PočátekUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:767
Počet zobrazení:9 945

Ani "oddychový" film Christophera Nolana, ve kterém jsme se vydali snít ve velkém, neunikl pozornosti upřímnotrailerovské kritiky.

Přepis titulků

My víme. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od režiséra dvou dobrých filmů s Batmanem přichází film, který zničí vaše ušní bubínky pomocí ohlušujících lesních rohů. Když dostane zloděj snů Dominic Cobb svůj nejtěžší úkol, sestaví tým expertů, jenž je složen z tohoto malého kluka, který se naučí po nakreslení několika klikyháků tvořit složitá snová bludiště, chemika, který vůbec neumí řídit...

a jasnovidce, jehož jedinou prací je vysvětlovat zápletku. Ve snu můžeš pozměnit architekturu do neskutečných tvarů. Pět minut ve skutečném světě vám dá hodinu ve snu. Ve fázi spánku je obrana vašeho podvědomí snížena. Ze snu se nemůžeš probudit, pokud tedy nezemřeš. Syrové nekonečné podvědomí, nic tam není, jen zbytky toho, co člověk ve snu sdílel s někým, kdo už tam byl uvězněný. A přesto nemohou ani filmové postavy přijít na to, co se vlastně děje.

- Co se stane, když zemřeme? - Co je kopanec? To je můj sen, proč ho nemůžu kontrolovat? Do čího podvědomí teď jdeme? Jen se to snažím pochopit. - Jak to můžeš pochopit? - Ty to nechápeš. Aby získal zpět své děti, Cobbův tým bude muset bojovat s anonymními vojáky, kteří neumí střílet z automatických zbraní nebo se skrčit.

Film tak komplexní, že vyžaduje neustálé soustředění, což je velmi složité, když tento chlápek vysvětluje důležité části zápletky se silným přízvukem. Údajně originální film, který je vlastně Matrixem, jen s divnějšími komparzisty a nejasnými pravidly. Buďte svědky Leonarda DiCapria, který se probojuje skrze jakoukoliv fyzickou překážku, ale má problém se protáhnout uličkou. Ponořte se do snů Christophera Nolana, které očividně nezahrnují sex, létání nebo jiné věci, o kterých normální lidé sní.

Snový svět, ve kterém si můžete vysnít doslova jakoukoliv zbraň... Nesmíš se bát snít trochu velkolepěji. ...ale oni si z nějakého důvodu vysní jen středně malé zbraně. Vážně si nemohli vysnít třeba tank? Hrají: indický Seth Rogen, Superčelo, ansámbl filmu Temný rytíř povstal, Syn z Takových normálních mimozemšťanů a káča.

Počátek Když měl Cobb zakázáno vstoupit do země, nemohl Michael Caine přiletět s dětma k němu? To je fuk.

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hrozná s****a. Hrabat se v nejgeniálnějším díle nejgeniálnějšího autora je prostě hulvátství, navíc se absolutně vytratil vtip... a to jsem před chvílí viděl podobně zoufalej trailer na Pána prstenů.

414

Odpovědět

já ten film mám celkem rád, povedlo se to, detaily kritiků budou vždycky, ale kritik by měl být ten, kdo něco dovkázal, nejen člověk kterej upozornuje pokritecky na chyby... občas jsou ty upřímné trailery legrační u fakt stupidních filmů, ale u těch promyšlených to zas tak směšný není, prostě lidi to občas naštve :)

2143

Odpovědět

Ten konec... "To nemohl prostě s děckama přiletět za ním?" Nikdy mě to během toho filmu nenapadlo, ale dyť to položilo celej film :D :D :D

475

Odpovědět

Já to upřímně taky zkritizuju vím,že tu budu mít jedno z nejhorších hodnocení....ale Počátek nic moc jak všichni říkali,že je to ''mindfuck'' tak ani zanic....neřeknu v poslední době nádherně koukatelnej film Atlas mraků nebo 3iron (režisér:kim-ki duk) to je teprve záhul.....a v tom případě se mě líbí tento upřímný trailer rozhodně 10/10

2221

Odpovědět

Ellen Page se mi náhodou dost líbí :)

243

Odpovědět

Ne náhodou "sidekick" místo "psychic"? Protože větší smysl by dával "pobočník", než "jasnovidec"... 00:46

220

Odpovědět

"važně si nemohli vysnit treba tank?" :D LOL, tak to me teda nikdy nenapadlo :D

277

Odpovědět

prosiim prelozte to

1910

Odpovědět

1) neděl příspěvky, mate to
2) Nauč se číst. Stačilo kouknout do FAQ:
" Jak vám mohu doporučit video na překlad?

Buď prostřednictvím našeho fóra (http://www.videacesky.cz/forum/), nebo nám zašlete odkaz na video s krátkým popisem a názvem videa v předmětu zprávy na adresu pozadavky@videacesky.cz "

211

Odpovědět

souvislost s videem?

201

Odpovědět

sorry, ale já ten film prostě nemůžu brát jakkoliv vážně, když mi po celou dobu, co na něj koukám, zvoní v hlavě jediná myšlenka - proč ty děcka sakra neletěj za ním?

2124

Odpovědět

aha, tak oni to na konci traileru zmíní taky. jsem ten svůj komentář psal před tím, než jsem ho viděl :D

196

Odpovědět

jo malý děcka se rozhodnou že si odletí přes půl světa za svým otcem..

Myslíš, že je třeba nehlídá socialka nebo něco takovýho?
Chytrolíne.

1821

Odpovědět

+ZlopánTak on si za jednu prácičku vydělá pár milionů..tak mi neříkej že kdyby někomu nezaplatil tak by mu je neprivezl =)

204

Odpovědět

Největší fail tohoto filmu je ovšem český překlad jeho názvu...

268

Odpovědět

Možná, protože český název vznikal dříve, než se vědělo, o co ve filmu ve skutečnosti půjde. Christopher Nolan toho moc neprozradil a studio Warner Bros. už chtělo tlačit reklamu do Čech.

204

Odpovědět

No a co takej Insheeption... http://www.youtube.com/watch?v=8WuU0W3kdxk

182

Odpovědět

jedna z nej epizod SP :D bude to znamenat konec světa.. why? because..

191

Odpovědět

+bulljokerta epizoda je přímo geniální, lidi neví co je dobré

190

Odpovědět

Lewitt je přeci taky v ansábl DKR

200

Odpovědět


Odpovědět

inception je precenovany film jako prase a UT nebyl moc vtipny, kaca a vysnit si tank jinak nic..

1953

Další