Jurský park 3DUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:604
Počet zobrazení:12 999

Do světových kin se vrací nejlepší film o dinosaurech a abyste si ho pravděpodobně užili ještě víc, musí být podle současných trendů převeden do 3D. A co je v kinech, na to musí být i Upřímný trailer.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Letos v dubnu vás Steven Spielberg pozve na cestu zpátky do časů, kdy nebyl každý film zbytečně převáděn do 3D. Jurský park Zbytečně převedený do 3D. Prožijte znovu dobrodružství, které spustilo vaši dětskou posedlost dinosaury a dvě slabá pokračování.

Alane. Zhlédněte znovu průlomové počítačové efekty, které jsou kvalitní i po dvaceti letech, a technologii, která není. Interaktivní CD-ROM! Je to systém Unix. A užijte si ještě jednou Goldbluma. Vstupte do parku plného živých dinosaurů stvořených neproveditelnými pokusy, za nimiž stojí John Hammond, hrozný dědeček, který nechá svoje dvě vnoučata naprostým cizincům a T-Rexovi.

Když tento neuvěřitelně nebezpečný park zažije nevyhnutelné pojišťovací potíže, Hammond musí najmout skupinu lidí, kteří konečně ví něco o dinosaurech. Doktora Alana Granta, brilantního odborníka na kosti, který rád traumatizuje děti. Doktorku Ellie Sattler, odbornici na pravěké rostlinstvo a doktora Iana Malcolma, který vlastně neví o dinosaurech nic. Dinosauří...

trus? Společně zažijí cestu po nejmodernějším zábavním parku, ve kterém se neustále pracuje a je provozuschopný, Všechno ukončete a odjeďte. kromě doby, kdy prší. Uvězněni ve smrtící zoo, ve které se na ničem nešetřilo, Na ničem jsme nešetřili. kromě pevnějších plotů, množství strážných, záložních zdrojích elektřiny, bytelnějších cedulích a výplatě nespokojeného pracovníka, který řídí celý park.

Zažijte ve 3D nezapomenutelný film, který vám bude neustále připomínat, na jaký film že se to díváte, Vítejte v Jurském parku. elektrizující vzrušení ze sledování dítěte, které je v neustálém ohrožení života, ale prostě neumře. A nepřekonatelné vizualní efekty, které představily publiku GIF. Neřekl jsi kouzelné slůvko.

Hrají: Čelisti na souši, Taťka Šmoula, Moucha, Olsenovic dvojčata, dvouoký Nick Fury a chlápek z Jurského parku. Jurský park 3D To je parádní záběr!

Koukejte, jak padá ta cedule! Musím se na ten film znova podívat.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

and the guy from the Jurassic Park :D inak stale čakám na preklad Phantiom Menace 3D :)

240

Odpovědět

nevím, jak pevné by ty ploty musely bejt, když T-Rex váží bůhví kolik- spíše se měli věnovat těm obrovskýmchbám co tam jsou- třeba jak se mohla najednou za rozbitým plotem objekvit obrovská strž, když ještě před tím tam byla krajina (s kozou), jak se na vozovce mohlo objevit tolik bahna...
Upřímně bych chtěla více klasických filmů v kině, od Lvího krále, přes Jurský Park třeba na Shrek 1. pokud jde o Spielberga, prosím prosím ať udělaj War Horse, protože jak moc jsem se těšila na režírování takovou hvězdou jako je Spieberk, mě celej ten film strašně zklamal- aneb připravte se na to nejlepší z Black Beauty, Černého hřebce a Flicky ve filmu, kde "na ničem nešetřili" :D

2014

Odpovědět

bože, píšu jak prase

270

Odpovědět

Za par let ma jit do kin 4dil tak musi ozivit znacku. Stejny jako s Hleda se Nemo, taky sel znova do kin v 3D a ted v tydnu ohlasili ze bude druhy dil.

210

Odpovědět

Ať se snažil, jak se snažil, stejně nic tomuto filmu nevytknul :D

302

Odpovědět

Na tomhle filmu jsem vyrůstal! A je vidět, že i Upřímné trailery ho dost šetří ve srovnání s jinými filmy.

Co mě opravdu fascinuje je, že ty počítačové efekty vypadají reálněji než ve většině současných filmů.

350

Odpovědět

řekl bych že to bude tím že většina scén na které si člověk pamatuje jsou ve tmě a hlavně s figurínama :D ale uznávám že ty animované věci nejsou nějak zlé.. .)

242

Odpovědět

muluji upřímné trailery :d
Za zmínku stojí orčitě přečíst knihu ,která se mě osobně líbila mnohem více než movie...přečetl jsem to 3krát...

a prej na ničem jsme nešetřily :D

222

Odpovědět

Aaa! :D Knihu jsem si chtěl už tolikrát přečíst, ale nikde jsem ji nemohl sehnat. Všude mají jen "dvojku" a o případném znovuvydání se neuvažuje. Nevíš, kde bych si to mohl přečíst třeba i jako pdf? A pokud možno v češtině. Jakože angličtinu si myslím zvládám, ale přečíst celou knihu v angličtině. To si asi ještě úplně tak netroufám :(

191


Odpovědět

+keokijá tu knížku mám kdysi sem jí zachránil ze sběru papíru a po přečtení jsem toho rozhodně nelitoval :)

191

Odpovědět

jí si uplně pamatuje ten dabing. Hlavně toho dědka. Na ničem sme nešetřili. Potom sem to furt říkal :D

202

Odpovědět

Obával jsem se dne, kdy se Upřímné trailery pustí do (pro mě) nejlepšího filmu všech dob. A díky bohu jsem se skoro vůbec nezasmál. Až na narážku "Na ničem jsme nešetřili" v kontextu s "výplatou nespokojeného pracovníka, který řídí celý park". A co se týče 3D. No tak nějak z 3D jako takového nadšený zrovna nejsem, ale rozhodně je to pro mě konečně příležitost vidět JP v kině. Pochopte, vidět ho při své premiéře před 20ti lety nebylo v mých silách :D Tehdy jsem byl rád za sunar :D Takže do kina jednoznačně nakráčím, užiju si to a pak už jen těšing na příští rok na zakončení celé ságy :)

184

Odpovědět

Ten film miluju, šla jsem (částečně) kvůli němu studovat, to co studuju, ale i tak mi to přijde jako jeden z nejpřesnějších a nejvtipnějších Upřímných trailerů :D.

195

Odpovědět

K jakému studiu je inspiroval právě jurský park?

184

Odpovědět

+saradyPaleontologie?

204

Odpovědět

+saradyTo bude určitě nějaká ekonomka nebo něco jiného s financemi... Na ničem totiž opravdu nešetřili :D

241

Odpovědět

+saradyNe, je to geologie (paleontologie) :D.

194

Odpovědět

2:57 - nechybí tam překlad "Derp face"?

1920

Odpovědět

Pokud nevíš, co to znamená tak padej z Internetu. :D

2118

Odpovědět

Ten konec nejlepší :D Hrají :D

193

Odpovědět

Připadá mi to, jako by dneska režiséři nedokázali už natočit pořádný film, tak tahají staré pecky a naprosto zbytečně je nějak upravují. Jurský Park je film mého dětství a stále vypadá skvěle. Cpát ho do 3D je naprostá zbytečnost. A aby se prachů nenarejžovalo málo, určitě následně vyjde několik podprůměrných videoher s tématem JP. Tohle už není o filmovém zážitku, tady už jde jen nahrabat peníze, toho já se účastnit nebudu.

1810

Odpovědět

To nie je pravda, veď je toľko poriadnych filmov. Stačí hľadať :)

212

Odpovědět

+lolkacNo já nevím, nic mne za poslední roky neoslovilo tolik jako některé starší filmy. Poslední z čeho jsem byl opravdu nadšen byl první Shrek, ale od té doby jsem toho viděl spoustu a opravdu nic mne netrkne. Možná tak něco od Woodyho Allena, ale třeba Půlnoc v Paříži mne moc neoslovila.

1910

Odpovědět

Viděl jsi: Byl to tichý muž? Můžu doporučit...

194

Odpovědět

+Shups2010No jestli se vám ten film tolik nelíbil... :D

190

Odpovědět

Kdyby ten film vyšel dnes, tak už nebude tak dobrý. Protože některé dnešní filmy jsou na tom kvalitativně +/- stejně, jen nemají ty vzpomínky. Nemáš na to vzpomínku, jak ses jako malý bál. :)

190

Odpovědět

Na rovinu...tenhle film měl chyb dost ale stejně je jeden z nejlepších.;)

203

Odpovědět

Přesně tak, na tomhle sem vyrostl :)

184

Odpovědět

Souhlas, blbovin by se našlo, ale koho to žere? Stejně si ho i dnes rád pustím. Jako malý jsem utíkal v noci ze záchoda do postele, aby za mnou náhodou neběžel Velociraptor a nechtěl mne sníst. :-D Takže rychle zavřít dveře od pokoje a pod peřinu. Jako by mi to snad pomohlo, kdyby tam opravdu byl :-D

184

Odpovědět

0:50 - "Je to systém Unix."... To je jak já, když jsem nastoupil na FITku :D

181

Odpovědět

Solaris? :D

187

Odpovědět

Upíři, vlkodlaci, mumie, zombíci, klauni zabijáci, wendigo a další neexistující potvory... leda hovno. Já se jako malej bál dinosaurů.
Bieseger: Souhlas. S upřímnými trailery to jde z kopce a pokud se záhadně neobjeví další díl Twilight, tak nebudou mít o čem mluvit. :)

1812

Odpovědět

si počkej, do dvou let ti natočí remake Twiligt. Do hlavní role bych obsadila Willa Ferella a Kirsten Stewart bych nechala, aby se mělo čemu smát :)

191

Odpovědět

+BubalusUpír Ferrell a vlkodlak Galifianakis. To by byl film, na kterej bych šel. :-D

180

Odpovědět

+Bubalusnebojte, už natáčejí Hostitele, to je stejná p******a, ne-li horší

183
Další