Expansion TimeThe Guild (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:317
Počet zobrazení:6 155

Věřím, že se spousta z vás už nemůže dočkat, takže tímto startujeme vysílání třetí řady seriálu The Guild. Těšit se můžete na 12 skvělých epizod a samozřejmě nějaké ty bonusy. A pokud vám to přijde málo, tak nezoufejte. Natáčení čtvrté řady už je v plném proudu.

V posledním dílu druhé řady to s guildou nevypadalo zrovna dobře, takže uvidíme, jestli se jim z toho podaří vylízat a také jak je na tom chudinka Codex po oné osudné párty, která by se pro ni dala shrnout jako epic fail.

V pondělí se můžete těšit na další díl ve stejném čase a pokud se seriálem začínáte, nebo jste některé epizody minuli, najdete je zde.

 

Přepis titulků

Po té párty jsem se málem nevzkřísila. Bladezz zničil Tink postavu. Clara svou zradou zničila Vorka. A já jsem dostala kopačky. Dvakrát. Dopřála jsem si prototrochu sebelítosné zmrzliny. Jen tak pro informaci,s Pekanovými ořechy. A rozhodla jsem se, že nás všechnydostanu do skvělé nálady! Jak? Vychází datadisk pro naši hru!

"Věže Dragonoru!" Nový kontinent, nové schopnostia hlavně nové účesy pro postavy! Doufám, že to pomuže zahojitněkteré rány uvnitř guildy. Abychom se soustředili na to,co je důležité. Je to přece o hře a ne o nás... hloupí lidé. Studí mě mozek! Časování a překlad: Zoidyjan.hunka@seznam.cz The Guild 3x01 - Expansion Time ...

a to opravdu omezí cestování ve hře.Super, co? A hodně se změní schopnosti warlocků. Bude o hodně snažší vyvolat pomocné tvory. Já jsem jediná,kdo ti s tím pomáhá, že zlato? Samozřejmě. Čau Bladezzi! Tohle líbání s opravdovou holkou je neuvěřitelné! Hlídej si peněženku.Už ten obchod otevřeli? Mám 15 minut,abych se vrátil k friťáku.

Ty máš práci? Musím splácet dluhy z kreditek,protože jsem kupoval všechny ty krámy pro Tink. Práce ničí duši.Nemůžu uvěřit, že takhle dospělí žijí. Jaké plýtvání. Vorku! Chceš slyšeto novinkách v kovoobrábění? Teď ne. Dělám guláš z nalezených věcí. Bydlení na ulici vyžaduje řádnou výživu. Nemusel jsi tady kempovat už 2 dny předem.

Vždyť je přece hned nevyprodají.Bude k dispozici spousta kopií. Je to symbolické gesto, Codex. Mé selhání jako velitele guildy způsobilo žal,tuláctví a možné šíření pohlavních chorob. Zajištění našeho místa v řadě je jen malá cenaza pokus o znovuvybudování mé důvěryhodnosti. No všichni jsme nadšení,že budeme první, kdo získá nový datadisk. Někteří z nás až příliš moc. Tvůj jazyk je takový chlípný gymnasta. Tvoje mandle uvidí trojitý lutz!

To je z krasobruslení. Nemluv. Ahoj spoluhráči! Promiňte, že jdu pozdě. Trvalo celou věčnostnajít tady v okolí dětský koutek. Tvoje děti jsou teď v obchodě bez tebe? Ne úplně. Mamka je u obchodu s hrama!Miluju vás! Přepínám. Claro, to je dětská vysílačka.Funguje jenom jedním směrem!

No, tak něco koupím, až je vyzvednu.Nejsem nezodpovědná. Kde je Tink? Támhle. Bladezzova odplata ji tvrdě zasáhla, co? Ne, Tink najala tuhle... dámu,aby za ní stála ve frontě. Nechtěla strávit okolo Bladezzevíc času než musela. OMG! Jak to dramatizuje! Dlužím 4 tisíce za její ženské malichernosti!Tak kdo je tady oběť? Víš ty co?

Smrdíš jako...no joooo, česnekové hranolky! Sklapni. Claro, já tě... Vorku, jsi v pořádku? Vidět Claru ve mně vyvolaloextrémní pocity studu a paniky. Skoro jako můj první zážitekna placených záchodcích... Klidný modrý oceán...klidný modrý oceán... Myslím, že bych si s ní měl promluvit. Snažit se pochopitmé strašné zklamání jakožto vůdce.

Ne, ne, to není dobrý nápad. Nekrm trola, znáš to. Ne, že by Clara snad byla trol, jenom... Poslyš, myslím, že guildase musí odprostit od té osudné noci. Nebaví mě koukat, jak se Zaboo ocucávás tou hloupou vysokou sexy holkou... Riley. To první jméno mi jde mnohem líp na jazyk... Připomeň mi, abych tě s sebou někdy vzalna výlet v dodávce. A tím myslím, abys mi to nepřipomínala,protože bych stejně nejel.

Moc mluvíš. Já vím... Co si to nasypal do ústní vody? Nic! Všechno je v pořádku! Vork se prostě asi jenom cítí špatněohledně toho, co se stalo, víš? Pamatuješ? Napadala jsi ho pořád dokola a dokola,když ti nedal ten orb. No jo! Zapomněla jsem!To je ale blbec! Claro, Claro, viděla jsi nové bouřivé schopnostiv talentech mágů?

Přidali celou novou sadu větrných schopností! Já mám větrné schopnosti,které bych ti mohl ukázat. No tak Bladezzi!Nemůžeš to načnout a nevypustit! Vtipy o prdění! Super! Díky, že jste nám podrželi místo. Promiňte, předbíháte. Správně... předbíháme.

Pokračování příště... Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vork má unikátní hlášky, jak tam kempuje dva dny předeem :D Ten je podobně posedlý jako Sheldon...
Guláš z nasbíraných věcí :D

211

Odpovědět

xD Ja toho Guildmastera žeru xD Ten je jak kdyby spadnul z Maruzu :D

212

Odpovědět

*nemuseli platit

181

Odpovědět

Aby nemusel pltati nejspis za prava k wowku tak si vymyslely podobnou hru

182

Odpovědět

ta zrzka je hrozne protivna zenska, nechapem ako moze byt hlavna postava, by som ju najradsej vyfackal, druha seria skoncila paradne presne to si zasluzila

1927

Odpovědět

Will Wheaton!

212

Odpovědět

Wil Wheeeeaton!!! bortaS bIr jablu'DI' reH QaQqu' nay'

212

Odpovědět

Complet: Oni v tom seriálu nehrajou přímo WoW. Hrajou neexistující hru "podobnou WoW". Takže i ten datadisk je fiktivní.

180

Odpovědět

inac to je aky datadisck burning crusaid alebo wrath of litch king

189

Odpovědět

wheaton...ten parchant...nejenže zničil sheldona, ale teď už i guildu? ten parchant! :D

220

Odpovědět

Ty vole te wheaton je ?***k bych ho nejraději namístě zabanoval :D

210

Odpovědět

Doufam ze Codex nakope Wheatonovi zadek za Sheldona... :)

220

Odpovědět

WHEEEEEEEATON!!!!

220

Odpovědět

Kdyby to viděl Scheldon... :-D

203

Odpovědět

Kdo to je ten Scheldon?

To kdyby to viděl spíš Sheldon... :D

195

Odpovědět

v tom nejlepším :D uš chcu další díl :D

190

Další