Indiana Jones a Království křišťálové lebkyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:716
Počet zobrazení:10 110

Ani taková klasika jako série filmů o Indiana Jonesovi nemůže být donekonečna dokonalá, a tak si nekvalita vybrala daň právě na čtvrtém dobrodružství tohoto archeologa... alepoň to tak tvrdí Screenjunkies s jejich dalším upřímným trailerem.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Objevil ztracenou archu, zdolal Chrám zkázy, porazil armádu zla a teď kouká na sysla. Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Z jedné z nejlepších dobrodružných sérií všech dob přichází nový díl, u kterého si budete přát, abyste se dívali na Mumii.

Dejte se dohromady s Indianou Jonesem a tím klukem z Transformers a vydejte se vystopovat lebku stupidního ufouna, který v tom filmu nemá vůbec co dělat. Buďte svědky toho, jak se Spielberg a Lucas z vysoka vydělají na svůj vlastní odkaz tím, že nahradí děsivé nácky děsivými mravenci, hory hroudami, a Karen Allen méně přitažlivou Karen Allen. Žasněte nad režisérem stavějícím sérii na úžasných praktických tricích, který schválí mizerné CGI zahrnující tyto umělé peroucí se opice, tohoto ufouna, tento souboj s meči, tento těžařský náklaďák, ne jednu, ale tři scény se sysly, kulisy, co vypadají hůř než kdejaké z televize, a tenhle záběr.

Ježiši, to je ten samej chlápek, co natočil před 15 lety Jurský park? Určitě si budete připadat staří, až bude vašemu oblíbenému hrdinovi z dětství neustále připomínáno, že je důchodcem. Je to věk, kdy nám život přestane dávat a začne si brát.

Na starouše se nepereš zle. Ty jseš teda šílenej fotr. Hej, starouši! Nasedej, dědo! Je ti 80? A zjistěte pravdu, že se Lucas a Spielberg stali pitomými zaprděnými děduly. Jejich pokladem nebylo zlato, ale vědomosti. Vědomosti byly jejich pokladem. Film tak líný, že dokola používá ten samý přehnaný zvukový efekt.

Tak nudný, že i tahle historka zní zajímavěji. Když jsem byl agentem já, dělal pro MI6. Byli jsme spolu na 30 misích v Evropě a Pacifiku. Tak neuspokojivý, že jeho nejlepšími částmi jsou odkazy na předchozí filmy. A tak dětinský, že vám předvede, jak vás lednička ochrání před atomovkou. Děláte si prd*l? Hrají: Harrison Znuděný, Packal, a Je tu se štěstím.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky Je to už pět let, a pořád chci vrátit prachy.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě tenhle díl nepřišel jinej než ostatní. Samozřejmě nemá kvalitu Dobyvatelů ztracené archy ani dr. Jonese sr. z Poslední křížové výpravy, ale je asi na úrovni druhýho dílu, to znamená: přitaženej za vlasy, hodně akční a plnej zvláštního typu vtipů. Podle mě je to sice důstojný pokračování, ale pětku snad radši ne.

14

Odpovědět

Ohledně realističnosti měl docela dobré připomínky Nostalgia Critic. Jak je možné, že si skalní fandové stěžují na scénu s ledničkou, ale nevadí jim pád z letadla s gumovým člunem v Chrámu zkázy?

360

Odpovědět

Odpovědět

Indiana se mi libi.Konkretne tenhle dil mam radsi nez Chram zkazy, ale opravdu si mohli odpustit opice a sysly, kteri byly do oci bijici a naprosto zbytecny. Ten sermirskej souboj byl to nejmensi, stejne tak ti mravenci. Spis mi vadilo, ze ty mimozemstani tam byly uplne zbytecne. Vubec nic se jejich nalezem nevysvetlilo, ba co vic, jak mohlo byt takove mesto schovane za vodopadem a pritom nikdy neobjeveno?

2411

Odpovědět

Mne se to celkem líbilo. Ano, vůbec se to nedá srovnat s původní trilogií, která je vybroušeným diamantem. Pokud ale na ten film koukám z pohledu jen jako film, tak je to skvělá popcornová zábava. Z pohledu jako na sérii už je to mnohem horší. Jenže takhle to bývá se vším. StarWars IV, V, VI jsou neuvěřitelně zábavné filmy, viděl jsem je už mnohokrát. Novou trilogii jsem viděl asi dvakrát a nadšení ve mne nevyvolala. A až to dostane Disney do ruky...radši nemyslet...

243

Odpovědět

hehe gud

191

Odpovědět

Neříkám, že 4. Indy byl bůhvíjaká pecka, ale přijde mi vtipný hanět tu nereálnost děje. Ono tahání srdce zaživa v Chrámu zkázy, pití živé vody v Poslední křížové výpravě nebo vcucnutí nácků boží sílou v Dobyvatelích taky není zrovna postavený na nějakých vědeckých faktech, takže bych celý mimozemšťaný i ledničku nechal být.

235

Odpovědět

ledničku možná, ale mimozemšťany, ty ať nechaj SG-1

2311

Odpovědět

+pav1Já bych spíše naopak. Chrám založený ufony? Dejme tomu. Lednička jako protiatomový kryt? Are you serious?!

202

Odpovědět

+pav1I když je fakt, že ta lednička by ho ochránila stejně dobře, jak ve Southparku radili chránit se před lávou :D

203

Odpovědět

+pav1Jsem ráda, že se ten scenárista koukal na Hvězdnou bránu :-D

10

Odpovědět

Ach ne všechny ty hrozné vzpomínky jsou zpět...

237

Odpovědět

Ten trailer to teda trefil, taky jsem na ten film pořád ještě nakrknutej

2115

Odpovědět

To zkušební město s figurínami mi udělalo radost asi nejvíc, navíc jsem to viděl v poprvé v kině a člověk sám sebe klame, že je to dobré jako předchozí díly. Ale chápu, že po tolika filmech co má Steven za sebou se asi bojí recyklace...což potom ale nevysvětluje tu archu apod.

194

Odpovědět

Vladimir Putin :D tak to mě dostalo :D

211

Odpovědět

Harrison Bored mě dostal :-D

202

Odpovědět

Jako díval jsem se na to v práci, nebyla to až taková ztráta času ta směna pěkně utekla :-)

197

Odpovědět

Parádní trailer :D. Na film jsem se nicméně ještě neodvážila podívat :D...
PS: Prosím, pište do těch titulků i jména, která nepřekládáte. Člověk neví, kam se má dívat!

1812

Odpovědět

Stačí i poslouchat. ;)

190

Odpovědět

Další důkaz toho že se nebojí pro prachy zničit legendární sérii. Pro mě Indiana bude dycky jenom trilogie.

2411

Odpovědět

takže se těšíš na SW 7? :D

212

Odpovědět

+SkarNo já osobně věřím že SW7 (Abrams má mou důvěru :D ) dopadne furt lépe než pátá Die Hard, která je prý pěkný průšvih, a na minulé díly se vůbec nechytá.

227

Odpovědět

Zas tak zlý to není. Scéna s ledničkou je vážně přitažená za vlasy a ufouni taky v Indiana Jonesovi nemaj co dělat, ale zbytek filmu je v pohodě.

1914

Odpovědět

To možná jo, ale tohle sou jediný 2 věci, který si z toho filmu pamatuju a to už v pohodě neni :D

257
Další