Kdyby byly reklamy na videohry upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:323
Počet zobrazení:13 933

Na každé videoherní výstavě se dočkáme spousty herních trailerů, které se však od finální hry dost liší. Jak by to vypadalo, kdyby reklama byla 100% upřímná?

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Roger. Rád bych vám nabídl únik z reality. Máte rádi videohry. Tedy jste psychologicky závislí na hrách, které vytváříme se zabudovaným systémem odměn, který aktivuje centrum slasti ve vašem mozku. KDYBY REKLAMY NA VIDEOHRY BYLY UPŘÍMNÉ Super, to budete milovat naši novou hru.

Tady je pár úžasných záběrů ze hry. Ale oba víme, že nic z toho, co vám ukážu, ve hře nebude. Záběry ze hry, které ukazujeme v trailerech a na výstavách vůbec nevypovídají o skutečné podobě hry po vydání. Je to jen drahý filmeček, který si nikdy nezahrajete. Záběry ze hry jsou horší. O kolik? Kupte si hru a zjistíte to.

Ale než to uděláte, musíte si koupit ještě něco. Budete potřebovat nový videoherní systém. Ale ne ledajaký. Musíte mít videoherní systém, který se od ostatních moc neliší. Představuji Hortonovu elektrickou krabici pro únik z reality. Vím, že chcete pouze tu hru, o které jsem mluvil. Nejspíš už vlastníte verzi Hortonovy elektrické krabice pro únik z reality. Musíte mít tu současnou, pokud nechcete hrát 5 let staré hry, které byly vytvořené tak, aby se po čase rozbily.

Samozřejmě vytvoříme další elektrickou krabici, ale to až tak za dva roky. Teď si kupte tuto. Pokud jde o grafiku, Hortonova elektrická krabice pro únik z reality je subjektivně srovnatelná s vaší představou podoby her. Spustíte na ní většinu velkých her a některé exkluzivní kousky. Některé z nich jsou skvělé, většina z nich je v pohodě. Ale obecně vzato všechny jsou zasazeny do jednoho ze tří typů herních světů.

Ale stále jsou přijatelným způsobem, jak opustit drtivou realitu. Ale pokud nemáte rádi hry, spustíte na tom Netflix. Ale hry nejspíš rádi máte. Zkuste tuhle... Je to zombie krvavá řežba, či co... Je prostě dobrá. Zahrajete si ji na Playstationu, Xboxu, a zkuste ji i na Hortonově elektrické krabici pro únik z reality.

Ukázal bych vám záběry ze hry, ale nemohu. Hra ještě není hotová. Nebude hotová ani v době, kdy si ji předobjednáte. Ale k sakru, či k čertu, nebude hotová, ani když si ji koupíte. Už dávno jsme se naučili, že můžeme vytvářet spoustu nových her nebo že vás můžeme kasírovat za stále ty stejné hry.

Nazveme to bonusovým materiálem nebo DLC. Teda spíš tím druhým. Díky tomu nemusíme tolik pracovat. Skutečná inovace v herním odvětví probíhá okolo prodejů. Zaměstnáváme tým výzkumníků a vědců, kteří tvrdě pracují na tom, aby vás oškubali. Videohry s měsíčními poplatky. To je nápad!

Early Access, to je také skvělé. Napadlo nás, že vezmeme nedokončenou hru a vy za ni stále zaplatíte plnou cenu, pokud to nazveme Early Access. Platíte za možnost hrát nedokončenou hru. Jen tak dál! A vy také. Vy také pokračujte.

Dál kupujte naše videohry i videoherní systémy, které jsou víceméně identické, protože nemáte jinou možnost. A pokud to nevíte... nyní už ano. Zdraví vás Roger. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Spíš satira na Ubisoft,EA a jiný srance..

70

Odpovědět

And if you dont know. . . Now you know. http://videacesky.cz/video/the-notorious-b-i-g-juicy

00

Odpovědět

Že to bylo dlouhé? Tak dokonalou satiru bych poslouchal klidně dvakrát tak delší. Ještě v pubertě jsem si jak naivní p***s šetřil na PS2 s posranou představou, že si na něm zapařím ty největší aktuální pecky, každý přenos z LM mě ujišťoval, že PS2 je téměř virtuální realita, pomalu mezigalaktická technologie, dokonalý audiovizuální zážitek, neskutečný odvaz, přesně pro mě. Tak jsem si ho nakonec nadšeně koupil za několik táců, abych pak na něm dokola pařil ty tři hry, protože tady na rozdíl třeba od USA stála nová pomalu třetinu ty konzole, bájný hackerský čip, s jehož pomocí si zapaříš vypálený hry byl mýtický a dosažitelný asi jako v té době sex, pokud nepočítáš vlastní ruku, a ejhle, ti z***i nezačali ty hry zlevňovat na přijatelnou cenu, i když byly třeba taky rok a půl po premiéře, ale začali prodávat do dvou let trojku a na tu pochcanou dvojku samozřejmě už nebylo možno sehnat ani ty zastaralé hry za litr, protože je prostě stáhli z pultů. A teď je co? Čtyřka? Ne, díky. Pokud bych s držel krok s tou velkovýrobou, ve čtyřiceti mám v komoře deset mezigalaktickejch technologií k hovnu. Pokud se to má alespoň částečně "vyplatit" (což se nevyplatí nikdy), musí se ta "nová" konzole koupit co nejdřív, a to logicky stojí nejvíc. PC v tomto ohledu nelze překonat, a rovněž nelze překonat v samotné hratelnosti, i když ten princip prodávání iluzí je u něho úplně stejný, ale asi tak padesátkrát levnější, minimálně si můžeš stáhnout starší hry a kdykoliv si je zapařit, ne si kvůli tomu kupovat někde od sběratele originál, protože pokud do té mezigalaktické konzole strčíš něco vypálenýho, chová se stejně jako kdybys tam strčil gramofonovou desku. Nebo dnes snad Japonci pokročili a udělali z toho skutečnou herní stanici? Asi ne, pořád to zřejmě bude jen vysavač prachů, akorát s jiným číslem.

188

Odpovědět

Já kupoval PS2 v roce 2001-2002,dal jsem 12500kč za konzoli a 1500kč za hru,pak jsem hry kupoval v bazaru za polovic a sem tam nějaký číslo OPS2M magazínu kde byl disk s několika demy, PS2 mělo v sobě DVD mechaniku co na PC stála jako celá konzole.. To samý PS3 s BluRay.. Nemusíš bejt v USA abys hrál aktuální hry,stačí mít funkční mozek a vystrčit hlavu z p****e ve který bydlíš a kouknout se do nějakýho většího města poblíž..

78

Odpovědět

Bylo to tak nudný a málo vtipný, že jsem do dal jen do 3 minuty.

410

Odpovědět

Nemelo by byt electic brick-elektricka cihla spis nez krabice? Ma tam i cihlovou zed na pozadi:) i kdyz je pravda ze krabice se tam tak nijak hodi lepe

52

Odpovědět

Koukám, že někteří doopravdy nedokáží udržet pozornost. :-D Smutné. :-D
Nehraju skoro vůbec, a tohle je jedním z důvodů.

34

Odpovědět


Odpovědět

o minutu zkrátit, zrychlit tempo a nechat jen ty lepší vtipy - vydržel jsem do půlky

144

Odpovědět

Zbytecne dlouhe...

178

Odpovědět

Odpovědět

Jo, Adam je lepší... bohužel tu od něj ještě některý nejsou přeložený... (ta série o amerických volbách by se teď asi docela hodila :D)

72

Odpovědět

Má pravdu, chlapec. Bohužel...

336

Odpovědět

To záleží :) držím se Rome Total War (jedničky!!) a Mount and Blade Warband a jsem maximálně spokojen :)

193

Odpovědět

Hej hej, no...úplný chlapec

143