Titanic 3DUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 178
Počet zobrazení:16 415

Dost často se stává, že nás upoutávka naláká na docela jiný film, než jaký nakonec vidíme v kině. Jak by to vypadalo, kdyby tvůrci trailerů byli naprosto upřímní a nelhali o výsledném produktu? Na to se můžete podívat v tomto upřímném traileru na Titanic 3D.

 

Přepis titulků

Tati, to je loď! Titanic 3D! 3D tak reálné, že můžete sami cítit, jak vám James Cameron krade peníze z kapes. Film tak dlouhý, že můžete přeskočit celou první půlhodinu. Nebojte, stejně vám ještě tak 3 hodiny zůstanou. I přes tisíce skutečných dojemných příběhů, které tato tragédie nabídla, přichází příběh smyšlený.

Jack je nereálně rajcovní floutek a Rose je prsatice se sebevražednými sklony. Jejich společný příběh udělal z Jamese Camerona zk*rveného boháče. Vzpomeňte si na romanci, při které se mladiství v kině dostávali na druhou metu. Vzpomeňte si na akci v podobě největšího lidského pinballu.

Vzpomeňte si na vzrušení, které přinesly kozy vhodné pro mladistvé. Teď je uvidíte ve 3D, které schválil sám James Cameron. Byl to ten nejerotičtější moment mého života. Připravte se na novou generaci blbečků křičících: Jsem král světa! A na tu debilní písničku, která nás na chvíli přivedla na myšlenku, že je Celine Dion umělkyně. Tu už z hlavy nedostanete.

Od střihače oceněného Oscarem přicházejí 3 hodiny nájezdů kamer... na obědvající boháče... a mávající lidi... Více mávajících lidí... A ještě více mávajících lidí. Buďte svědky věčné lásky, která skončí, protože jeden kus dřeva neunese dva lidi.

Vždyť je to velký kus dřeva. Vlezli by se tam oba. Nebo se mohli alespoň střídat. Aspoň podle mě nemusel umřít! V hlavních rolích: Leonardo Da Vinci, kozičky, všichni herci ze seriálu Panství Downton a Bill Pullman.

Nebo Paxton? TITANIC 3D Pozor spoiler: I teď všichni umřou.

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S triletym odstupem jsem si pustil tenhle UT a musim rict, ze hlas toho "hlasu" je naprosto prisernej :D Diky bohu za toho co je tam ted

41

Odpovědět

Nefunguje to i někomu jinýmu ?

201

Odpovědět

Leonardo da Vinci sem umřel :D

222

Odpovědět

ten autor upřímnejch trailerů je nějakej úchylnej dyť i u Avengers nazval Scarlett "kozičky "už po druhý! neni nějakej nadrženej? mě se zdá že jo

2127

Odpovědět

Typická slátanina útočící na city. Díky, nechci, radši si pustím Vteřiny před katastrofou a dozvím se něco skutečného. Ale upřímný trailer skvělý.

237

Odpovědět

:-D To je skvělý... hihňám se tu jak malá...

212

Odpovědět

Titanic naprosto miluju, ale v kině jsem na něm tehdá nebyl. Na některé lidi 3D projekce a podobně moc nefungují, moje oči ale 3D sledovat zvládají velmi dobře, takže zřejmě si na to skočim, pokud to teda ještě stále bude v kinech příští víkend...

193

Odpovědět

Pozor spoiler: I těď všichni umřou.... No tak u toho jsem spadl ze řidle.

241

Odpovědět


Odpovědět

Já Titanic nikdy neviděl od začátku do konce, jen části. Moc mě to neoslovilo. A filmy ve 3D mi přijdou jako blbost, zbytečnost, která jen tahá z lidí peníze, a přitom si právě lidé stěžují, že žádné peníze nemají.

197

Odpovědět

v hlavních rolích: Boobs :D

204

Odpovědět

konečně má super 3d titanic konkurenta :D

182

Odpovědět

Mohli by to přetočit s Brucem Willisem

211

Odpovědět

Takhle by se měly dělat trailery! :D:D

213

Odpovědět

to mi pripomnelo, co jsem onehdy cetla na netu: tak jsem byl na titanicu 3D a ni v tom 3D ten ledovec nevideli!.. kultovni film a peckovy uprimny trailer :D

221

Další