Kdyby byly reklamy na posilovny upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:6 002

Již brzy nastane čas na pořádné novoroční předsevzetí! A proč se nepustit do jednoho z těch úplně nejčastějších – zhubnout a dostat se do formy, nejlépe v nějakém fitness centru, které vám zhubnutí za nějakou tu kačku zajistí! A abyste se pak nemohli vymlouvat, koupíte si rovnou roční permanentku...
No, možná se nejdříve podívejte na to, jak by to vypadalo, kdyby reklamy na některé posilovny byly opravdu upřímné. A až pak si dávejte nějaká předsevzetí ;-)

Přepis titulků

Posilovny. Jediný způsob, jak se dostat do formy. Kromě těch ostatních. A jediné místo, kde koupit proteinové nápoje. Kromě mnoha ostatních. A přestože na zlepšení vašeho zdraví vám stačí triko, kraťasy a odhodlání, myslíte si, že fyzička se dá koupit. Já jsem Roger. A vy mi zaplatíte za to, abyste v mé budově mohli cvičit, protože v Hortonově pohybovém centru se můžete pohybovat mnoha různými způsoby.

A pokud vás tito vypracovaní lidé nepřesvědčí, abyste se k nám přidali, vaše hluboce zakořeněné obavy a občasný optimismus ano. Tak ještě dnes požádejte o členství v posilovně! Budeme rádi, když se stanete členy, protože nám připomínáte naše další členy, stydící se příšery, co nejsou ve formě, které sem nechodí pravidelně, které podepsaly naši smlouvu, protože jim dodala chvilkovou dávku endorfinů.

Tihle oplácaní tlouštíci sem ve skutečnosti nechodí a jejich poplatky bohatě zaplatí za ty členy, co sem občas přijdou. Máme na tom postavený business plán. A taky na tom, že tu lidi, co chtějí být jako Terry Crews, shazujeme tak dlouho, dokud si nenajmou drahé osobní trenéry. Osobní trenéři, to je služba, o které se tváříme, že je povinná.

Občas musí členové platit za to, že můžou přijít na seminář v posilovně, za kterou si už tak platí. Takovým seminářům dáváme jména typu Potírna nebo Spalovna kalorií, abychom na stránkách mohli používat vtipné fonty. Věděli jste, že jógu lidé vymysleli až v 60. letech? A neexistuje zákon, který by zakazoval tvrdit, že je starobylá? Taková zajímavost. Starobylá zajímavost. A další zajímavost: Naše členství je téměř nemožné zrušit.

Smlouva, co jste podepsali, abyste mohli do naší továrny na pot, je plná výjimek. A pokud nám nepošlete ověřený doporučený dopis, ať je to, co je to, do náhodného data, kterého si snad nevšimnete, budeme i nadále trénovat naše platící svaly. S vaší kreditkou. Když mluvíme o svalech, celou tu dobu jste se soustředili na tohle sexy lidské masíčko.

A proto sexy lidské masíčko je středobodem všech našich promo materiálů. A hele, tím masíčkem byste měli být i vy. Staňte se tím masíčkem tady. Pokud se zapíšete hned, odpustíme vám vstupní poplatek, který vznikl, jen abychom ho mohli odpustit. Jako by aktivace čipové karty a ukázání šaten stálo 150 dolarů. S takovou nabídkou musíte být blázni, abyste se nepřidali ke mně, Vanesse a Turbovi.

A tisícům dalších členů, kteří do mé posilovny přijdou všichni najednou v 7 ráno ve všední den, úplně jako to chcete udělat vy. Tak se zapište za značnou část vašeho disponibilního příjmu, který dostáváte za sedavé zaměstnání, kvůli kterému jste nemocní. A už dnes můžete být zdravější! Ale pravděpodobně se tak nestane. Já jsem mimochodem Roger.

Chceš si zaposilovat, Rogi? Ani omylem, tohle přece nikdy nečistíme. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky za zhlédnutí. Snad jsme se vám líbili. Děkujeme za spolupráci Yoshimu Sudarsovi a Shannon Joy Rodgersové. A až budete psát své komentáře, dejte nám vědět, kolik jste za to, že nebudete cvičit, utratili vy.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V posilovně jsem v životě nebyl, takže netuším jak to chodí. Připadá mi ale dost ujetý povinně platit za "členství", tedy za službu, kterou nevyužívám. To člověk nemůže přijít do posilky a zaplatit si třeba hodinu, odcvičit si to a pak přijít opět když má chuť? Zkrátka platit za službu, kterou "dostane"? To je jako chtít jít třikrát za rok do kina na film, ale platit kvůli tomu za členství, i když na žádný film nepůjdu, protože za to žádný zrovna nestojí.

01

Odpovědět

Ale do posilovny se nechodí několikrát za rok i jednou týdně málo. Takže jednorázové vstupné v případě skutečně cvičícího člověka těžce nevyplatí.

12

Odpovědět

Oni si ji ale přeci kupují s tím, že tu služby chtějí využívat. O tom je to video - že ve Vás vzbudí dojem, že nyní budete poctivě každý den něco dělat. Fakt se podivujete nad tím, že lidé nedodržují svá předsevzetí ?? To mi víc přijde ujetý, že netušíte jak to chodí s využíváním permanentek.
Nikdo Vás přeci nenutí si ji koupit - kupují si ji ti, kteří doufají, že skrze ní ušetří. Protože např. permice do MHD stojí v Praze 3650 na rok. Neboli 10kč na den a můžu jezdit od rána do večera. Pro Vás je to možná ujeté si ji koupit na rok, ale pro mě je to pořád výhodnější, protože jednorázový lístek stojí 32kč/90min. A stejně tak je to třeba s kinem - pokud chcete jít jen třikrát za rok do kina, jak píšete, tak by si permici koupil skutečně jen blázen, ale jinak se na tom dá dost ušetřit.

61

Odpovědět

Dříve jsem měl nápad, že bych mohl kupovat špalky a lidi by mi platili za to je rozštípou, zlepší si fyzičku a vyventilují stres. A já bych to pak ještě mohl prodat za víc, protože to dřevo je rozporcované. Ale nebyl jsem si jistý, jak to narafičit, aby si lidi nevšimli, že mi platí za to, že pro mě pracují :-D

231

Odpovědět

Tohle je dokonalý. Pustit to všem. :-)
Největší klišé jsou novoroční předsevzetí. A taky totální blbost. A v klišé-kategorii „novoroční předsevzetí“, je to největší klišé posilovna.
Svůj život může kdokoliv* změnit kdykoliv**. Ale problém je, že nikdo tak nějak moc nechce. Nebo chce, ale pak…přestane. Protože se setká s realitou. Junk food je prostě příliš dobrý, že jo?
Co teda? Vyser se na novoroční předsevzetí. A na posilovnu. Pokud chceš nějakou změnu, tak jí udělej když chceš. Pokud se setkáš s tím, že to není tak úplně to, co jsi chtěl/a, tak si alespoň přiznej, že se stala chyba. A neopakuj jí.

* pochybuji, že dětští otroci v Africe nebo na jihu Asie mají volbu
** pokud jsi pilot a v půlce letu se rozhodneš, že tě to nebere, tak… :-D

Tak, a teď prosím obvyklou, povinnou spršku palců dolů. Dochází mi, export do Ruska nabral obrátky.

101

Odpovědět

Silně nesouhlasím s tvrzení, že člověk nemá opakovat ,,chybu" že se rozhodl cvičit. Platí to i o pití? Kouření? Nebo se na to může člověk vysrat jen jednou? Problém není, že lidé stále opakují stejnou ,,chybu". Přesně naopak, problém je, že se nechají příliš brzy odradit vlastním nezdarem. Všechny tyto, na vůli, velice náročné úkoly jsou stejné jako když chceš prokopat horu, na poprvé se to nepovede téměř nikomu, jen těm nejlepším a nejmotivovanějším. A většině se to nepovede nikdy, protože se na to vykašlou.

21

Odpovědět

Aneb: nechť má vaše novoroční kocovina stejného trvání jako vaše novoroční předsevzetí! :D

01

Odpovědět

Zapomněls na lenost. Kdybych nebyl, stejně jako cca 80% české populace, takové líné prase, tak bych vydržel cvičit i déle než 10 minut ten první den.
Ale to bude v pohodě. Zítra* se na to už fakt vrhnu a začnu!

*Prokrastinace - kde bysme bez ní byli?

13

Odpovědět

Video si asi najde své příznivce, ale člověk, který na sobě pracuje, ví své... ;)

29

Odpovědět

Myslím si, že juice v tomto prípade znamená "šťava" (proťák, doplnky, steoridy...). Určite nie "džús".

11

Odpovědět

Díky, opraveno :)

01

Odpovědět

+XardassTak isto "vírivka" posledná veta zrejme nie je správne, "spot" - miesto/lavička na cvičenie.

11

Odpovědět

+JuiceDíky za opravení, asi je poznat, že do posilky jsem v životě nepáchl ;-)

01

Odpovědět

juice - "sypání" - anabolické steroidy(najčastejšie injekčné)....proteínový nápoj a iné doplnky ako napr: BCAA, kreatin do pojmu "juice" URČITE nepatria!!!

12

Odpovědět

Jo jo, když jsem na takové místo jako adolescent vlezl s kamarádem, tak jsem se hned ptal, proč bych za něco takového měl platit? Smradu jak v Cařihradu, koukají na mě buď tlusté ženské nebo očividně napráškovaní borci (no většinou čumí do zrcadla), všude reklamy na sypání a výživu v prášcích. Tak jsem raději dal přednost běhu a kolu, je to příjemnější, člověk se někam podívá a i těch pěkných bab je po cestě habaděj.

199

Odpovědět

No jasne. Protoze kolo a beh dela opravdu muznou postavu.

614

Odpovědět

A když máš vyfešákovanýho pesana, co běhá s tebou, tak se na tebe ty baby téměř lepí :-)

31

Odpovědět

Ked si v posilke, mas to robit koli sebe a nie koli ostatnym co tam su.

13