Kdyby byly reklamy na streamovací služby upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 892
Nejdřív bylo platforem pár a jeden nebo dva měsíční poplatky vám poskytly veškerý obsah, který jste chtěli. Dnes už jich jsou desítky a jejich počet neustále roste. Jak by tedy měla vypadat upřímná reklama na takovou streamovací službu?

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Chceš koukat na Policejní lékaře, Lékaře policajtem, Lékaře u policajtů… Nemůžete se rozhodnout, který proud blikajících fotonů kolísavých zvukových vln vytvoří takovou kombinaci, která ukolébá vaše zřídka používané tělo k další noci plné sladkého bezvědomí? - Jakože jo, ale nic mě tu neláká. - Možná bychom spolu mohli konverzovat. Ale no tak!

Nedělejte nic, čeho byste pak mohli litovat. Potřebujete Hortflix! Premiérovou službu nabízející filmy. Na internetu, ale ne porno. Je ideální k tomu, aby večer za večerem ubíhal v klidu, bez možnosti postavit se narůstajícím problémům v komunikaci a intimitě, které váš vztah uvrhly do začarovaného kruhu. Zdravím, já jsem Roger a můžu vás ujistit, že Hortflix má tisíce filmů a seriálů. A pár z nich docela ujde.

Máme staré seriály, které vám mládí nevrátí, bez ohledu na hlasitost vašeho smíchu, který bude rušit vaše spolubydlící. Máme i nové filmy, ve kterých hrají jen herci, kterým jde jen o prachy, jejich děj zapomenete do pěti minut a jejich produkce je jen tak tak přijatelná. Hortflix má vše, co potřebujete, abyste si hráli na někoho, komu záleží na jeho existenci. No, ale už teď platíme za další streamovací služby.

Hromadu streamovacích služeb! Konkurenční služby stojí za hovno! Třeba Jordan+ nebo Breeding Max vás lákají seriály, které musíte vidět, a než se nadějete, jste v sedmé sérii nějaké běloruské telenovely, protože jste byli líní zastavit automatické přehrávání. Ale jen na Hortflixu najdete populární sitcom z pracoviště, který vysílali v době, kdy jste uměli vstát z postele bez hekání, a taky nové prestižní drama o nejnovějším skandálu ze Silicon Valley.

Jmenuje se Apptastrofa. Nebo Student. - To zní dobře! - Že jo? Nekoukejte na recenze a užijte si první dvě série, až si totiž autoři řeknou o víc peněz, tak celý seriál zrušíme. Ale čím se Hortflix liší od ostatních? Máte tam super indie věci? Zpočátku ano.

Budou tam i nějaké artové sračky, ve kterých jsou vidět pěkné kozičky. A k tomu desítky filmů z devadesátek, ve kterých hrají mluvící mimina. Ale kvalitních děl vás odstavíme, postupně se jich totiž zbavíme a místo nich přidáme původní tvorbu! Měsíc nebo dva budeme ty kvalitní věci propagovat a pak skončí v propadlišti obsahových dějin. Možná bychom měli hrát videohry. Je*at videohry, to je jen módní výstřelek!

A jak vůbec můžete konkurovat filmu Vincent van Gone, ve kterém jsou akční scény, ve kterých není nic vidět, a vtipy, které byste zaslechli na stand-upech v devadesátkách. Na filmových blozích o tomto filmu budeme tvrdit, že jeho výroba vyšla na 200 milionů dolarů. A až si ho pustí dostatek lidí během praní, žehlení nebo plakání, prohlásíme to za úspěch. A celý neradostný proces zopakujeme, abyste navždy zůstali přilepení k vašemu vybranému kusu nábytku.

Hele, já na televizi nekoukám každý večer! Občas si přečtu knížku! Čumím do telefonu, dokud se ráno neprobudím. Paráda! Zvolíte naše základní předplatné s reklamami? Nebo naše prémiové předplatné s reklamami? Reklamy? To zní jako normální televize. Za to, abyste mohli sledovat normální televizní kanály, si můžete připlatit. Na nich je ještě víc reklam, kterých jsme se měli streamováním zbavit. Pak jsme z toho ale sesmolili hromádku poplatků, které ani nevíte, že platíte.

Tenhle původní seriál o duchovi, kterého straší duch, vypadá dobře. Honem, klikněte na něj! Naše seriály nikdy fyzicky nevydáme. A z Hortflixu mohou kdykoliv zmizet. Honem si do mozkovny nacpěte co nejvíc digitálního šumu! Než vaše šance sledovat Upíří lovce realit navždy zmizí. Mám docela pohodlíčko. To je ono!

Sedněte si a užijte si uklidňující zvuk obsahu. A nemyslete na narůstající počet studií, které seriálové maratony spojují se spánkovou deprivací, nezdravým stravováním, krevními sraženinami, depresí a kardiovaskulárními onemocněními. - Cože? - Hele na tuhle kategorii! Neoriginální a morálně nekomplikované právní postupy, které se odehrávají ve městě, které zvládnete najít na mapě.

To by vaší pomíjivé lidské existenci mělo ubrat hezkých pár stovek hodin. Já jsem Roger. A až je budu mít v hrsti, zvednu měsíční poplatky. Já ukradnu heslo rodičům. Ku*va! Ku*va! Ku*va! A teď je*at! Je*at!

- Je*at! - Přesně na tohle se chtějí koukat!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář