Labyrint: ÚtěkUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:615
Počet zobrazení:12 055

Po Hunger Games a Divergent přichází další zfilmovaný bestseller žánru Young Adult - The Maze Runner. Jak už víme, ani ke snímkům určeným pro děti a teenagery není trailerový hlas nikterak shovívavý; pojďme si tedy poslechnout, co na tuto hitovku řekne.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Byli jste nadšení z Hunger Games. Byli jste o něco méně nadšení z Divergence. Připravte se projevit vlažný zájem o film cílený na stejnou demografii s nadějí, že vydělají dost peněz, aby třetí knihu mohli rozdělit na dva filmy. Čeká nás další postapo young adult thriller s různorodou partou puberťáků, kteří povstali proti zlým dospělým a byli vrženi do nereálného boje o přežití.

Tentokrát v bludišti plném robotických pavouků, ve kterém testují přeživší zombie viru, jež se dostal na Zemi při výbuchu části Slunce. To je ale blbost. Vítejte na Place. Ve spolku dospělých herců hrajících teenagery, kteří tráví čas farmařením, tancem a průzkumem. Místo aby si celou dobu honili... Toto je nováček Thomas, krásný a odvážný hrdina.

A... Víc se o něm říct nedá. Gally, tyran s věčně nasraným výrazem. Alby, černoch, kterýho zabijou. Dvakrát. Chuck. Jediný tlusťoch v partě namakaných modelů. A nakonec... holka. Která je pro zápletku důležitá asi tolik, že by se nic nestalo, kdyby ji vyměnili za fíkus.

Tahle je poslední. Úplně. Co to znamená? Že to z ní dělá nejpopulárnější děcko na Place. V tomto Věku, nebo Čtvrtoherním souboji Neohrožených, objevíte nový svět plný nablblých vymyšlených slangových výrazů jako: - Vítej na Place.

- Nikdy neublížíš jinému Placerovi. Baža, Baža! - Říkáme jim Rmouti. - Říkáme jim Žiletky. - Říká se tomu Změna. - Říkáme tomu Erupce. - Tenhle Čón musí být potrestán! - Winston je kápo Porcovačů. Třikrát jsem si nadělal do gatí, než mě z té Díry dostali... Ale pořád lepší než Zřeknutí a Haymitch Abernathy. Ztraťte se v bludišti příběhu, který vám nedá odpovědi na otázky jako: Jak vědí o Rmoutech, když vycházejí jen v noci a nikdo ještě noc v bludišti nepřežil?

Nikdo ještě noc v bludišti nepřežil. Jak to, že na Place prší, když zbytek Země je písečná pustina? A proč nikdo z těch nadržených kluků neprojeví větší zájem, když se objeví holka? A pokud jsou ty děcka poslední nadějí lidstva, proč se je snaží zabít pomocí robo-pavouků? A odkdy ze slunečních erupcí vznikají zombie viry? A jak může zavření bandy kluků do bludiště vyřešit jakýkoliv problém společnosti? Haló?

Slyší mě někdo? Na*rat. Sledujte hrdiny až k rozuzlení, po kterém budete ztraceni víc, než Ztraceni. Které neodpoví na otázky postav. A už vůbec ne na ty vaše. Ale protože je cílené na teenagery, ujistí je, že jsou velice důležití. Nejspíš o tom nevíte, ale jste velice důležití. Řekla, že jsme důležití... Ale co teď máme dělat...?

Hádám natočit další dva, tři filmy? Měl bych napsat vlastní YA trilogii! Hrají: následující klišé young adult žánru... Nudný bledý týpek, dvojnice Kristen Stewart, nebezpečná zkouška nebo aréna. Mrtví puberťáci, různorodost, zlá vláda. Vůdce zlé vlády oblečený v bílém, nejasná nevysvětlená katastrofa.

Nevinné dítě, jehož smrt motivuje hlavního hrdinu. Jeden dobrý herec, podezřele podobné oblečení, strašidelná zvířata z budoucnosti a milostný trojúhelník. Počkat, tady žádnej nebyl? Páni, to jim něco ušlo. Hladový labyrint To jeho obočí mě hrozně rozptyluje!

Je překvapený? Zmatený? Naštvaný? Co máš s ksichtem, chlape?

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úplně přesné !! Nevynechal nic, čemu jsem se sama divila :D TO s tou jedinou holkou, která je poslední, úplně.. Napadlo mě, hmm, tak asi založit nový rod lidí ne? :D Ale to ty tupce nenapadlo, je zvláštní, že po 3 letech neměli sebemenší zájem o.. no vy víte :D Přišlo mi to všechno na jedno brdo, prostě druhý Divergence s tím koncem, ten konec jsem vůbec nepochopila, první polovina byla fajn, napínavá, ale ten konec je šílená hovadina, která nám divákum nic nevysvětlí... Žádné rozuzlení a odpověď PROČ TO VŠECHNO SAKRA?.. Film je pro mě zklamáním :/

140

Odpovědět

Odpovědi se dozvíš v pokračování toho filmu

71

Odpovědět

2:07

Co je to za film před Haymitchem?

00

Odpovědět

Divergence

00

Odpovědět

A co takhle natočit film podle knihy "Konec stříbrného věku"?

13

Odpovědět

Vzhledem k "hereckému" obsazení jsem čekal nějakou narážku na Hru o trůny nebo Millerovi na tripu.

202

Odpovědět

Tak zrovna Aidana Gillena znám jen z Queer as Folk ;-)

00

Odpovědět

Já jsem od toho vůbec nic nečekal, ale překvapivě mě to docela zaujalo, byl jsem celkem napjatej, o co tam jde a jak to dopadne, takže jsem si přečetl knihy (poslední ještě nevyšla česky), a musím říct, že byly super, takový jednohubky, ale nebylo to vůbec marný. Takže bych to na základě tohohle traileru neodsuzoval.

328

Odpovědět

Ale uznávám, že ten film je hodně zkratkovitej a spoustu věcí si pak člověk musí přečíst v knihách, aby mu vůbec došlo, proč to tak je, což určitě není správný. I tak si ale myslím, že to je v pohodě film.

183

Odpovědět

tak v tomto honest bylo snad nejmíň požadavků o tento film, ne? jen 8. bylo někdy méně?

151

Odpovědět

Odpovědět

Jeden z filmů, kde zkrátka musíte umět vypnout hlavu a nepokládat si otázky "proč toto, proč támto". Pokud to zvládnete a necháte se unášet dějem, mohlo by se vám to líbit jako mně. Pokud ne, tak budete mít problém.

2917

Odpovědět

s tebou mám problém

2342

Odpovědět

Moment, robotické příšery které pokousal zmutovanej křižák ?? Víc slyšet nepotřebuju :D

491

Odpovědět

Měla být odpověd k odpovědi dole :D

11

Odpovědět

:-D zápletka jak hovado, chápeš

76

Odpovědět

Ty vis jak cloveka navnadit, aby si pustil i takovouhle chujovinu :-D

30

Odpovědět

:D sranda

ale musím říct, že jak jsem od filmu nic nečekal, tak mě hodně zaujal. Ťeším se na další díly. :)

306

Odpovědět

Trailer pobavil. O filmu slyším prvně a z tohoto traileru to vypadá, že tvůrci spojili několik témat do jedné patlanice a mysleli si, že to bude fungovat. Pozn. Je to můj názor, založený na tomhle traileru, film jsem neviděl, nic o něm nevím, proto ho nemusíte brát vážně.

2824

Odpovědět

Nedávno jsem viděl rozhovor s Landou, kde se ho ptali na téma uprchlíků do ČR a příjemně mě potěšila jeho odpověď, kde sám přiznal, že to spíš chce diskuzi odborníků a že se k tomu sám takhle vyjadřovat nebude.
Lidi mají na internetu i jinde nutkavou potřebu vyjadřovat se k věcem, kterým nerozumí a o kterých absolutně nic neví a je úplně jedno, jestli jde o vážné problémy, nebo banality.

3712

Odpovědět

+CeckoPřesně tak. Jak někdo může vyvozovat závěry o tématu, kterému nerozumí? Je to opravdu šílené ta "nutkavá potřeba se vyjadřovat". Kvalifikaci na tyto komentáře pseudopravd apod. mají zejména Američané např. si teď můžu vzpomenout teroristu v Bostonu (když tam byl ten jakýsi běh) a pocházel udájně z Čečenska a už se psalo, že to byl Čech, protože ti volové ani neví jak se Čečensko a Česko píše.

58

Odpovědět

+CeckoMám možnost se vyjádřit se k danému tématu, tak proč se nevyjádřit, jako jenom proto, že by se mnou nemusel někdo souhlasit, tak to nesmím komentovat. Měl by jsi respektovat, že má někdo nějaký názor, taky respektuju váš názor na tuhle blbinu a nesnažím se vás přesvědčit o svém názoru. svina obsahově zkopíroval Ceckoho komentář a přidal jen svůj příběh o tom jak si Američani mysleli, že máme něco společného s Čečenskem.

68

Odpovědět

Film může bejt dost zmatenej, je to jeden z těch filmů, kde se většina věcí vysvětlí až v dalších dílech. + tady se hodí fakt tu knihu přečíst než jen hejtovat, něco z toho co je ve videu vytýkáno je v knize normálně popsáno, třeba proč ví o rmutech ikdyž noc v labyrintu nikdo nepřežil.

1332

Odpovědět

a proč to teda ví?

340

Odpovědět

+BrunclaV noci slysi jak v tom labyrintu neco rve a to co rve pak pojmenovali tak jak to pojmenovali. To ze to jsou roboticke prisery, ktere pokousal zmutovanej krizak se dozvi az potom co nekdo prezije.

614

Odpovědět

+BrunclaZřejmě si to klasicky nečetl. Neřeknu to úplně přesně ale ve zdi toho labyrintu vedle jednoho průchodu je něco jako "okno" velmi mírně řečeno a tam je v noci viděli jak se pohybují ...

270

Odpovědět

Ale tak nechápu od kdy je nutnost, když se jdu podívat na film, abych si poté nebo nejlépe předtím, přečetl knihu, která mi má vysvětlit to, co ve filmu jaksi zapomněli vysvětlit.

1544

Odpovědět

+tovlasekodjakživa?

1277

Odpovědět

je slátanina plná klišé, ale dobře natočená (bohužel? :D), takže jsem se u sledování nenudil...narozdíl od jinejch "young adult" filmů, který vyloženě nesnášim..:D

257

Odpovědět

Nechápal jsem ty lidi co o tom psali jak je to skvělí a jak skvěle to navnadí na další díl podle mě je to jen debilní slátanina hovadin co mě po shlédnutí jen nasrala :D omlouvám se sprosté výrazy ale jinak to prostě nešlo :D

4918

Odpovědět

Knihy jsou na tom ještě hůř + v češtině je ten jejich slang naprosto příšerný :D

154

Odpovědět

+ElaricNeviděl jsem film, neřeším. Nečetl jsem knihy, napravím a zkusím... Co se týče slangu, horší než mechanický pomeranč to nebude...

10