Indiana Jones (trilogie)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:6 176
Indiana Jones, filmová trilogie, která je téměř dokonalá – až na sexuální deviace, rasismus, nepříliš šťastně zobrazená náboženství a nácky.

Přepis titulků

Letos v létě nás čekají upřímné letní trháky minulosti i dneška. Přichází „Upřímné trhákové léto“! Dnešní díl sponzoruje Google Play a hra Black Desert Mobile. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Dva týpci, co formovali vaše dětství vykrádáním věcí z jejich dětství, spojí své vizionářské umění, aby dosáhli nemožného: udělat z borce v klobouku hrdinu. Má paní… Trilogie Indiana Jonese Připravte se na tři téměř dokonalá dobrodružství: Dobyvatelé ztracené archy, film, který je perfektní, až na to, že hrdina svedl nezletilou.

Byla jsem zamilované dítě. Bylo to špatné a tys to věděl! Chrám zkázy, film, který je perfektní, až na ten rasismus. Držte si klobouk, doktore Jonesi. A Poslední křížová výprava, která je perfektním zakončením série.

Až na to, že není. A pořád nebude. Dejte mu svátek! Má toho dost už v prvním dílu! Nejde o roky, ale ujeté kilometry. Nechce už ani dělat rozhovory! Jestli střílel první Greedo nebo Han, je mi to úplně fuk! Harrison Ford přichází coby doktor Indiana Jones. Není jen příšerný profesor, je taky příšerný archeolog.

- Hrobka sira Richarda? Viděl jsi ho? - Jeho zbytky. Objeví chrámy, které by změnily náš pohled na staré kultury, pak je vykrade a zbourá. Ještě tílko a šortky a je z něj Tomb Raider. Ale Indy na to není sám, má svou lásku ze střední, Marion. Jakože ona byla na střední, když on měl 30. Alkoholička, stejně chytrá a drsná jako on…

A už je v pasti. A znovu. A hádejte co? Zase! Ne tak milá Willie Scott… - To je jejich týdenní příděl. - Nemám hlad. …která celý film proječí. Čímž uhrane rejžu. Patříme k sobě, nesnáší brouky a já se jí směju. A Sean Connery ve dvojroli Indyho otce a spolumilence. Mluví ze spaní.

Že měl Connery sex není žádný zvrat. Vstupte do tajemného světa, kde je judaismus skutečný, urážlivá verze hinduismu taky, dokonce i křesťanství… - Ale hrdina je ateista? - Nevěřím na kouzla a čáry. Takový už Harrison Ford je. Žádná kouzla se nevyrovnají blasteru. Profrčte kolem světa s veškerými akčními kombinacemi: chlap proti chlapovi, auto proti autu, vozík proti vozíku, kolo proti kolu, loď proti lodi, kůň proti autu, kůň proti vlaku i tanku, letadlo s letadlem, letadlo s autem i ptákem, chlap s chlapem už byl?

Chlap a most a koule, děcka proti sobě, duchové, chlap versus číše a versus fuuuj… Ve scéně za scénou skvěle režírovaných kulis, s uvěřitelnými postavami, napětím a přehlednými pohyby, na které se dnešní filmaři mrkli a řekli: „Moc těžký.

Hodíme na plátno CGI zvratky. Bude to hustý!“ Včetně Lucase. I Spielberga. Užijte si americkou verzi Jamese Bonda, který místo šarmu, klidu a efektivity prozrazuje své krytí… Pokud jste skotský lord, pak já jsem Mickey Mouse!

- Nechává se okrást. - Něco to bude stát. - Co bylo chvíli vaše, je mé. - Dejte mi ten diamant. Už podruhé jsem vám musel zabavit vlastní majetek! Špatně blafuje. - Já vystřelím! - Ale jistě. Má minimální vliv na to, co se děje v jeho filmu, a dokazuje, že buď zemřete jako hrdina, nebo přežijete a budete padouchem v Černém panterovi.

- Jak k tomu vaši předci přišli? - Patří to do muzea! Hrají: Vzteklá Karen na videu! Kroniky starého mladého Indiany. Nevím, proč Belloq spolkl tu mouchu. Ve Willkým stylu. Kašlat na Mutta, toto je Indyho syn! Nech to být, Elso.

Dan Aykroyd? Madam, v tak krátkém čase jsem víc nezvládl. Hnusní hmyzáci. Zázračný bič. Mlátit nácky? Dobrý. Mlátit ženy a děti? Špatný. Mlátit Seana Conneryho? Facku si zaslouží. A Harrison Ford ve skutečnosti.

- Nevěděl jsem, že umíš pilotovat. - Pilotovat jo. Přistávat ne. Čas na dobrodružství Herci jsou vždy menší, než myslíte. Ale ta tyč měla pět stop. Bobeček malinkej.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hladať sa mi to nechce 5 feet = 1,5 m +- ?

01

Odpovědět

Ano, 152 cm to by musel být jak lilipután :D

00

Odpovědět

Nejpřeceňovanější filmová série všech dob.

337

Odpovědět

Tak se dívej na Ulici, nebo Ordinaci v Růžové zahradě.

182

Odpovědět

+jRebelTeda tos mě to nandal, chudáčku ukřivděný. Nevymyslíš nic lepšího? Tohle už je ohraná písnička několik roků, a tedy už nemálo trapná. Příště se víc snaž, zkus zapojit trochu kreativity, když už jsem se tě tím tak dotkl... :D

213

Odpovědět

ja som myslel, ze naprecenovanejsia seria su SW

164

Odpovědět

+skavenJá tady neprezentuju žádný obecný fakt, ale jen subjektivní názor. Takže si to zvesela klidně můžeš myslet dál, je to v naprostém pořádku. Pro někoho to může být zase třeba LotR nebo Harry Potter. To už je ale bohužel na kapacitu některých jednodušších jedinců, jako je třeba tady jRebel, trochu moc, a potom se zmůžou jen na ty nejinfantilnější a nejohranější rádoby štěry z prvního stupně základní školy a pohonit nad tím, jak mi to natřel palečkem dolů a ještě si do toho dát sobě paleček nahoru. 😂🤣

114

Odpovědět

+Kafka TamuraPoužít pojmy přeceňovaný a LotR v jedné diskuzi zcela ospravedlňuje facku na levou tvář otevřenou dlaní.

41

Odpovědět

+Kafka TamuraSubjektivní názor by to byl případě, kdybys napsal "Podle mě", což jsi nenapsal. Takže smůla, trolle. :)

41