Paranormal ActivityUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:922
Počet zobrazení:10 934

Lidé většinou od hororů očekávají strach a napětí, proto je největším tajemstvím Hollywoodu, proč chodí zástupy diváků na ty nejnudnější filmy, jaké kdy vznikly. Další upřímný trailer je tady!

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz V roce 2009 proběhlo filmové promítání a toto publikum bylo mezi prvními, kteří zažili nový hororový fenomén. To, co viděli, je zanechalo... znuděné. Opravdicky znuděné. Připravte se prožít levnější a méně zajímavější verzi Záhady Blair Witch. "BEZ NAPĚTÍ, OČIVIDNÉ, PLNÉ KLIŠÉ. VŠECHNO JSME UŽ VIDĚLI." Spatřete hrůzu filmu tak jednoduchého, že by ho natočil i váš táta, a tak levného, že vytvořil žánr hnojů s domácí kamerou.

"PŘECENĚNÉ, PŘEHYPOVANÉ A NIKTERAK STRAŠIDELNÉ." Nechte se vystrašit obrovsky efektivním marketingem, který donutil města žádat si tenhle únavný domácí film, co roztřesenou kamerou nahrazuje klasický horor. S premisou, která vydojí přinejmenším dalších 5 filmů. Snímek pro publikum tak naivní, že považují hýbající se prostěradlo za děsivé.

S chlápkem, co se nepřestane chovat jako naprostý debil a který plánuje najít neviditelného démona pokřikováním: Ukaž se! A méně sexy Katy Perry, která pořád jen brečí. Společně stanou tváří v tvář otázce, proč pořád natáčí. Dej tu kameru pryč.

Problémem jsi ty a tvoje blbá kamera. Možná bysme neměli natáčet. Vypni tu posr*nou kameru. Přestaň za mnou lézt s tou kamerou! Šokující příběh, ve kterém postavy ukazují, co je strašidelné... Dveře se hýbou. Chodí prázdným domem a spí zhruba 60 % filmu. S tajemstvím tak hlubokým, že se budete neustále ptát: "Je sexy nebo je to těma dudama?" Připravte se na 86 minut kytary, dveří, ledničky, nějakých prázdných pokojů, stropní mřížky, lustru, žaluzií, vchodu na půdu, schodů, schodů schodů, schodů...

Julia ze Ztracených? A schodů. Hraje: Nikdo Asi na to půjdu o Halloweenu mrknout, stejně nic jinýho není.

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všechny Paranormal Activity jsou bídne az na trojku podle mého ta za něco stala.

00

Odpovědět

No, musím podotknout, že když jsme se na to dívali s přítelkyní po tmě asi o půlnoci, tak byla nejstrašidelnější věc pavouk, co přelezl přes monitor :)

A mimochodem, předpokládám, že nejsem první, ale jak je možný, že je u každýho komentáře 18 palců nahoru, kdežto těch dolů je porůznu?

80

Odpovědět

Jednička je taková o ničem..ale dvojka a výše, to už jsou komedie..

242

Odpovědět

No, abych pravdu napsal tak je to první Upřímný tailer se kterým tak docela nesouhlasím. Mě nepřipadal nudný ale jinak a dá se u toho vydržet. Ale stejně je ten triler vtipnej :D

1925

Odpovědět

Přijde mi to pravdivé, když si ten film vybavím, tak si pamatuju jen ty dveře, schody, ledničku a jak tam spí a brečí :-D

241

Odpovědět

mě ten poslední paranormal activity přišel už ucházející, lepší než drátem do oka.
ale první 2 díly opravdu hovadiny :D

2010

Odpovědět

Škoda že už nezpívají... =P

1912

Odpovědět

slabsi nez predchozi o mnoho, ale je tu asi hodne odpurcu

ale spi 60% filmu me dostalo :D

prestante na horrory koukat opdpoledne a ono to pujde ;)

198

Odpovědět

Fakt nechápu jak se někdo něčeho takoveho muže bát když jsem se dival na jedničku tak jsem si ověřoval jestli to neni parodie nebo si někdo jen ze mě nedělá srando, ale ono to fakt bylo ono a dvojka ani trojky nebyla o nic lepši uplna blbost. To mužu taky chodit po bytě s kamerou a užiju si možna vic strachu než u tohodle :D

224

Odpovědět

Inu, tohle mě vážně donutilo přemýšlet...myslím, že to není jen prsama.

232

Odpovědět

Skúste si tento film pozrieť sami doma, o polnoci, s kvalitným zvukom. Ľudia si film pozrú cez deň s kámošmi, kecajú o kktinách a nakoniec z takéhoto filmu nemajú nič, klasická chyba. A potom musím všade čítať tie hrdinské komentáre aká je to nuda, nestrašidelné atď, pričom každý, kto to pozeral sám bol po filme pekne vystrašený...

Ja som tento film videl sám v noci na opustenom internáte a zážitok bol super.

1949

Odpovědět

Sám doma. Začátek projekce 23:00. Žádná světla. Chtěl jsem z toho efektu vycucat opravdu maximum, protože většina mých kámošů u toho byla posraná strachy... a nic, fakt jsem se u toho nudil :)

Takže moje hodnocení není pokrytecké, jak píšeš ve svém příspěvku :)

2318

Odpovědět

+CharvyNabudúce si zapni zvuk prosím :)

1933

Odpovědět

Trojka je dobrá :-)

1918

Odpovědět

Když je někdo odjakživa posera a bojí se, tak se bát bude ať už jde o horory,různé fobie nebo exekutory :D
Tomuto tak mizernýmu filmu by nepomohla ani kulisa z Colorada s nějakým vyšinutým magorem.

208

Odpovědět

Provedl jsem a závěr byl stejnej. Nudil jsem se jako prase !

204

Odpovědět

Viděl jsem o půlnoci sám doma a usínal jsem u toho. Nečekal jsem od toho moc, ale že to bude až tak špatné jsem nečekal. Nejhorší asi byla totální absence příběhu a ta "méně sexy Kate Perry", která hrála naprosto příšerně.

213

Odpovědět

+NinjerPřijde mi, že tenhle film příšerně tlačí na vaši představivost - více než je zdrávo se lidi bojí toho, co si představuje, že přijde, ale ničeho, co se ve skutečnosti pak děje. Ten film do člověka od začátku sype, že se něco někde bude strašidelného dít, tak se lidi spíš bojí té možnosti a pak tam prostě přijdou dvě laciné lekačky a lidi z toho mají pocit dobře odvedeného hororu, i když je to zcela primitivní koncept. Něco jako lechtat někoho v podpaží při sledování komedie.

222

Odpovědět

Víš co, místo takové ptákoviny si pusť raději třeba Kruh. Ne, že by to bylo veledílo, ale moment strachu tam je asi 100x větší, než v tomhle. Otvírajících/zavírajících dveří jsou na YouTube stovky. Anebo si zahraj F.E.A.R., z toho si taky člověk na zadek nesedne, ale rozhodně lepší než PA. A pokud si chceš zahrát něco opravdu strašidelného, tak je tu Amnesia: The Dark Descent. Já se upřímně k hraní ještě nedostal, ale mám to v plánu, a tato hra je prý opravdu dost strašidelná ;-)

212

Odpovědět

+noirut64Kruh som videl, film ako taký fajn, ale nebál som sa pri ňom. Amnesia bola výborná hra ktorú som kvôli intenzívnemu napätiu ani nedohral :) FEAR ma vystrašil len raz. Ja sa asi najviac bojím tmy, aj keď som nemal veľký problém ísť veľakrát v noci domov cez opustenú malú cestičku pod horou na okraji mesta po úplnej tme. Každopádne mám rád PA1, trocha aj trojku a všetky filmy im podobné a je pravda, že to nemusí sadnúť každému, ale rovnako je pravda aj to, že ľudia veľakrát nemajú správne podmienky na sledovanie takýchto hororov.

191

Odpovědět

+noirut64FEAR je slušná lekačka (hlavně dvojka)

190

Odpovědět

+noirut64Já se teda u Kruhu bál. Ale fakt, že to je hodně let nazpátky, byl jsem doma sám a pouštěl to se slušnými sluchátky :-) A oba díly za sebou, jestli se nepletu. Jak ale říkám, PA je postaveno hodně na dveřích co se zavírají apod. Když si dáte tag paranormal vyhledat na YouTube, tak podobných videí jsou tam hromady. A někdy bych řekl, že i vydařenější než ve filmu.

Já jsem F.E.A.R. 2 hrál jen krátce, dokonce jestli to nebylo jen demo. Ale vzpomínám si, že pár slušných momentů tam bylo...hlasy v hlavě, zjevující Alma...

http://www.youtube.com/watch?v=y5Nng9DXn88

I když ono to z YouTube záznamu tak strašidelné nepřijde, přeci jen při hraní se do toho člověk trochu víc ponoří ;-)

190

Odpovědět

To že jsi se u toho bál ty, neznamená že musí i ostatní. ;) Půl noc bez světel sám, kvalitní sluchátka. Super nuda! Blair Witch bylo rozhodně děsivější. :)

190

Odpovědět

Moja barbie spolužiačka ktorá vypla v polke dokonca Constantina lebo sa bála, pri tomto filme zaspala...

230

Odpovědět

nechápu jak se někomu může líbit Záhada Blair Witch...jinak opět povedené..

1929

Odpovědět

upřímný trailery jsou hodně dobrý...

202

Odpovědět

Mně to přišlo dost děsivý :D

1914

Odpovědět

nechápu, že grave encouters 1, 2 není v kině a nikdo ani moc nezná a je to 100x lepší (i když zas taky není něco extra) než pananormal activity

192

Další