Shadow of MordorUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:9 629

Pán Prstenů, to jsou skvělé knihy, skvělé filmy a pak příšerné, ale i skvělé videohry. O jedné z nich nám dnes něco poví hlas Upřímných herních trailerů.​​​​

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů nejrealističtějšího simulátoru mlácení trubkou do ksichtu přichází epický příběh o pomstě zpoza hrobu, který vezme Pána prstenů a místo Bilba tam dá vražedného přízračného Batmana. Vraťte se do dobře známého Tolkienova světa plného skřetů, lidí a... graugů? Co je to sakra graug? Sledujte, jak tato hra nenásleduje tradice svých předchůdců, takže ignoruje známý příběh a postavy, zbavuje se mládeži přístupného boje, a navíc se dá hrát.

Vrhněte se po hlavě do krvavé akční hry, která má solidní hratelnost a více usekaných hlav, než je obvyklé. To on prostě dělá. Pozvedněte roztříštěné ostří Taliona, takové kopie Aragorna, který se z milujícího otce a manžela přeměnil na přízračného mistra meče, který se chce pomstít gothům se superschopnostmi, protože zabili jeho rodinu.

A systematicky je vyvraždí za pomoci kamaráda se ztrátou paměti, což je shodou okolností týpek, co tu prstenovou záležitost začal. Hra má zcela originální příběh, který vám konečně dá Pána prstenů bez otravných hobitků. Technicky vzato tam jeden je, ale závisláci na Prstenu se nepočítají. Prozkoumávejte otevřený svět ztemnělé země Mordoru, plňte výzvy, bojujte, sbírejte vše možné a lezte na děsivé přízračné věže. Pak zaútočte na nepřátelské pevnosti, pomalu se připližte k jejich vůdcům jako středověký Hitman a tiše uhaste jejich život nekakonickou duchovní magií.

Nebo vyrazte dveře a zabijte každého skřeta v okolí. Buďme upřímní, za tyhle zrůdy nikdo plakat nebude. Morálka je subjektivní! Koste své nepřátele jednoho po druhém v melodickém bojovém systému hry. Zbavte se nekonečných hord skřetů pomocí komb a krytů jako ze série Arkhamu, teleportujte se po bojišti, zpomalujte čas, a vše, co vám stojí v cestě, zničte.

Dokud nenarazíte na generála, kterého můžete zabít jen skokem v pondělí za úplňku. Pak je sejměte a sledujte, jak se vrací, aby se vám pomstili. Nebo aby vám připomněli, jak vám naložili posledně. Příští smrt přijde rychleji než ta poslední. Tohle jsem si klidně mohl nechat ujít. Objevte inovativní systém Nemesis, což je taková videoherní inkarnace Domku z karet.

Kontrolujte skřetí hierarchii pomocí selektivního vraždění, načež pomocí ovládnutých peonů zahajte protiútok, dokud nemáte celou armádu zelenokožců. A násilně je donuťte vraždit své bratry ve velkém v herním systému, o kterém byste asi neměli moc přemýšlet. Takže taste stříbrné kladivo a pusťte se do solidní akční hry, protože bez všech těch věcí z Pána prstenů je to vlastně supernásilný Assassin's Creed.

Hrají: Můj táta je duch. Přátelský duch Casper. Steve Torvin, lovec Caragorů. ODKAZ NA BORATA Mám lístky na Majáles.

Bývala jsem lovkyní... Bělicí pásky Crest. Černá ručka. Střední management. A Steve Buscemi. Jestli byl Celebrimbor ten, kdo prsteny ukul, a navíc král, není od ten doslovný Pán Prstenů? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle se aspoň netají tím, že je to jen ždímačka jména. Navíc je jméno ždímáno velice zábavně. Narozdíl od !!!trilogie!!! Hobbita.

117

Odpovědět

Celembrimbor nebyl králem, nýbrž knížetem. Hlas ze Screen Junkies je strašná kecka.

02

Odpovědět

Že z Pána prstenů nejsou skvělé videohry? Co Battle For MiddleEarth 1-2, Lego LORT ? :)

101

Odpovědět

Lego hry berou jako samostatnou kategorii (navíc Lego LOTR mi přišlo slabší), ale na Battle of Middle-earth jsem úplně zapomněl, to byla povedená hra :-) Taky třeba Dvě věže a Návrat krále byly docela dobré... Vlastně když to tak teď procházím, tak těch dobrých bylo možná víc než těch vyloženě zlých :-D Popisek jsem tedy upravil ;-)

PS: Když jsem popisek původně psal, vzpomněl jsem si z nějakého důvodu jen na War in the North a War of the Ring, což byly ty horší kousky.

50

Odpovědět

Hrál jsem toho plno, od AoE, přes Starcraft, C&C, Cossacks, Supreme Commander a mnoho dalších, ale zrovna BfME mě naprosto odradila svým kostrbatým ovládáním... Podle mě to tak dobrá hra nebyla.

55

Odpovědět

+TaanByla.

20

Odpovědět

+MoggsNení nad plodnou diskuzi naplněnou argumenty. :))

00

Odpovědět

+Taan:-)

10

Odpovědět

Pokračovanie vyzerá byť tiež dosť zaujímavé...hlavne nadabovanosť postáv.

https://www.youtube.com/watch?v=tSNCprlRJFU&index=198&list=WL (navrhujem 2:42..hlavne *pop* 3:46)

10

Odpovědět

Brúz je sympaťák veru

00