BídníciUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:866
Počet zobrazení:10 118

Francouzská revoluce nikdy nebyla tak... uzpívaná? Alespoň to tvrdí Upřímný trailer na nejnovější Bídníky, ve kterém se podle tradice prostě musí zpívat.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Universal Pictures hrdě uvádějí film, u kterého si uvědomíte, že v něm nebyl vůbec žádný dialog, až poté, co si koupíte lístek. Bídníšmídníci Vyprávěno skrze cenami ověnčené písně plné krásy a bujarosti... kromě těch, co zpívá Russell Crowe. ...pokud nezjistíš, co znamená zákon.

Spletl jsem se. Možná jsme se již setkali. Postavy často zpívají o věcech, které se daly říct normálně. Dojdi pro vodu ke studni. Zdravím, pane, co je nového? Jsi v pořádku? Proč jsi odešel? Skutečně. Zpívají úplně všechno. Abychom to ještě zdůraznili, rozhodli jsme se, že zbytek traileru zazpíváme.

Poznejte ducha lidského vykoupení, Jeana Valjeana, zloděje s podmínkou, jež prchá pod skrytou identitou, což není v celém filmu nijak vysvětleno a který musí čelit inspektoru Javertovi, důstojníkovi s tak hroznými prioritami, že nechá uzavřít celou Paříž, aby dopadl muže, který si svůj trest už odseděl. Sledujte jejich epickou hru kočky s myší, která se táhne 20 let, což vám přijde, že uběhlo i u tohohle filmu. Poznejte Fantine, obyčejnou dělnici v továrně, kam přinese bezdůvodně inkriminující dopis a dostane padáka.

Propadající se do zoufalství tak hlubokého, stane se nejubožejší ženou Francie během dvou slok. Sledujte ji bez vlasů, sledujte ji bez zubů, přesto se stane nejžádanější prostitutkou ve městě, což hodí na Hugh Jackmana, i když s tím neměl co do činění. Anne Hathaway hraje tak, jak jste ji ještě nikdy neviděli. Doslova! Zhebne asi po 20 minutách ve filmu a nechá Valjeanovi Cosette, vyzrálou dceru, co se bojí tmy, ale nechá se tahat po městě cizincem. Při úsvitu revoluce se jeden mladík vzdá všeho kvůli dívce, kterou potkal přes plot, čímž dá vzniknout srdceryvné romanci, o které vůbec nic nevíme, protože je celá zápletka přehlížena nespočtem scének s Boratem.

Od dob kdy Temný rytíř povstal nebyl žádný film tak manipulativní v používání časových skoků. A od dob Chicaga se vás žádný film nesnažil tak moc přesvědčit, že jsou muzikály dobrý nápad. Film s cenami ověnčenými písněmi, které zní jedna jako druhá, takže bez seznamu je od sebe nerozeznáte. Zažijte přes dvě a půl hodiny na počítači vytvořených záběrů z jeřábu a extrémních detailů. A smrti hereckých schopností Russella Crowea.

Hrají: NÓBL WOLVERINE Zpívám s otravným vibrátem. SUSAN BOYLEOVÁ Moc jsem chtěla toho Oscara. TLUSTÝ MAXIMUS Neměl jsem souhlasit, že budu zpívat celý film. FRANCOUZSKÝ BORAT Měli místo mě ukazovat víc Eponine. A TIM BURTON Beetlejuice! Pokud vaše holka neocení, že jste si to protrpěli, měli byste přehodnotit váš vztah.

BÍDNÍCI

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem věděla do čeho jdu, protože Bídníci jsou spolu s Vlasy moje nejoblíbenější muzikály. Vůbec mi nebylo v kině blbý si zpívat, protože umím všechny texty, a brečet, protože Gavroche. I když bych tedy brečela i z Eddieho Redmaina, nějak mu nemůžu přijít na chuť, ani jako Hawking se mi nelíbil... Ale to jsem odběhla od tématu. Zkrátka Bídníci jsou srdcovka, film jsem si užila, Anne Hathaway nebyla tak protivná jako v ostatních rolích a i když Russel Crowe občas působil trochu prkenně, Javerta ztvárnil se ctí. A manželé Thénardierovi v podání Cohena a Bonham? Bezkonkurenční, přirození a neuvěřitelně zábavní, tam nemám výhrad.

51

Odpovědět

jo ještě něco viděli jse ten původní film ten je s prominutím des

1919

Odpovědět

nevíte kde film stáhnu?
jina viděla jsem ho v kine líbil se a je mi 13 viděla jsem ho i v piramidě tady v praze.
hrají tam neše národní poklady např:Fantine:Helena vondráčková
Eponin:Lucie Bílá
Teardier:Jiří Korn

2022

Odpovědět

Abych trochu objasnil. NA film jsem se pdovíal dobrovolně ( ji mi 14 prosím oceňte ,že sem nepřeskočil jedinou sekundu filmu :D ) a film se mi líbil.
K důvodu proč Jean zničil svou identitu : Ve filmu je ukázáno ,že ho nenechaly nikde pracovat nebo přespat ,protože měl v dokumentech poznámku ,že je nbezpečný.
Jarvet:Nenechal uzamknout celou Paříž kvůli někomu kdo si odslouži svoje ,ale kvůli tomu ,že utíká a porušil podmínku. A neřekl bych ,že kontroly při vjezdu do Paříže jsou takovým problémem zvlášť v noci ;)
Fantine: Co když ho tam nedonesla ( dopis) ,ale dostala ho tam nebo před prací kdy už nemohla dojít zpět a schovat ho. + Autor si stěžuje ,že je film moc dlouhý a pak se mu nelíbí ,že během dvou slok písničky se Fantine stane "nejubožejší ženou ve Francii". ++ V továrně volala na Hugha Jackmana ať jí pomůže a on to nechal být ,protože šel za Jarvetem. ;)
Cossete a Marius: Je to romantický film a to napsal Hugo to s filmam má houby spoelčneho ;) (nemuže kritizovat ,když už to bylo napáno hodně dávno)
Písně: Já osobně ty písničky rozeznám ;)
Russel Crowe: Podle mě s Hughem Jackmanem nejlepší herec ve filmu. Jeho zpěv je jiný ,ale líbí se mi nejvíc a jako Jarvet vypadá úžasně.
:) Konec :D ( ano viděl sem to více než jednou )

3814

Odpovědět

Plně s tebou souhlasím, jenom bych chtěl doplnit že je to Javert a ne Jarvet. A navíc film má sice 2,5 hodiny ale původní knížka má přes 800 stran, takže Fantine se musela stát troskou během dvou slok, něco se osekat muselo i když by mi vůbec nevadilo kdyby byl film delší.

282

Odpovědět

I když jsem si od poloviny filmu kladl otázku, jak už jsem sakra v kině dlouho??! A proč tam někdy neřeknou aspoň jednu nudnou mrňavou větičku normálně? Tak jsem u zastřeleného Gavroše, když mu dal Javert metál, se málem rozbrečel, jak želva. A aspoň polovina scének se mi líbila tak moc, že s přehledem převážila dlouhé pro mně nudné pasáže :)

292

Odpovědět

Mohli by ste prosím preložiť aj trailer na Star Wars Phantom Menace ten jediný tu chýba, bol by som veľmi vďačný. :)

190

Odpovědět

Me se to celkove libilo a vsiml sem si ze pri scenkach na barikadech je v pozadi iluminantske oko :)

200

Odpovědět

Některé upřímné trailery jsou dělané hrozně na sílu. Tohle je ten případ. Většina narážek není na ten film, ale na knihu samotnou, jenže takhle to zkrátka kdysi Hugo napsal, ten děj není vymyšlený. Že je tam zpěvu moc a ne vždy dokonalý sice je zvláštní pro nás, zvyklé na dialogy, ale každý věděl, do čeho jde, když si kupoval lístek.

267

Odpovědět

Muzikaly vseobecne neovplyvaju nejakym komplikovanym dejom, pripadne ho iba nacrtavaju. Ak by to tak nebolo, trval by 8 hodin. Logicky teda kvalita stoji a pada na hudbe, a tu by som zabijal. Tam kde mi normalne naskakuje husia koza sa mi pri pozerani tohto filmu nedeje vobec nic. Oni nespievaju, to je take polorecitovanie polospievanie. To co maju byt absolutne vrcholy filmu su len odrecitovane frazy. Za spracovanie On My Own alebo At the end of the day by mali padat zaloby sa utrhanie na cti. Vizual pekny, ale inak je to skor MRZIKAL.

1813

Odpovědět

Možná jsem jediná, ale mě se tato filmová verze líbila více než divadelní. Když mi někdo čistě zazpívá "I Dreamed a Dream" a jen se párkrát smutně zatváří, nemám z toho tak silné emoce jako když Anne Hathaway zpívá sice nedokonale (i když taky k******y dobře), ale k tomu brečí, soplí, zoufale se koukám a já jí žeru každé slovo. To se potom dá říct, že jde o emoce a o to snad v Bídníků taky jde. K tomu se mi líbí Russelova verze Javerta. Má božskej, zajímavej, medovej hlas a úžasně znázornil Javertovu složitou osobnost.Jinak bych ráda pochválila autory muzikálu, protože knížku jsem četla a myslím, že v písničkách jsou krásně popsané pocity postav a vůbec: 1400-ti stránková knížka ve třech hodinách. To už je umění samo o sobě. :) A těm kdo nemají rádi muzikáli: v pořádku, ale proč se tedy na to díváte a proč to hodnotíte :D

259

Odpovědět

absolutne znehodnotenie velkofilmu Les Miserables..hnus a nuda

2248

Odpovědět

..ten muzikal

1924

Odpovědět

Jediná louže uprostřed ulice a ona si do ní prostě musí stoupnout :D ...

301

Odpovědět

hm tak diky disneyovkam z mladi (herkules, mala morska vila, snehurka, atd) nemuzu zpev ve filmu vystat, ale film kvuli tomu neodsoudim .... jen se hold budu muset znova podivat na jeho starsí make(http://www.csfd.cz/film/69850-bidnici/)

190

Odpovědět

Tady bych doporucil jeste starsi verzi http://www.csfd.cz/film/36567-bidnici/, netvrdim ze by ty novejsi byly horsi, jen po shlednuti vsech pro me tahle je top. Jinak tuhle novou pakarnu sem nevidel a ani se na to v zivote divat nebudu, ble.

193

Odpovědět

Podle traileru to vypadá na žánr jako Sweeney ToDD: Dabelsky holic --> takže se na to budu muset podívat :)...

1824

Odpovědět

Ke Sweeneymu to ma tak daleko, jako ODS k dobrym vysledkum.

1912

Odpovědět

+Hey JoeTobě ODS asi leží pořádně v žaludku :D

203

Odpovědět

Je to podobné možná v tom, že tady se do sebe zamilovali dva lidi když se na sebe koukli přes plot... ve Sweeneym skrz okno :D

210

Odpovědět

Když se něco nepovede (Skyfall), nebo když je něco slátanina pro teenagerky (Twilight, Harry) chápu uřímné trailery a sleduji je s úsměvem. U Bídníků mi to přišlo dost na sílu. Kdo film viděl a ne kvůli tomu aby se u kočky dostal na další metu, ale je trochu zasvěcený do historie, knihy a muzikálu musí uznat, že šlo o věc povedenou. Tudíž vysoké hodnocení dám ne tady, ale na CSFD. :-)

1944

Odpovědět

S tím tak úplně nesouhlasím. Většina lidí, které znám a viděli tenhle film, odcházela z kina zklamaná. Občas se film nepovede tak, jak diváci očekávají, ale já osobně jsem při odchodu z kina litovala svých peněz. A to mám Les Miserables ráda, je to můj nejoblíbenější muzikál a na tenhle film jsem se těšila už dlouho před premiérou. Tohle video víceméně vystihuje všechny mé pocity (hlavně ten otravný zpěv Jackmana, který sice patří k mým nejoblíbenějším hercům, ale podle mého se na tuhle roli ani trochu nehodil), kromě toho, že mně se výkon Crowa líbil - písnička Stars se mi líbila z celého filmu nejvíc.
Historii znám, knihu jsem četla a viděla jsem všechny výroční muzikály - ten film se mi ale nelíbil a rozhodně nejsem jediná.

198
Další