Kdyby byly reklamy na kondomy upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 8
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:5 552

Dnes se podíváme historicky na vůbec první Upřímnou reklamu kanálu Cracked, ve které nám Roger Horton prozradí, jak by vypadaly reklamy na kondomy, kdyby byly upřímné a bez zbytečných okolků a jinotajů.

Poznámka: Do titulků se nevešel psaný popis firmy Hortonova děda, který lze ve videu zahlédnout zhruba v čase 0:20, tak aspoň zde:
Buck Horton, Rogerův děd, je údajně:
- První výrobce kondomů, který přiznává, že je příjemnější kondom nepoužít
- První výrobce kondomů, který v reklamě ukázal úplnou penetraci
- První výrobce kondomů, který přejmenoval rezervoár na špičce kondomu na "větší pytel"

Přepis titulků

Zdravím, přátelé. Dobrý večer, ráno, nebo co u vás zrovna je. Já jsem Roger Horton a zastupuji tu Hortonovy prezervativy, tradiční americkou firmu založenou roku 1931. Můj děd Buck mě především naučil, jakou hodnotu má poctivost a přímost. Proto jsou naše kondomy bez výstupků, bez příchuti a výslovně určené k použití při pohlavním styku.

Takže můžete být v klidu. Můžete si být jisti, že kondom značky Horton je pytel na vaše péro, díky kterému nikoho nezbouchnete. Nebudu situaci nadále mlžit. Tento produkt je v podstatě pytel, kalíšek, nebo past – pytel je nejlepší analogií – který si nasadíte na péro. Uvězníte v něm spermie.

A pokud víte něco o lidské reprodukci, víte, že pak nikdo neotěhotní. Prosím, strčte své péro do našich pytlů. Vystříkejte do nich své sperma. Pak je můžete vyhodit. Tak fungují. Také váš penis chrání před nemocemi. Já jsem pořád Roger. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Potřebuju, abyste nás začali odebírat!

Mám čas do konce dne, jinak mě vyhodí. Co chcete? Abych krvácel? Chcete, abych se svlíkl? Kurva drát!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je na tom trosku cejtit ze je to prvni jeste to nemaji tak uplne zmaknuty:)

151