Upoutávka na druhou řadu The Guild

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:4 101

Jestli se vám líbila první série internetového seriálu The Guild o partičce pařanů s Feliciou Day v hlavní roli, určitě se nemůžete dočkat pokračování. Každé pondělí a čtvrtek v osm hodin večer budeme přidávat na stránky nové epizody z druhé řady, takže si označkujte kalendáře, ať nezapomenete. Druhá řada totiž tu první strčí hravě do kapsy. Nevěříte? Třeba vás přesvědčí tento oficiální trailer. Pokud vám The Guild zatím unikalo, zkuste se podívat na otitulkovanou první řadu, či mrkněte na rozhovor s Feliciou Day, který jsme nedávno přeložili.

Přepis titulků

Hraju po internetu jednu hru.Není to nic důležitého. Překlad: scr00chy Jak jistě víte,dojde k dočasnému vypnutí serveru. A rozhodl jsem sepřijmout vaše názory. Jako v demokracii. Jenže pak jsem si uvědomil,že tohle není demokracie. Přijímám tvůj quest. Půjdu zvýšit svůj level,abych získal tvou lásku.

Já jsem Codex.Vlastně Cyd. Cyd Shermanová. Jsi roztomilá. Nemám ponětí, jak na to reagovat. Sbohem, zlatíčka moje. Rozlučte se s maminkou, ona... Ženy... žít se s nima nedáa na rande se mnou nepůjdou. THE GUILD - DRUHÁ ŘADAna www.videacesky.cz Život byl o dost snazší,než jsme se setkali.

To mi povídej... The Guild s českými titulkykaždé pondělí a čtvrtek večerna www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Objevila jsem Gildu včera večer. a hádejte co? Už mám všechny videa odtud zkoukaný a to u netu nesedím tolik jako ti v nich ;) Luxus! :)

180

Odpovědět

Tak tak, první série snad ani neměla nic jako rozpočet, bylo to hodně dělané na koleně, kdežto v druhé už asi byli i nějací ti sponzoři a tak :).
Jop, Scr00chy to doladil, takže teď by měly být už dokonalé :)

180

Odpovědět

BugHer0: Jo taky jsem si všiml, lepší kamera, nový (a více) herci. Už se těším. :)

180

Odpovědět

Hlavně je na tom asi už vidět trochu větší rozpočet. :-)

180

Odpovědět

Vypadá to krutě

180

Odpovědět

Překlad dělal Zoidy, který souhlasil, že můžeme v jeho titulcích opravit pár chybiček a zveřejnit je u nás na webu, takže děkujte hlavně jemu. :-)

180

Odpovědět

Jo, druhá série je ještě nářezovější :) Doufám, že časem bude i 3, na tu nejsou nikde titulky, a mluvená angličtina není moje silná stránka :)

180

Odpovědět

První série byla bezva :) Už jsem zvědav na druhou.
PS: Příjměte také mé tisíceré díky za překlad! :)

180

Odpovědět

Napodobne ;)... druhou jsem zatim vubec nevidel takze to bude premiera :)

180

Odpovědět

Díky moc za první serii! Už se moc těším na čtvrtek na nový díl! :)

180