Upoutávka na třetí řadu The Guild

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 085

Abyste po napínavém finále nepřišli zkrátka, mám pro vás menší ochutnávku toho, na co se můžete těšit v nadcházející 3. řadě seriálu The Guild. A věřte, že se bude na co koukat. Za zmínku stojí především účast Wila Wheatona jako vůdce konkurenční guildy. První epizodu 3. řady odvysíláme už ve čtvrtek v osm hodin večer a pak se můžete těšit každé pondělí a čtvrtek ve stejný čas na další epizody.

Pokud vám seriál The Guild zatím nic neříká, máte možnost to napravit a zhlédnout první a druhou řadu přímo tady.

Přepis titulků

Vychází datadisk pro naši hru! "Věže Dragonoru!" Možná jste si toho nevšimli, ale řada začíná za námi. Guilda číslo jedna je i první v řadě. Kdo říká, že jste číslo jedna? A upřímně, jsi pod tím naostro? Statistiky serveru. Osa anarchie je nejlepší.

A ano, jsem. Opustil jsem vše známé. Své myšlenkové pochody, svou metodologii, svou ložnici. Vyrážím na cestu. Musíme spolu strávit více času. To zvládnu. Znamená to omezit tvůj čas strávený hraním. Opravdu to znamená to, co si myslím?

„Slabí jsou jen kořistí pro někoho silnějšího.“ Sun Tzu, Umění války. Je to přece o hře a ne o nás... hloupí lidé. Třetí řada seriálu The Guild již brzy na www.videacesky.cz Překlad: Zoidy www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

íííí, proč tenhle seriál tak žeru??
Asi protože díky tomuhle webu mu rozumím a je pro mě prostě supermegagigaimbahardcore, je dobrej podle mě.

(sorry za dětinskej post, ale skusil jsem si poprvé po darování krevní transfuze dát pivko a fakt top funguje, čím silnější tím víc huííí)


a taky se nestydím protože vím že tenhle koment už nikdy neuvidím a proto se nebudu mosci cejtit blbě, protože nebudu číst vaše reakce na tenhle můj Blábol :-D

The Guild je Super

180

Odpovědět

Myslím, že tohle z hlediska Wheatona vypovídá za vše :-D.
http://wilwheaton.typepad.com/.a/6a00d8341c59aa53ef01347fa4a694970c-800wi

180

Odpovědět

Lidi nejdou ty serie neěkde stahnout + titulky ? :D myslím už zabudované....

180

Odpovědět

WHEEEEAAATON!!!!! (big bang theory)

180

Odpovědět

Omlouvám se za výpadek komentářů. Výpadek je způsoben přesunem na nový hosting

180