2 miliony vydělaný jedním pohovorem .. asi bych chtěl:D

10