Kdyby byly reklamy na mobilní operátory upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:6 496

4G LTE! Skvělé pokrytí! Neomezené volání a SMS! Datové balíčky na míru! Jak by to ale vypadalo, kdyby v reklamách na mobilní operátory bylo méně jednoduchých hesel, hlubokých lidských příběhů a vtipků a více reality? To dnes uvidíte.

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Roger a chci s vámi mluvit o změně na naši mobilní síť Další Mobil. KDYBY BYLY REKLAMY NA MOBILNÍ OPERÁTORY UPŘÍMNÉ Se svým mobilním operátorem jste pravděpodobně spokojeni. Tedy aktivně o něm nepřemýšlíte, pokud se něco nepokazí. Já se vás pokusím přesvědčit, že jsme lepší než oni, i když jsme úplně stejní jako všichni ostatní. Tak si kvůli mně zkuste vzpomenout, kdy jste byli frustrovaní kvůli vašemu operátorovi.

Protože i když se to stalo jen jednou nebo dvakrát a podobné věci se stávají úplně každému, možná vás to dostatečně otrávilo, aby z toho vaše netrpělivost ve vaší mysli vytvořila skutečný problém. Ale pokud jsem vás zatím nepřesvědčil, nebojte. Jsem si jistý, že vás obalamutím. Tady máme tvary, které představují pevninu, na které žijete.

Přidali jsme na ně barevné a bezvýznamné tečky, spíš takové fleky, a budeme tvrdit, že představují mobilní pokrytí, ale nikdo neříká, že tyhle mapy musí být přesné. Takže nejsou. Neexistuje způsob, jak přesně zjistit, kde má jaký operátor pokrytí. Každý operátor má výpadky a v horách má špatný signál. Takže i kdybychom vám chtěli o pokrytí říct pravdu, nešlo by to. Nejlepší způsob, jak zjistit místní pokrytí, je najít souseda se stejným operátorem a zeptat se ho, jak na tom je.

Ale to nedělejte! Použijte naše mapy. Koukejte, kolik teček je na té naší! Žijete tady? Fíha... Víte co?

A je to, jste pokrytí. Mapy vás nepřesvědčí? Nevadí. Řeknu vám tedy, že máme 4G síť! 4G je sice jen marketingová fráze, která podle nás odkazuje na rychlosti od 10 do 40 megabitů za sekundu, i když podle Mezinárodní telekomunikační unie má standardní 4G odkazovat na rychlosti mezi 100 a 1000 megabity za sekundu.

Ale to jste nevěděli, takže na to rychle zapomeňte. Máme 4G síť! V Dalším Mobilu pro vás máme plány, kde jsou neomezená volání – jako u všech ostatních – neomezené SMS – jako u všech ostatních – a několikastupňový systém datových balíčků, který vypadá zbytečně, protože zbytečný je. Data jsou levnější, než dáváme najevo, ale peníze z nich potřebujeme, jak jinak bychom vám mohli platit za to, abyste změnili operátora?

Ach ano. To se teď děje. Zaplatíme vám, abyste k nám přešli. Jak už jsem říkal, jsme úplně stejní jako konkurence. Díky za zhlédnutí. Přejděte k Dalšímu Mobilu už dnes! - Já jsem Roger.

- Já taky. Přejděte k Ještě Dalšímu Mobilu ještě dnes! Já jsem také Roger. Přejděte k Tomuhle Konkrétnímu Mobilu ještě dnes. Máme 4G LTE síť. My taky! Díky. Byli jsme Roger. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky za zhlédnutí. Lajkujte a odebírejte tenhle kanál. Mimochodem, určitě se koukáte na mobilu.

Řekněte nám, jestli vás operátor... Dělám si srandu, to jsem byl já.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že jednu věc o rychlosti 4G říká standard neznamená, že smlouva nebo fyzické podmínky (atmosféra, hornatost, vytížení sítě) nesrazí rychlost na libovolnou jinou.

11

Odpovědět

"Že soustava SI přesně udává, co je to 250°C neznamená, že trouba bude péct jen na "60" nebo na nějakou libovolnou jinou, i když má v papírech 250 (atmosféra, tlak, okolní teplota)"

Co tohle je za stupidní argument? Pokud něco má mít určité parametry, pak by je to mělo splňovat, protože troubu si nekupuju, abych si v ní ohřál nohy...

11

Odpovědět

+MikeTo tu není přesně řečeno ale 4G standard musí být v podstatě schopný dosáhnout rychlosti mezi 100mbit a 1gbibt za ideálních podmínek. Neříká se, že to je garantovaná minimální rychlost. Jakékoliv internetové připojení je závislé na různých faktorech.

00

Odpovědět

Takové krátké videjko a jak to člověka dokáže hned n****t :-)

31