Kdyby byly reklamy na mobilní hry upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:7 915

Nějakou tu mobilní hru hrál asi každý. Kdysi frčel had. Dnes jsou to barevné tvary, které mačkáním shlukujete do skupin. Jak by to ale vypadalo, kdyby reklamy na tuto kratochvíli byly upřímné?

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Roger. Máte mozek? Pokud ano, má společnost Horton Mobile Gaming by vám ráda nabídla mobilní hru. Podle některých je nenáročná. Nejpřesnější je říct, že Horton Mobile Gaming vám nabízí zacyklenou smyčku barev, tvarů a zvuků, které váš mozek zdrogují náhodnými odměnami. Bez stimulace je váš mozek smutný, má strach a nudí se.

Prostě jen tak. To je jeden z důvodů, proč vlastníte tyto elektronické hračky. Tak proč skrze ně nebrat mou elektronickou drogu? Hortonův psychologicky optimální barevný mačkátor. Takovou hru hrávají děti, ale vám se taky líbí, tak tady ji máte. Stáhněte si tento digitální heroin na kouzelnou obrazovku dle vaší volby. A hrajte si s ní. Hodně. Kdykoliv a kdekoliv. Nechte ji zdrogovat váš mozek.

- Díky. - Ale prosím vás. Tyhle naše hračky jsou zdarma, abyste se na nich stali závislí. Chceme po vás jen dobré hodnocení. A říkáme si o něj každou hodinu. Jo a měli byste si koupit verzi bez reklam, pokud chcete vidět rozumnou část obrazovky. Hortonův psychologicky optimální barevný mačkátor je vytvořen tak, aby se vám hrál lépe díky vymyšleným vylepšením, která si můžete zakoupit.

Vlastně ho nemůžete vyhrát, pokud si je nekoupíte, takže hodně štěstí. Aby to bylo zajímavé, představím občas novou barvu, tvar nebo tak něco. Váš mozek to zdroguje víc než obvykle. Ale jen jednou. Pokud vás už unavuje Hortonův psychologicky optimální barevný mačkátor, mám pro vás Hortonův psychologicky optimální mačkátor barevných tvarů. A vy přece musíte vyhrát. Bez ohledu na to, jak abstraktní nebo dětinský je cíl. A váš mozek vás chemicky odměňuje, bez ohledu na triviálnost aktivity.

Takže na detailech mé hry nezáleží. Jasně, mohl bych z těch tvarů udělat něco, co připomíná lidi nebo zvířata. Nebo přidat několik vět o lítém boji mezi jistými barevnými tvary a jinými barevnými tvary. Mohl bych najmout slavnou celebritu, která bude předstírat, že hra představuje epickou výpravu. Palce všech zemí, spojte se! M*dat na to.

Tyhle pí**viny vás zdrogují. Stačí barvičky a tvary. A ani tu hru nemusíme propagovat. Naše cílovka je kdokoliv, kdo měl někdy volný čas nebo během posledních osmi let kadil. Máte ještě ta vylepšení? Máme jich tolik, kolik jich koupíš. Vždyť neexistují. - Perfektní. - Perfektní. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle má být návykový? Já jsem myslel, že jen otravný. Takovou reakci mám, když vidím Candy crush saga kdekoliv.
Ale samozřejmě chápu, že to není jen o tomto typu her.

01

Odpovědět

To opravdu takové pičoviny někdo hraje?

47

Odpovědět

Jerry jo

22

Odpovědět

Ještě že takové sragory nehraju.

48

Odpovědět

A co teprve ti vykukové z EA a ty jejich lootboxy a pochybné praktiky. :D Jěště že skončili u soudu. :D

211

Odpovědět

EA hry se alespon "daji" hrat bez mikrotransakci. Mobilni "hry" sotva. Je to jeste vetsi zlo nez EA

114

Odpovědět

+RencolMobilní hry (většina) jsou zdarma, tam bych mikrotransakce pochopil, ale účtovat si 60 doláčů za hru, která nejde dohrát bez mikrotransakcí, jmenovitě Middle Earth - Shadow of War, kde true ending získáš pouze dobytím všech pevností na které potřebuješ super silné skřety, kteří se dají získat buď nahráním asi 200 grindovacích hodin a nebo mikrotransakcemi, to už je průser. Takovou hru, se nestydím si stáhnout z torrentu. Po roce od vydání hry to pochopili a odstranili je. Jen čekám, kdy se u her za 60 babek, budou objevovat nepřeskočitelné reklamy uprostřed boje a budou tě nutit zaplatit dalších pár babek za hru bez reklam.

173

Odpovědět

+KyjakWarner Bros asi pochopily, že hráči nebudou grindovat 200 hodin nebo platit mikrotransakce za odemčení jediného videa, které můžou zhlédnout na youtube. Pro mě hra skončila útokem na Saurona.

10

Odpovědět

+KyjakStejně to byla fajn hra.Navíc přidali dost věcí zdarma v rámci updatů jako omluvu. :) A stejně by ses měl stydět že si to stáhl z torrentu,pokud si s tim nesouhlasil neměl si to hrát vůbec-jen se snažíš omluvit že kradeš.

01

Odpovědět

+TalionKrádež to je jen v případě, že někde něco chybí a někdo bude mít z toho újmu. Nemůžeš ukrást kopii, kterou by sis jinak nekoupil. Je to pouze porušení duševního vlastnictví.
Spousta lidí by si hru nekoupila, ale naopak pokud hru zkusí a zalíbí se jim, tak si ji koupí. Bez pirátské (či demo verze, které se už nedělají) by si to nezkusili. Navíc spousta her stejně musí být zakoupena pro multiplayer.

01